Oficjalnie potwierdzono, że w 6. sezonie serialu The Walking Dead pojawi się znany aktor – Will Smith. Wczoraj odbyła się konferencja prezentująca nowego odtwórcę jednej z ról.

The Walking Dead, Andrew Lincoln, Norman Reedus, Will Smith

Will Smith został zapowiedziany jako osoba, która zagra zupełnie nową postać, która nie pojawiła się w komiksie.

Robert Kirkman powiedział:

Specjalnie dla Willa, który jest fanem naszego serialu i komiksu, stworzyliśmy zupełnie nową postać. Nie chcę za dużo zdradzać, ale jest to bardzo ekscytujący bohater. Niestety nie mogę też mówić o tym, na jak długo Will Smith zagości w serialu.

 

Na konferencji obecni byli również Andrew Lincoln (serialowy Rick Grimes) i Norman Reedus (czyli Daryl Dixon). Robert Kirkman pojawił się w formie telekonferencyjnej.

 

To fantastyczne, że będziemy mieli okazję pracować z tak znakomitym i uznanym aktorem. To miłe, że Robert stworzył specjalnie dla niego nową postać – powiedział na konferencji Andrew Lincoln.

 

Sam Will Smith również nie krył podniecenia angażem w serialu:

Nie mogę wspominać o szczegółach naszej umowy, ale po Jestem legendą jest to rola, na którą długo czekałem. Zwłaszcza, że uwielbiam zarówno komiks, jak i serial The Walking Dead.

 

Pozytywnie o nowym koledze z planu wypowiedział się też Reedus:

Bardzo lubię filmy, w których grywał Will. Zwłaszcza Bad Boys jest kozackie. To będzie zarąbiste!

 

Z plotek, które momentalnie się pojawiły, można wnioskować, że Will Smith zagra tylko epizodyczną rolę pod koniec sezonu, gdyż jego wymagania finansowe nadal są sporo wyższe niż pozostałej części ekipy.

 

The Walking Dead, Will Smith

Will Smith zagrał w takich w takich hitach, jak Dzień Niepodległości, Faceci w czerni, Hancock, Jestem Legendą, Ja, Robot i wielu innych.

 

Nam pozostaje się tylko cieszyć, gdyż dopiero się zakończył sezon 5 Żywych Trupów, a do nas już płyną znakomite informacje. Czy podoba Wam się pomysł zaangażowania Willa Smitha do serialu? Lubicie tego aktora?

 

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook