Stało się! Jeszcze nigdy nie mieliśmy takich problemów z wyborem zwycięzcy konkursu – zadanie było tym trudniejsze, że nagroda ufundowana przez ATOMcomics.pl była wyjątkowa: wydanie kolekcjonerskie THE WALKING DEAD ALL OUT WAR AP EDITION HC. Przekonajcie się do kogo trafi.

Konkurs The Walking Dead All Out War AP Edition

 

Konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem, jednak zwycięzca może być tylko jeden. Piękne wydanie „Wojny totalnej” (dwa tomy w jednym) w języku angielskim trafi do Rafała Dulskiego. Poniżej możecie zapoznać się z jego komentarzem konkursowym.

Nigdy nie byłem wielkim fanem filmów i seriali o zombie. Czasem coś się obejrzało, ale to tyle. The Walking Dead to zmieniło. Zacząłem od pierwszego sezonu serialu około pół roku temu. W drugim sezonie wkręciłem się już tak bardzo, że w ciągu kilku dni nadrobiłem wszystkie odcinki doganiając do 5 sezonu. Oprócz tego zacząłem czytać komiksy TWD, chociaż nigdy wcześniej żadnego innego komiksu nie przeczytałem. Nadal mi było mało, więc sięgnąłem po słuchowisko TWD. Naprawdę świetnie zrobiona produkcja. Ale ile można czytać i oglądać. Chciałoby się samemu zabić jakiegoś zombiaka. gry TWD również nie są mi obce, jednak faworytem jest inna gra – The Last of Us. Cóż to ma za klimat, aaaj. Koszulka z Gubernatorem, którą mam w oczywisty sposób pokazuje innym, czym się interesuję. Oprócz TWD staram się oglądać inne filmy i seriale o tematyce zombie.
Dlaczego to ja powinienem wygrać konkurs? Ponieważ od zwykłego laika zombistycznego, w pół roku zamieniłem się w wielkiego fana tej tematyki. Takie wydanie kolekcjonerskie byłoby świetnym upieczętowaniem mojej przemiany. Niczym trupa w zombie.

 

Klikając tutaj możecie sobie obejrzeć wszystkie komentarze pod postem konkursowym na Facebooku.

 

Przypominamy, że do wygrania było anglojęzyczne zbiorcze wydanie kolekcjonerskie tomów 20 i 21 THE WALKING DEAD ALL OUT WAR AP EDITION HC. Edycja ta zawiera pełną historię pod wspólnym tytułem All Out War przedstawioną w postaci szkiców Charliego Adlarda.

 

Bardzo dziękujemy uczestnikom za wspólną zabawę, sklepowi ATOMcomics.pl za ufundowanie nagrody, a Rafałowi gratulujemy wygranej!

Banner ATOM

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook