Nareszcie nadszedł czas na ogłoszenie wyników konkursu „Kultowe postaci z uniwersum The Walking Dead„, który organizowaliśmy wspólnie ze sklepem internetowym Merlin.pl. Do zgarnięcia była pula 20 książek z uniwersum The Walking Dead

Podsumowanie konkursu "Kultowe postaci uniwersum TWD" 

 

Oszałamiająca ilość zgłoszeń!

Komisja konkursowa miał niemały problem z wybraniem 10-ciu szczęśliwców, którzy otrzymają zestawy książek, które ukazały się nakładem Wydawnictwa SQN, gdyż ilość zgłoszeń na konkurs przekroczyła 100!

Bardzo się cieszymy, że konkurs cieszył się tak dużym zainteresowaniem.

 

Nagrody do zdobycia

W naszym konkursie do wygrania było 10 zestawów książek, składających się z: Walking Dead. Żywe Trupy. Upadek Gubernatora oraz Walking Dead. Żywe Trupy. Upadek Gubernatora. Część 2.

 The Walking Dead. Upadek Gubernatora. część 1 i 2

 

Zadanie konkursowe

Uczestnicy w walce o nagrody mieli za zadanie wskazać bohatera TWD, o którym powinna być kolejna książka i w ciekawy sposób uzasadnić swój wybór. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

 

Ranking postaci

Pewnie nikogo nie zdziwi, że najpopularniejszą postacią wskazywaną przez fanów The Walking Dead był Daryl Dixon – mimo, iż jest to bohater pojawiający się tylko w serialu, to bije on na całym świecie rekordy popularności za sprawą odtwórcy tej roli Normana Reedusa.

 

Kolejne postaci często wskazywane przez konkursowiczów to: Michonne, Gareth z Terminus, Morgan Jones, wspólne losy braci Dixon, Glenn Rhee, Abraham, zupełnie nowy bohater, Tyreese, czy Terminus jako cała społeczność. Pojawiło się również kilka głosów wskazujących na bohaterów, których na razie znamy tylko z kart komiksu Żywe trupy – Negana i Ezekiela.

 

Lista laureatów

Wybór tych dziesięciu osób nie był łatwy – mieliśmy przeszło 10 zgłoszeń na nagrodę! Spędziliśmy naprawdę długie godziny na czytaniu Waszych komentarzy i wyłonieniu z nich najciekawszych argumentów. Poniżej lista osób nagrodzonych, które prosimy o kontakt poprzez wiadomości na Facebooku.

 

Nagrody powędrują do: Kamila Arkita, Michała Bednarczyka, Ewy Borowej, Piotra GM Bryćko, Tomka Kołodzieja, Agaty Kosik, Edyty Kowalskiej, Żanety Olszak, Dominiki Pędziwilk, Oli Sochy. Gratulujemy!

 

Promocja od Merlin.pl

Mamy też dobre informacje dla osób, które nie wygrały lub nie wzięły udziału w konkursie. W sklepie internetowym Merlin.pl tylko do poniedziałku włącznie obie części Upadku Gubernatora dostępne są w wyjątkowo niskich cenach!

 

Nie czekajcie i koniecznie sprawdźcie: pierwsza część, druga część The Walking Dead. Żywe Trupy. Upadek Gubernatora.

 

Prace konkursowe

Jeśli nie śledziliście na bieżąco naszego konkursu, to właśnie macie okazję zapoznać się z pomysłami laureatów konkursu.

uniwersumTWD-01

uniwersumTWD-02

uniwersumTWD-03

uniwersumTWD-04

uniwersumTWD-05

uniwersumTWD-06

uniwersumTWD-07

uniwersumTWD-08

uniwersumTWD-09

uniwersumTWD-10 

 

Chcielibyśmy Wam bardzo podziękować za dobrą zabawę, ciekawe pomysły – mamy nadzieję, że wkrótce spełnią się Wasze życzenia i pojawią się kolejne książki z uniwersum stworzonego przez Roberta Kirkmana, które z całą pewnością na polskim rynku ukażą się dzięki Wydawnictwu Sine Qua Non.

Laureatom konkursu chcemy pogratulować zwyciężenia ponad 90-ciu konkurentów!

Dziękujemy również sklepowi Merlin.pl, bez którego wsparcia konkurs nie mógłby się odbyć.

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook