wyrmwood01      

Gdy Mad Max spotyka się ze Świtem żywych trupów, a do spotkania dochodzi w Australii nie wiadomo czego się spodziewać… Wyrmwood to niezależna produkcja, której premiera planowana jest jeszcze na ten, 2013 rok. Twórcy filmu potrzebowali zebrać 20 tysięcy dolarów na realizację projektu – udało się to za pośrednictwem serwisu indiegogo.com. Zebrali ponad 37 tysięcy zielonych!

Poniżej film promujący Wyrmwood i zachęcający do wsparcia finansowego:

oraz klip z podziękowaniami za wsparcie:

 

Akcja filmu toczyć się będzie w dalekiej Australii i klimatem nawiązywać do Mad Maxa oraz Świtu żywych trupów. Reżyserią i scenariuszem zajął się Kiah Roache -Turner. W produkcji wystąpią mało znani australijscy aktorzy, m.in. Jay Gallagher, Yure Covich, Bianca Bradey. Film wiele zawdzięcza również statystom – wolontariuszom, którzy wcielają się w role nieumarłych.

 

Poniżej trailer:

 

Głównym bohaterem opowieści jest Barry (Gallagher) – utalentowany mechanik, który w obliczu apokalipsy zombie wspólnie z kolegą, Chalkerem (Covich), oraz innymi ocalałymi szykuje się do walki z hordami żywych trupów.

 wyrmwood02  wyrmwood03

wyrmwood04

 wyrmwood05  wyrmwood06

wyrmwood07

wyrmwood08

Wyrmwood zapowiada się obiecująco i z niecierpliwością czekam na potwierdzenie daty premiery. Jeśli akurat będziecie w Australii, to może uda Wam się załapać przypadkiem do roli nieumarłego i przywieźć pamiątkowe DVD. W międzyczasie zapraszamy do śledzenie prężnie działającego fanpage’a na Facebooku.

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook