chadAktor Chad L. Coleman, który gra Tyreese’a w „The Walking Dead”, opowiada o swoich umiejętnościach survivalu i dlaczego on jest naturalnym pośrednikiem między ludźmi Ricka i Gubernatora.

 

Pytanie: Jesteś jednym z wielu nowych ludzi na planie w tym roku. Co pomogło Ci się tam dostać?

Odpowiedź: Cóż, ja i Danai

[Gurira] pracowaliśmy kiedyś razem na Broadwayu i Manhattanie, więc już sama znajomość trochę pomogła. Ale każdy z pracodawców jest naprawdę miły i pomocny dlatego nie było to takie trudne. Niektórzy z nich są nawet fanami „The Wire”, a to naprawdę pomaga, kiedy ludzie doceniają to co robisz i czujesz wartość swojej pracy.

 

P: Kogo wolałbyś mieć u boku w przypadku apokalipsy: Cutty – twoja postać z „The Wire” czy Tyreese? 

O: Gdybym miał wybrać jedną wybrałbym Tyreese. On ma w sobie coś z lidera i można znaleźć w nim oparcie w każdej sytuacji.

P: Czy twoje umiejętności survivalu są w jakimś stopniu porównywalne do umiejętności Tyreese’a?

O: Spędziłem 4 lata (1985-1889) w armii Stanów Zjednoczonych i na pewno umiałbym przeżyć w lesie. Służyłem w Pentagonie oraz w Fort Leavenworth – byłem tam kamerzystą. Przy okazji odwiedziłem takie miejsca jak: Korea, Japonia,  Alaska,  Niemcy i Holandia. Nauczyłem się tam praktycznie wszystkiego: rozbrajania ładunków wybuchowych, obeznałem się z granatami,  biwaku, pierwszej pomocy, skradania się, ukrywania, pracy w okół drutu kolczastego i wspinaczki.

P: Masz siostrę? Jeśli tak to czy jest podobna do Tyreesa lub Sashy?

O: Mam cztery siostry. Wszystkie są bardzo zawzięte. Umieją sobie poradzić w życiu. Dążą do celu w samotności i chciałbym to zmienić, aby być po prostu drużyną. 

P: Tyreese był w dwóch obozach, które przeżyły apokalipsę. Jesteś typem osoby, która może dopasować się do różnych grup ludzi?

O: Znajdowałem się w takich sytuacjach nie raz. Jestem osobą, która chce nawiązać współpracę. Czy to moja żona i syn, czy moja ex i córka zawsze staram się być po środku i upewnić się, że wszyscy są bezpieczni. Dla mnie jest to niezwykle ważne aby znaleźć sposób żeby współistnieć w sposób pokojowy.

P: Byłeś zawodnikiem footbolu amerykańskiego. Czy to kolejna rzecz, którą możesz się z nim podzielić?

O: Kiedy ukończyłem szkołę nie byłem masywny. Lecz byłem szybki i miałem talent. Poszedłem na siłownie i z czasem nabrałem masy. Nie sądzę aby fizycznie Tyreese nie pasował do serialu. Patrząc na postać z komiksu wszystko jest ok.

 

Seeker

Redaktor oraz moderator na forum strefy. Czasami pisze newsy. Lubi też udzielać się na forum i pilnować na nim porządku. W przeszłości moderator w serwisie dsj24.pl.

Prywatnie zajmuje się leniuchowaniem, szkołą i hobby, czyli wszelkie sporty :) (szczególnie piłka nożna, siatkówka i boks). A… i ma pieska od niedawna :) huehue

More Posts