Tegoroczny zombie-walk, halloweenowy zombie-walk przebiegać będzie pod hasłem „Ladies & Gentelmen”. Koniecznie rezerwujcie sobie sobotnie popołudnie 25. października i stawcie się w Krakowie!

plakat-zombie-walk

Wszystkie nieumarłe wytworne damy i szarmanckich gentelmanów zapraszamy do kultowego Klubu Kulturalnego na ulicy Szewskiej 25 w Krakowie.

Impreza na Szewskiej startuje już o godzinie 16:00. W programie przewidziane:

  • charakteryzacja,
  • konkursy,
  • before-party.

Udział w imprezie jest bezpłatny. Na miejscu będzie możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy charakteryzatorskiej za jedyne 5 PLN od osoby (warto pojawić nieco wcześniej, aby nie czekać w kolejce).

Start przemarszu o godzinie 20:00. Po walku wracamy do Klubu Kulturalnego i imprezujemy dopóki nasze przeżarte kończyny nam pozwolą!

Na wydarzenie można zapisywać się na Facebooku, tam też znajdziecie więcej szczegółów i kontakt do organizatorów.

Podczas konkursów i zabaw będziecie mogli zdobyć m. in. gry komputerowe, koszulki, słynne, kontrowersyjne kalendarze firmy Lindner z trumnami i paniami oraz wiele innych, więc będzie o co walczyć!

Jak zawsze liczymy na Waszą pomoc i wsparcie. Jeśli macie w domu kosmetyki, których już nie używacie, a tutaj mogą się przydać – lakiery do włosów, cienie do powiek, grzebienie – weźcie je ze sobą, z pewnością się przydadzą.
Jeśli potrafisz tapirować włosy, robić makijaż pod presją czasu, albo po prostu chcesz pomóc? To super! :D Napisz do organizatora, każdy wolontariusz się liczy!

Załóżmy więc białe rękawiczki i aAAAArrGGhhhhHHh…! Zapraszamy!

Patronat nad imprezą objęła StrefaWalkingDead.pl.

 

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook