Mamy przyjemność zaprosić Was w najbliższą sobotę – 7-go maja – do poznańskiej Biblioteki Uniwersyteckiej na obchody Dnia Darmowego Komiksu.

Dzień Darmowego Komiksu, Poznań, 7 maja 2016

Święto fanów komiksu wzorowane jest na amerykańskim Free Comic Book Day, który zawsze odbywa się w pierwszą sobotę maja. W Polsce z reguły imprezy były przekładane na drugą sobotę miesiąca ze względu na długi weekend majowy. W tym roku możemy się doskonale bawić z powieścią graficzną w tym samym czasie, co w USA.

 

Tradycyjnie Dzień Darmowego Komiksu odbywa się w Poznaniu, w Bibliotece UAM przy ul. Ratajczaka 38/40. Atrakcje zaplanowano w godzinach 10:00-18:00.

 

Na imprezie na pewno nie zabraknie interesujących prelekcji, głównie z uwzględnieniem komiksów DC Comics i Marvel, ale nie tylko, porad dla początkujących, konkursów, warsztatów i wielu innych atrakcji. Z pewnością można liczyć również na duże grono komiksowych (i nie tylko) cosplayerów.

 

Więcej informacji na temat programu znajdziecie na stronie: lib.amu.edu.pl/dzien_darmowego_komiksu/.
Warto również śledzić profil imprezy na Facebooku.

 

Z dumą objęliśmy wydarzenie swoim patronatem.

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook