ATLANTAISDEAD

Prace nad Spin offem The Walking Dead nabierają tempa. Właśnie dowiedzieliśmy się, że za kamerą serii towarzyszącej stanie Adam Davidson. Reżyser ma już pewne doświadczenie w produkcji telewizyjnej, współtworzył między innymi: Community, Chirurgów, Dextera, a także inne show telewizji AMC – Hell of Wheels oraz tegoroczne Turn. W 1991 roku Davidson zdobył Oscara za film krótkometrażowy The Lunch Date. 

 

Producentami wykonawczymi spin offu są Dave Erickson, pełniący równocześnie rolę showrunnera, a także Robert Kirkman, Gale Anne Hurd oraz David Alpert. Jak na razie organizowane są castingi do głównych ról, ale według planów zdjęcia do produkcji mają rozpocząć się jeszcze w tym roku. Fabuła serialu, osadzona w uniwersum The Walking Dead, opowie zupełnie nową historię, nieznanych dotąd bohaterów. Na obecnym etapie twórcy nie planują krzyżowania się opowieści z serii towarzyszącej i oryginału. Więcej na temat produkcji możecie przeczytać tutaj (przedstawienie bohaterów) i tutaj

 

Larone

Na Strefie zajmuje się głównie newsami, artykułami i recenzjami odcinków serialu TWD. W przeszłości udzielał się amatorsko w paru innych projektach. Kiedy najdzie go ochota, bawi się w krytyka filmowego (choć chyba podchodzi do kina zbyt optymistycznie). Poza Strefą: gorliwy widz serialowy, niestety nigdy nie zobaczył do końca Miasteczka Twin Peaks. Choć za popcornem nie przepada, gdyby mógł, większą część życia przesiedziałby w kinie. Dlaczego pisze na Strefie? Bo lubi :)

More Posts