zombiak

Jeśli nie przejadły się Wam jeszcze newsy dotyczące gier z zombiakami to zapraszam do zapoznania się ze świeżutkim gameplayem z produckji studia Yager – Dead Island 2. Wygląda na to, że zapowiadana „rzeźnia na umarlakach” znajdzie swoje pokrycie w wirtualnej rzeczywistości – zombiaki poddają się najróżniejszym próbom ich uśmiercania – od dekapitacji po porażenie prądem czy podpalenie.

 

Jak mówią produceci – bardzo zależało im by w grze pojawiły się duże, rozpoznawalne miejsca – dlatego też akcja Dead Island 2 przenosi się do Kaliforni i wielu znajdującyh się na jej terenie miast jak Los Angeles z Hollywood czy San Francisco. Twórcy zapewniają, że wkładają także sporo pracy w tryb multiplayer dla 8 graczy, w którym rozgrywka będzie swego rodzaju „niekończącą się historią”. Uczestnicy zabawy wykonywać będą rozmieszczone w świecie gry zadania czy uczestniczyć w różnych losowych wydarzeniach. Gracze będą mogli dołączyć się do rozgrywki w każdym momencie.

 

Dead Island 2 ma pojawić się wiosną 2015 roku na PC, Xbox One i PS4.

Larone

Na Strefie zajmuje się głównie newsami, artykułami i recenzjami odcinków serialu TWD. W przeszłości udzielał się amatorsko w paru innych projektach. Kiedy najdzie go ochota, bawi się w krytyka filmowego (choć chyba podchodzi do kina zbyt optymistycznie). Poza Strefą: gorliwy widz serialowy, niestety nigdy nie zobaczył do końca Miasteczka Twin Peaks. Choć za popcornem nie przepada, gdyby mógł, większą część życia przesiedziałby w kinie. Dlaczego pisze na Strefie? Bo lubi :)

More Posts