Zombie artystycznie

Polska Dywizja Umbrella Corporation ogłasza nabór powszechny

polska dywizja RE

Jeśli jesteście fanami lub po prostu słyszeliście o serii gier i filmów o żywych trupach – Resident Evil, to z pewnością kojarzycie też złowrogą korporację Umbrella, odpowiedzialną za wybuch całego zombie zamieszania w uniwersum RE. W takim wypadku powinna zainteresować Was informacja o naborze do grupy cosplejerów – Polish Division Umbrella Corporations.  Więcej informacji w rozwinięciu.

(więcej…)

Autor: | 7-05-2015 20:15|Categories: Gry o Zombie, Zombie Art, Zombie World|Tags: , |0 komentarzy

Kolekcja płyt winylowych i inne Wasze ciekawostki zombie/TWD w Galerii

Trzech panów przysłało nam zdjęcie, rysunek i grafiki, które dodaliśmy do naszej galerii. Cieszymy się bardzo, że 2 z tych prac dotyczyły przekroczenia granicy 20 tysięcy fanów na naszym profilu Facebook, który znajdziecie tutaj.

galeria-2015-05-03

(więcej…)

Ś.P. broda Ricka Grimesa i inne nowości w galerii Waszych prac

Zapraszamy do obejrzenia pierwszych w naszej galerii prac Czytelników filmów. Oprócz filmowych parodii serialu znajdziecie tam również memy i nowy rysunek, a także mnóstwo fajnych, starszych prac.

Tyreese, Rick Grimes - memy, parodia TWD (więcej…)

20 przykładów cosplay’u Michonne w sam raz na karnawał

Karnawał w pełni, więc z pewnością można liczyć na niejedną imprezę z przebraniami w tym okresie. Jest to znakomita okazja dla fanek The Walking Dead, aby przebrać się za jedną z serialowych lub komiksowych postaci. Przedstawiamy 20 przykładów, jak wcielić się w Michonne. A może któryś z przedstawicieli płci brzydkiej by się odważył na taki kostium?

 Cosplay Michonne

Dla nie przekonanych do pomysłu, by wcielić się w Michonne zapraszamy do obejrzenia wcześniejszych przykładów cosplay’u Ricka Grimmesa, które znajdziecie klikając tutaj.

(więcej…)

Znamy laureatów konkursu „Za co kocham komiks?”

Otrzymaliśmy od Was najrozmaitsze zgłoszenia, które miały nas przekonać, że to właśnie Wam należy się jedna z pięciu nagród. Były tradycyjne wiadomości, wiersze/rymowanki, rysunki, komiksy, zdjęcia czy zdjęcia z opisami… Ostatecznie udało nam się wyłonić szczęśliwą 5-tkę, która otrzyma komiksy ufundowane przez sklep ATOMcomics.pl.

Prace konkursoe - komiks i rysunek (więcej…)

Fotorelacja z Zombie Walk Kraków 2014

Pod koniec października w Krakowie odbył się coroczny Zombie Walk. Żywe trupy w dawnej stolicy Polski zbierały się już piaty raz. Przybyłe na imprezę osoby zadbały oto, aby swoim wyglądem budzić strach wśród postronnych przechodniów. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Zombie Walk Kraków 2015 zdjęcie grupowe

(więcej…)