Niektórzy twierdzą, że skoro Jezus umarł i potem zmartwychwstał to tylko i wyłącznie dlatego, że zamienił się w zombie. My nie jesteśmy do końca przekonani do tej teorii, ale zasiewa ona nutkę niepewności wśród fanów Zombie wszelakich.

 

W każdym razie w te białe, śnieżne święta życzymy Wam wszystkiego co dobre, zająca pożerającego baranka, krwawych prezentów i przede wszystkim rodzinnej atmosfery i wyrozumiałości Waszych bliskich gdy w poniedziałek zamiast lepić z nimi bałwana z okazji śmigusa dyngusa będziecie siedzieć przed komputerem i czekać na finałowy odcinek (z polskimi napisami będzie do obejrzenia u nas na Strefie) The Walking DeadWelcome To The Tombs.

 

Zombie Jesus

Mamy nadzieję, że nikt powyższą grafiką nie poczuje się urażony gdyż nie mamy takiego zamiaru. Jeżeli tak mimo wszystko się stało i nie zwróciłeś/aś uwagi na humorystyczny aspekt wpisu, który tu występuje zważywszy na tematykę strony to jest nam przykro z tego powodu i z góry przepraszamy.

Angel

Ojciec założyciel, pomysłodawca i administrator Strefy. Odpowiedzialny za aspekty techniczne, kontrolę jakości i czuwanie nad wszystkim co wpływa na stronę (czasem musi nawet odprawić obrzędy odganiające deszcz). Prowadzi Strefowy Fanpejdż na Facebook’u. Czasem skrobnie jakiegoś niusa odnośnie serialu. Często i gęsto spoileruje na forum.

Prywatnie miłośnik żeglarstwa, podróży i filmów (zombie/post-apo/katastroficzne).
Podobno nie lubi seriali.

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook