ZombiefiliaKilka dni temu temu napisała do nas Paulina ze świetną wiadomością – planują niedługo wydać pierwsza Polską Antologię o Zombie w formie e-booka. I to za darmo. Zainteresowani? My bardzo! Po krótkiej wymianie mailowej zadecydowaliśmy, że ten ciekawy projekt zasługuje na nasze wsparcie „medialne” (w zasadzie to bardziej Internetowe – ale zawsze). Wszystkie projekty z Zombie są mile widziane w naszych skromnych, krwawych progach. Mamy nadzieję, że wydawnictwo to umili Wam oczekiwanie na czwarty sezon The Walking Dead – a wiemy, że planowane jest na czerwiec/lipiec – tak wiec w sam raz! Zapraszamy do przeczytania co o swoim projekcie piszą Organizatorzy:

 

„ZOMBIEFILIA”

Pierwsza Polska Antologia o Zombie – w darmowym e-booku!

 

 

Chcecie przeżyć noc, świt i dzień żywych trupów skumulowane w jednej książce? Przedstawiamy Wam „Zombiefilię” – pierwszą w Polsce antologię o zombie. Od mrocznych i śmiertelnie poważnych opowieści z nieumarłymi w roli głównej, aż po absurdalne twory z pogranicza bizarro.

 

Staramy się sprezentować czytelnikom coś, czego jeszcze dotąd w naszym kraju nie było – zbiór opowiadań o żywych trupach, który czasem przeraża, czasem smuci, czasem bawi, a czasami zwyczajnie zapiera dech w piersiach. I to w formie całkowicie darmowego e-booka!

 

Już w tej chwili dołączyli do nas tacy pisarze jak Dawid Kain, Magdalena Kałużyńska, Krzysztof T. Dąbrowski, Grzegorz Gajek, czy Sylwia Błach. Możemy także zdradzić, że wkrótce ujawnione zostanie nazwisko naszego GOŚCIA SPECJALNEGO – pochodzącego zza oceanu mistrza niezwykłych opowieści, który postanowił wesprzeć nasz zbiór swoim wyjątkowym tekstem.

 

Więcej informacji już niebawem, a zainteresowanych zachęcamy do polubienia naszej strony facebookowej, gdzie będziemy na bieżąco publikować aktualne newsy o nadchodzącej publikacji.

https://www.facebook.com/pages/Zombiefilia/636110429748890

 

Zapraszamy!

 

Organizatorzy antologii Zombiefilia.

Angel

Ojciec założyciel, pomysłodawca i administrator Strefy. Odpowiedzialny za aspekty techniczne, kontrolę jakości i czuwanie nad wszystkim co wpływa na stronę (czasem musi nawet odprawić obrzędy odganiające deszcz). Prowadzi Strefowy Fanpejdż na Facebook’u. Czasem skrobnie jakiegoś niusa odnośnie serialu. Często i gęsto spoileruje na forum.

Prywatnie miłośnik żeglarstwa, podróży i filmów (zombie/post-apo/katastroficzne).
Podobno nie lubi seriali.

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook