Do premiery 4 sezonu pozostały zaledwie 2 miesiące. Fani są coraz bardziej podekscytowani, zwłaszcza po tym jak stacja AMC wypuściła zwiastun. Im bliżej premiery, tym twórcy zdradzają nam więcej szczegółów, ale wszystko i tak okryte jest tajemnicą i trudno domyślić się, co tak naprawdę się wydarzy.

 walkingdead

 

W sezonie 4 mamy kontynuację wątku więziennego, ale jak przyznają twórcy samo miejsce ulegnie znacznej zmianie. Widzowie mogą spodziewać się dużych różnic, ponieważ Rick i jego grupa wraz z nowymi członkami przybyłymi z Woodbury będzie starała się zimne i ciemne mury więzienia przekształcić w namiastkę domu. „Wszystko w tym sezonie wygląda zupełnie inaczej, będzie przede wszystkim nowe i unikalne. Będzie parę rzeczy, które mogą widza zaszokować, ponieważ więzienie od sezonu trzeciego do czwartego znacznie ewoluowało” ? wyjaśnia Robert Kirkman.

 

Carl and Rick 

Lauren Cohan grająca Maggie Greene wskazuje na również nowe zagrożenia w tym sezonie. „Sezon czwarty zaprezentuje nowy szereg problemów, nie będą to szwendacze, ani też inni ludzie, to zupełnie nowe zagrożenie” ? mówi aktorka. „Które mogą być bardziej śmiercionośne niż dwa pozostałe połączone razem” ? dodaje Kirkman.

A jak zapowiada producentka Gale Anne Hurd, to w tym sezonie będzie znacznie więcej zombie niż kiedykolwiek wcześniej. Czy ich zapewnienia się sprawdzą i czy ten sezon pod okiem Scotta Gimple będzie najlepszym z dotychczasowych?

 

Więcej w wideo poniżej:

 

 

 

MIRROR:

 

MIRROR2:

Jealouss

Redaktorka Strefy. Odpowiedzialna za przegląd i aktualizację broni, pojazdów i fabuły komiksu „Żywe trupy”. Na stronie publikuje także newsy oraz sprawdza teksty pozostałych redaktorów.

Prywatnie pasjonuje się filmami i kocha kino. Najlepszym obejrzanym filmem 2013 roku jest Żyć Wasilija Sigariewa.

Ulubioną postacią w serialu jest Michonne. Żadnego serialu nie obejrzała w całości poza „The Walking Dead”.

Filmwebowy profil.

 


„Opposition all around feedin’ off your soul, trying hard to swallow up your hope”

More Posts