Strefa Walking Dead Forum

Pozostałe => Hobby => Wątek zaczęty przez: dime9764 w 04 Kwiecień, 2014, 21:05:15

Tytuł: Gitara
Wiadomość wysłana przez: dime9764 w 04 Kwiecień, 2014, 21:05:15
Widze ze nie ma a szkoda :P
To krótko i na temat: co gracie? Na jakim sprzęcie? Itd. Czyli wszystko o graniu na gitarze.
Jakby kto miał jakies fajne łatwe taby to tez prosze sie dzielić :D

OldGreyDonkey To krótko i na temat - skoro pytasz, to najpierw sam się pochwal. I podziel ;)
Tytuł: Odp: Gitara
Wiadomość wysłana przez: Soutryll w 06 Kwiecień, 2014, 20:29:01
U mnie różnie z tym graniem. Raz zaczynałem potem rezygnowałem i tak kilka razy. Teraz wracam do tego z większą ochotą pozytywnym nastawieniem i motywacją. Znam podstawy także dalej będzie łatwiej. Gram na gitarze klasycznej. Utworów jeszcze żadnych nie zdarzyło mi się zagrać jak to u początkujących :). Próbowałem coś czasami sam skomponować ale nie wychodziło. Najważniejsze uczyć się dalej, a potem... Może do Must Be The Music?  ;D
Tytuł: Odp: Gitara
Wiadomość wysłana przez: espérer w 15 Kwiecień, 2014, 18:55:51
W sumie to gram już od chyba 8 lat. Mam gitarę klasyczną i akustyczną. Chociaż przez ostatnie dwa lata to naprawdę rzadko miałam gitarę w rękach. Brak czasu i brak takiego zapału do nauki nowych utworów. Na początku jak się uczyłam to co to było... Całe dnie mogłabym grać. :D Chociaż czasem fajnie jest coś sobie zagrać i pośpiewać.
Ja to bardziej uczę się grać z akordów, a nie z tabów. :)
Tytuł: Odp: Gitara
Wiadomość wysłana przez: TrackeR w 03 Maj, 2014, 18:04:26
Gram na gitarze od pół roku. Mam gitarę akustyczną Fender Squier SA 105 (kupiłem ją na początek, żeby przekonać się czy dalej będzie mnie to kręciło). Dostałem również w prezencie elektryka, ale nie znam jego specyfikacji... Wiem tylko, że jest z 1970 roku :P Nie gram najgorzej. Wiadomo trening czyni mistrza, ale teraz mam lekki zawrót głowy z maturą, więc gitara poszła w odstawkę. No, ale mam podobnie jak Ty Soutryll :) Tylko ja akustyk. Powodzenia życzę.
Tytuł: Odp: Gitara
Wiadomość wysłana przez: unneeded w 10 Luty, 2015, 22:38:18
Rozpoczęłam przygodę z gitarą całkiem niedawno.
Rodzina robiąc jakieś półtora roku temu gruntowne porządki odkopali gitarę akustyczną.
Miała iść na sprzedaż/śmietnik. Więc sobie ją wybroniłam. Jestem całkowitym samoukiem i naukę zawdzięczam stronom internetowym i filmikom z youtube. Po roku grania na akustycznej, co całkiem nieźle mi szło postanowiłam się przerzucić na gitarę elektryczną. Granie na niej było moim marzeniem odkąd pamiętam. Uwielbiam cięższe brzmienia, a gra na elektryku umożliwia mi granie niczym Slash. Pokrótce - gitara moja miłość.

Tortuga Pisz normalnie. To jest forum, a nie tablica ogłoszeń czy coś w ten deseń ;)