Autor Wątek: Colman Domingo liczy na powrót Kim Dickens  (Przeczytany 2275 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tomb2525

 • Offline
 • *
 • Podziękowania
 • -Wystawione: 167
 • -Otrzymane: 1486
 • Autor wątku
 • "Pain doesn't go away you just make room for it"
 • Wiadomości: 2525
  • Zobacz profil
 • Komiks: Czytałem
 • Postać: Andrea, Madison, Strand, Daniel, Alicia
 • Spoilery: Tak
Colman Domingo liczy na powrót Kim Dickens
« dnia: 10 Sierpień, 2018, 09:53:14 »
Sprawa zwolnienia Kim Dickens z posady głównej aktorki spin-offu, która wyszła na światło dziennie po emisji feralnego półfinału 4 sezonu, odbiła się w mediach dość szerokim echem. Pomijając konsekwencje wizerunkowe dla serialu, AMC oraz showrunnerów, większość widzów jak i krytyków zgodna jest co do jednego- pozbycie się Madison oraz Dickens z serialu było błędem, szczególnie ze scenariuszowego punktu widzenia. Tego samego zdania jest także weteran serii Colman Domingo.

Podczas niedawnego udzielonego wywiadu brazylijskiemu oddziałowi AMC, aktor został zapytany o to kogo przywróciłby do serialu. Odpowiedź raczej szokująca nie jest. Oto o Domingo miał do powiedzenia:

Cytuj (zaznaczone)
“I would bring my good buddy Madison back.”

Cytuj (zaznaczone)
“Because Madison and Strand had such a great time, and I thought there was much more story to tell. Who knows, maybe she’ll come back in dream sequences, or something. Maybe she’ll be haunting me. ‘Victor, get up, do the right thing. Victor, have a scotch. Drink more scotch, Victor,’”

Cytuj (zaznaczone)
“But I would like to bring back Madison, because I think that she’s — also, because I just like working with Kim, I just like working with Kim, too,” Domingo added. “I like working with our new comrades as well, [but] Kim and I had something special.”

Ciężko nie przyznać aktorowi racji w jednej kwestii- z relacji Madison i Stranda można było dużo więcej wycisnąć, szczególnie że był to dość istotny element fabuły 3 pierwszych sezonów, który w znaczący sposób nadawał serialowi dynamiki.

Ogólnie temat Kim Dickens oraz Madison, nawet pomimo upływu już dwóch miesięcy od zakończenia pierwszego półsezonu S4, nadal jest wiecznie żywe w mediach; szczególnie jeśli mowa o twittera oraz facebooka. Również redditowy dział przeznaczony spin-offowi jest głośny i mocno jednomyślny w kwestii krytyki sezonu 4. Co najlepsze, nawet The Skybound, w swoim własnym nagraniu video streszczającym sezon 4, wypowiadał się w wyczuwalnie krytycznym i prześmiewczym tonie.

Tak na koniec w kwestii ciekawostki, choć większość ekipy Fear wydaje się głucha na nawoływanie fanów i nie zwraca na nich większej uwagi (przynajmniej czynnie w mediach społecznościowych, bo jak wygląda sprawa w kuluarach to nie wiadomo), to jednak nie wszyscy pozostają super obojętni na to co się dzieje. Aktorka Jenna Elfman, która dołączyła do obsady serialu w 4 sezonie, prowadzi w mediach swoją dziwną i niezrozumiałą krucjatę, blokując każdego kto wykazuje sympatię w stosunku do Madison jak i Kim Dickens. Trochę to śmieszne, trochę to przykre, a trochę politowania godne. Sprawa jest na tyle absurdalna, że aktorka blokuje nawet tych którzy nie kierują wpisów bezpośrednio do niej, tylko zostawiają je na oficjalnych stronach FTWD. Pomijając fakt wizerunkowej wtopy Elfman, wśród fanów zaczęły rodzić się plotki o rzekomym konflikcie między aktorką a Dickens. Czy jest w tym jakaś prawda? Tego nie wiadomo, bądź co bądź sytuacja wygląda wręcz komicznie.
« Ostatnia zmiana: 10 Sierpień, 2018, 09:57:51 wysłana przez tomb2525 »