Strefa Walking Dead Forum

The Walking Dead Serial => Postacie => Wątek zaczęty przez: geekman w 25 Luty, 2014, 15:33:22

Tytuł: Eugene Porter
Wiadomość wysłana przez: geekman w 25 Luty, 2014, 15:33:22
Czytając opinie po odcinku zauważyłem, że nie za bardzo się ludziom spodobał. A ja tam go polubiłem i już uzasadniam dlaczego:
Cytuj (zaznaczone)
Sceptycznie byłem nastawiony do Eugena z powodu młodego wieku aktora ale w tym epizodzie przekonał mnie do siebie.
Nie radzi sobie dobrze z bronią. Widać to, że sam by długo nie pożył. To będzie ważne w kontekście późniejszych wydarzeń(if you know what i mean). Wypowiada się w fajny, analityczny sposób. Kozacki tekst: "I'm smarter than you". No i ta pokerowa twarz która nie zdradza żadnych emocji. Oby tak dalej. Polubiłem Eugeniusza.
Moje oczekiwania zostały spełnione i uważam, że tkwi w nim spory potencjał na przyszłość.
Tytuł: Odp: Eugene Porter
Wiadomość wysłana przez: Truś w 25 Luty, 2014, 15:42:42
Jest dziwakiem, zupełnie z innej bajki, możliwe, że właśnie przez to nie zyskuje na razie mojej sympatii, mimo wszystko uważam, że takie osoby jak on są potrzebne w serialu. Na pewno lubię go bardziej niż Miltona, to już coś ^^ Zachowuje się jakby wcale nie był jakimś geniuszem, a jego fryzura jest obrzydliwa. Dam mu czas, zobaczymy jak wyjdzie i co od siebie pokaże.
Tytuł: Odp: Eugene Porter
Wiadomość wysłana przez: Tortuga w 25 Luty, 2014, 18:59:34
To i ja wkleję swoje odczucia co do Gienka:

Cytuj (zaznaczone)
Gość to praktycznie Milton vol 2. Taki sam typ postaci - nieśmiały, wstydliwy, gamioniowaty, cichy i spokojny profesorek. Tyle że aktor grający Miltona był przy tym naturalny, a ten grający Gienka to, tak gra, że odnoszę wrażenie że ta postać to jakiś Android. Chyba chłop się za bardzo wczuł. To że gra sztywniaka, to nie znaczy że ma być drewniany.

Szczerze powiedziawszy to nie przepadam za nim w komiksie i w serialu, raczej będzie tak samo, zwłaszcza ze względu na to co wyżej napisałam.
Tytuł: Odp: Eugene Porter
Wiadomość wysłana przez: KitaxD w 26 Luty, 2014, 19:08:44
Szczerze nie polubiłem go. Cały czas wyraz twarzy ''Poker face'' I jak jeszcze będzie tak nawijał o ratowaniu świata jak Abraham to chyba totalnie go znienawidzę. Abraham też mnie trochę wnerwił zachowaniem i tekstami o ratowaniu świata ale to nie dział o nim. Hmm... Myślę że to jest Milton vol. 2 jak ktoś wspomniał powyżej. Mam nadzieję że będzie miał coś do powiedzenia i nauczy się strzelać ;)
Tytuł: Odp: Eugene Porter
Wiadomość wysłana przez: KamilRolex w 26 Luty, 2014, 19:35:48
Jest zdecydowanie za wcześnie na obiektywną ocenę postaci. Można go oceniać jedynie przez pryzmat komiksu, w którym nie należy do lubianych przeze mnie postaci. Widzę niewielkie szanse na to aby inaczej miało być w serialu, choć oczywiście nie można go z góry przekreślać.
Tytuł: Odp: Eugene Porter
Wiadomość wysłana przez: espérer w 26 Luty, 2014, 22:24:57
Nie za bardzo przypadł mi do gustu. Milton, którego nawet lubiłam, był o wiele lepszy. Eugene jest za bardzo sztywny i po prostu dziwny. Inaczej tego określić nie mogę. Zobaczymy jak będzie zachowywał się w kolejnych odcinkach. Tylko wydaje mi się, że na lepsze się nie zmieni i będzie miał ten swój świat, a grupa będzie cały czas go chronić, gdyż sam tego nie będzie potrafił zrobić.
Tytuł: Odp: Eugene Porter
Wiadomość wysłana przez: Cichy w 30 Czerwiec, 2014, 21:44:27
Kto to aa ten cudak , koles maksymalnie zamula ale niektóre oddzywki ma konkretne i według mnie on jest uzupełnieniem abrahama czyli eugen jest mózgiem a ford mięśniami.
Tytuł: Odp: Eugene Porter
Wiadomość wysłana przez: bejker w 30 Czerwiec, 2014, 21:49:12
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Kto to aa ten cudak , koles maksymalnie zamula ale niektóre oddzywki ma konkretne i według mnie on jest uzupełnieniem abrahama czyli eugen jest mózgiem a ford mięśniami.

Też mam wrażenie trochę że to takie połączenie a'la Pinky i Mózg :)) Nie uważam Eugeniusza za konkretnego, raczej ja taką jęczybułę :P Abe mu wiecznie nadskakuje... A komplement skierowany w stronę Tary (że jest extremely hot) był mega słaby...
Tytuł: Odp: Eugene Porter
Wiadomość wysłana przez: Cichy w 30 Czerwiec, 2014, 21:55:27
Mi bardziej chodziło o tekst skierowany do abrahama " chodzmy za nimi wiesz mi jestem inteligentniejszy "
Tytuł: Odp: Eugene Porter
Wiadomość wysłana przez: DerDix w 18 Październik, 2014, 16:12:39
Jak oglądam go w akcji to ciągle się smieje - jego sposób biegania (haha ) lub jego ruchy :D poza tym rozbawia mnie swoimi stwierdzeniami i odpowiedziami.
(http://www.iv.pl/images/71180563956681403501.gif)
(http://www.iv.pl/images/62166469480572643707.gif)
Tytuł: Odp: Eugene Porter
Wiadomość wysłana przez: Alexandretta w 18 Październik, 2014, 17:42:47
To jest tak poboczna postać, iż nawet nie potrafiłam skojarzyć osoby z imieniem.
Milton był bardzo sympatyczny, pracowity, uczynny, rozsądny, jak dla mnie szkoda jego śmierci. Chociaż przypuszczałam, że Gubcio się do tego i tak posunie prędzej czy później. A Eugene to taka jakaś gwiazda mimo swojej jałowości. Niczym francuski piesek. Niby nic strasznego nie robi, ale już nie mogę tego traktowania ze strony jego "obstawy". Ja bym go rozdzieliła, odsuwając na dłuższą chwilę z serialu, żeby z jakąś ekipą pojechał w końcu do Waszyngtonu. Nic wartościowego nie wnosi do fabuły, a momentami się plącze pod nogami.
Tytuł: Odp: Eugene Porter
Wiadomość wysłana przez: Cichy w 11 Listopad, 2014, 22:02:56
No wreszcie się toto przyznało do tego że ściemnia i teraz ciekawe co z nim będzie, ale pokazał że umie coś tam zrobić, jaki los go spotkał w komiksie?
Tytuł: Odp: Eugene Porter
Wiadomość wysłana przez: Gonzales w 11 Listopad, 2014, 22:05:15
Jak dla mnie marna kalka Eugene'a z komisku. Ciapowaty, niejaki, on nawet na mądrego nie wygląda. Sam aktor, gdy udziela wywiadów mówi normalnie, robi normalne "minki", głos też ma inny, natomiast twórcy zrobili z Eugena jakieś ospałego, nie potrafiącego biegać "naukowca". Słabo to wyszło.
Tytuł: Odp: Eugene Porter
Wiadomość wysłana przez: bejker w 11 Listopad, 2014, 23:15:25
Eugene w tej swojej ciapowatości i nierozgarnięciu jest też niezmiernie wyrachowany. Jego wygląd typowego wieśniaka wzbudza pewne uczucia opiekuńcze co z pełną świadomością wykorzystał. Na poczekaniu wymyślił i pocisnął Abrahamowi bajkę, kiedy chłop był na skraju załamania nerwowego i bez mrugnięcia okiem rekrutował do chronienia swojej nic nie znaczącej rzici kolejne osoby. Wydawało się to super rozwiązaniem, bo Eugene był przekonany, że z tej podróży do Washingtonu nigdy nic nie wyjdzie, a tutaj niespodzianka, bo jednak podróż toczy się dalej, a więc i automatycznie uruchomiły się wyrzuty sumienia i nerwy pękły.

Także z Eugena żadna sierotka Marysia nie jest- to cwany frajer, który powoduje wypadek narażając życie ludzi, którzy i tak już wszystko mu poświęcili. Już nawet Milton, który też swoje nagrzeszył, miał więcej jaj i się ogarnął.
Tytuł: Odp: Eugene Porter
Wiadomość wysłana przez: DoroTaTa w 12 Listopad, 2014, 10:10:07
No i wyszło szydło z worka. Oszust Eugenek wreszcie wyjawił prawdę. Zastanawia mnie jedno, czemu jakoś wszyscy- łącznie z Abrahamem mu uwierzyli? Czy to ta jego karykaturalność połączona z ponadprzeciętną inteligencją? Czy może to wina Abrahama, który chciał mu uwierzyć i każdemu dawał do zrozumienia, że u nie ma tu o czym dyskutować.
Jedno jest pewne- Judzin jest niebezpieczny- bo pozbawiony skrupułów. A dzięki temu, że wygląda na nieszkodliwego dziwaka ludzie nie podejrzewają go o niecne zamiary. To egoista i manipulant, który może wyrządzić więcej szkód niż dobra. Ja bym go zostawiła samego, żeby sobie radził, skoro taki mądry jest.
Tytuł: Odp: Eugene Porter
Wiadomość wysłana przez: malao286 w 12 Listopad, 2014, 15:52:54
Ja tam nie wiem co o nim myśleć. Niby nieszkodliwy a irytujący. Czekam może pokarzą jak z fajtłapy zmienia się w faceta z jajami? :D Albo chociaż zacznie sobie jakoś radzić ze sztywnymi?
Tytuł: Odp: Eugene Porter
Wiadomość wysłana przez: dadzia w 06 Grudzień, 2014, 22:00:34
Za szybko szydło wyszło z worka. Eugeniuszek to kłamczuszek :swelol:
Sama postać trudna do oceny. Eugene ma wyraźnie zespół sawanta. Geniusz -idiota. Porusza się jak osoby z tą chorobą, jest wybitnie uzdolniony, brak mu kompletnie podstawowych umiejętności społecznych. Są sawanci potrafiący zapamiętać wszystko, ale nie potrafiący zawiązać butów. Aktor świetnie odgrywa swoją rolę. Nie jest jednak tak ciapowaty na jakiego wygląda. Cóż nie każdy geniusz jest idiotą i odwrotnie idiota geniuszem. Duży potencjał tej postaci powinien być wykorzystany. Niestety nie każdy zrozumie jego zachowanie, będzie drażnić publiczność. To może przyczynić się do odstrzału. Powinien zostać.

PS. Kiedyś obejrzałam dokument o ludziach dotkniętych tą chorobą. Przejmujące. Tak niewiele wiemy o ludzkim mózgu.
Tytuł: Odp: Eugene Porter
Wiadomość wysłana przez: Dzyńka w 09 Styczeń, 2015, 14:52:13
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
To i ja wkleję swoje odczucia co do Gienka:

Szczerze powiedziawszy to nie przepadam za nim w komiksie i w serialu, raczej będzie tak samo, zwłaszcza ze względu na to co wyżej napisałam.

Ja bym nie porównywała Miltona do Judzina , jak dla Mnie to obraza Miltona

Milton wcale gamoniowaty nie był tylko zaślepiony przez Gubernatora i myślę, że bardziej dałby sobie radę niż pipkowaty Judzin zasłaniający się stwierdzeniem Jestem mądrzejszy od Was, ale jak dla Mnie to głupek do kwadratu, a do tego kłamca
Tytuł: Odp: Eugene Porter
Wiadomość wysłana przez: kina1992 w 10 Styczeń, 2015, 18:11:47
Zgadzam się z Dziadzą. Mi też się wydaje, że bohater jest chory. Niby jest wycofany, dziwny oraz irytujący, ale jednak udało mu się nabrać całą grupę (w sumie to nawet dwie) na bajkę pt. "Lekarstwo na zombie", dzięki czemu przeżył.
Więc można to podciągnąć pod przejaw przebiegłości i inteligencji.
Od początku wiedziałam, że Eugene kręci. Zresztą grupa w której znajdował się bohater była dla mnie dość abstrakcyjna (chodzi mi w szczególności o wygląd i sposób bycia).


Według mnie postać ta nic już nie wniesie do serialu.
Tytuł: Odp: Eugene Porter
Wiadomość wysłana przez: dadzia w 10 Styczeń, 2015, 18:45:02
Kina1992, Eugene mógłby sporo wnieść do serialu. Oczywiście gdyby umiejętnie rozwinięto ten wątek. Posiada sporą wiedzę, obawiam się, że czysto teoretyczną. Ta w świecie opanowanym przez zombie, do niczego się nie przysłuży. Ale kto wie.. Mógłby nas zaskoczyć, ale to zależy od scenarzystów. Nie poradzą sobie z tą postacią i pewnie pójdzie pod odstrzał. Szkoda, bo geniusz rozwiązujący zagadkę milenijną w obliczu apokalipsy, jak dla mnie ciekawe i intrygujące.
Tytuł: Odp: Eugene Porter
Wiadomość wysłana przez: Tortuga w 10 Styczeń, 2015, 18:52:52
Niestety albo stety, Judżin patrząc na komiks może mieć sporą rolę do odegrania i raczej go nie ukatrupią.
Tytuł: Odp: Eugene Porter
Wiadomość wysłana przez: kina1992 w 11 Styczeń, 2015, 15:42:30
Właśnie MÓGŁBY coś wnieść. Ale patrząc ostatnimi czasy na rozwój postaci powątpiewam w to by twórcy serialu cokolwiek zrobili.

Najlepiej niech zabiją każdego, najwyżej Carla zostawiając i zacząć wszystko od nowa :P
Tytuł: Odp: Eugene Porter
Wiadomość wysłana przez: Cichy w 18 Styczeń, 2015, 21:14:07
Co takiego judin zrobił w komiksie ?
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Tytuł: Odp: Eugene Porter
Wiadomość wysłana przez: rageN w 20 Listopad, 2018, 14:08:46
Z upływem lat w serialu Eugene wziął się do roboty i nie jest już '' pasożytem '' w grupie. :P
Tytuł: Odp: Eugene Porter
Wiadomość wysłana przez: Del w 26 Listopad, 2018, 20:54:52
Wreszcie wygląda jak człowiek bez tej grzywy xD