Strefa Walking Dead Forum

The Walking Dead Serial => Postacie => Wątek zaczęty przez: Truś w 25 Luty, 2014, 19:55:12

Tytuł: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Truś w 25 Luty, 2014, 19:55:12
Lubię tworzyć wątki o postaciach, które najmniej lubimy. W tym wątku napiszcie TOP 5 najmniej lubianych przez Was postaci, które kiedykolwiek pojawiły się w serialu i opiszcie krótko dlaczego wybraliście akurat te. Czuję, że mogą pojawić się ostre kłótnie w tym wątku.

U mnie wygląda to następująco:
1. Carol - Jest dla mnie strasznie mdła, nudzi mnie i irytuje. Nie podoba mi się jej nagła zmiana między trzecim, a czwartym sezonem. Nie podoba mi się jej ratowanie ludzkości, tymbardziej, że wcześniej to inni musieli ją ratować. Nie pododoba mi się to jak przystawiała się do Daryla w trzecim sezonie.
2. Tyreese - Wygląda jak kozak, a zachowuje się jak małe dziecko. Wiecznie wystraszona ciamajda, chyba nigdy nie zyska mojej sympatii.
3. Lori - Irytowała mnie swoim zachowaniem i truciem wszystkich dookoła.
4. Dale - Dużo osób go lubi, ale mnie irytowała jego wścibskość i dziwne minki.
5. Gubernator - Za Gub-Mode i przyczynienie się do śmierci osób, które były dla mnie w TWD baaardzo ważne (Andrea, Merle, Hershel).
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Hunter w 25 Luty, 2014, 20:15:33
To będzie cios dla ciebie, Truś...

1. Gubernator - wiem, że w moich Top 5 Najlepszych postaciach też się pojawił. To ciężkie do wytłumaczenia. Nienawidzę go, ale kocham.

2. Dale - zabierzcie mi tego wrednego dziadka sprzed nosa, bo zamorduję! Co to ma być? On obniżał morale grupy!

3. Lizzie - psychopatka. Nie lubię jej, jej parszywego ryja i jej parszywego głosu! >.<

4. Andrea - przykro mi. Ciągłe zmiany zdania i debilizm tej postaci mnie od niej odpycha. Typowa blondynka a nie bohater.

5. Shumpert - wkurzała mnie ta małpa za każdym razem jak pojawiała się na ekranie.
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: geekman w 25 Luty, 2014, 20:46:51
Shumperta nie lubią. Też coś. Przecież to taki miły chłopak był.
moje zestawienie:
1. Carol - przez trzy sezony robi pranie a potem zamienia się w hipokrytkę mordującą swoich, nie kupuję tego.
2. Beth - tutaj wszelkie zasługi przypadają Emily Kinney.
3. Glenn - w pierwszych dwóch sezonach był wśród moich ulubieńców ale się wszystko zmieniło w trzecim, kozaczenie do tej postaci nie pasuje ale twórcy uważają inaczej.
4. Lori - najpierw się migdali ostentacyjnie z Szejnem, potem po powrocie Ricka spławia Szejna, jeszcze później sugeruje Rickowi aby zabił Szejna a gdy szeryf to robi to ona ma do niego pretensje, do tego miała wpadek na prostej drodze i robi niedobre naleśniki.
5. Tyreese - profanacja swojego komiksowego odpowiednika.
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: tomb2525 w 25 Luty, 2014, 21:17:48
Top5 znienawidzonych? O to coś dla mnie :D

 W SPOSÓB BEZAPELACYJNY NA PIERWSZYM MIEJSCU STAWIAM CAROL. Nie powiem, bo lubiłem ją gdzies do połowy trzeciego sezonu. Uważam, że ewolucja jakiej została poddana na przestrzeni sezonów od pierwszego do trzeciego była ciekawa, na swój sposób interesująca, oraz co najważniejsze racjonalna. Niemniej jednak w momencie kiedy spadła do roli farby malującej tło z której następnie ni z gruchy ni z pietruchy przeszła do więziennego Kuby Rozpruwacza wychowującego psycho-nianię-Lizzie straciła w moich oczach maksymalnie. Stała się po pierwsze irytująca, po drugie głupia (porównanie swojego czynu do sytuacji na drodze Rick-Shane) oraz maksymalnie nierealna z perspektywy całości wyemitowanych wątków wpływających na to jak prezentuje się jej rys charakterologiczny. Dostaliśmy dwa obrazy Carol, które w nawet minimalny sposób się ze sobą nie łączą. Raz widzieliśmy ciekawy rozwój kobiety wywodzącej się z patologicznej rodziny i wychodzącej na prostą, a raz wyskakująca jak z tyłka morderczynię która swoje zepsucie i na pewno krzywe spojrzenie na świat maskuje wątłą zasłoną ochrony najbliższych.

Na miejscu drugim umieszczam Shane'a. Oczywiście doceniam to jak dynamizował akcję, niemniej jednak moja wrodzona awersja do antagonistycznych bohaterów bierze w tym momencie górę. Jakby to ująć, bardzo mocno uprzykrzał mi pierwsze dwa sezonu działając niczym przysłowiowy wrzód na dupie. Większość jego akcji jak i zachowań była irracjonalna, impulsywna i najzwyczajniej w świecie głupia. Ani razu nie byłem w stanie się z nim zgodzić, ze względu na to iż działał pod emocjami często gęsto prowadząc do szeregu negatywnych w skutkach sytuacji.

Na trzecim miejscu jest Tyreese, który może nie jest przeze mnie jakoś mocno znienawidzony, ale męczy niemiłosiernie. Cień swojego komiksowego odpowiednika. Taki pimpuś podjadek szperający za poczusiami. Mina kota srającego na puszczy również nie pomaga. Sposób jego myślenia, zachowania, podejścia jest albo śmieszny, albo żenujący. Raz idzie rozwalać 10 tysięczną hordę zombie młotkiem, a raz mówi że wybijanie trupów przez siatkę czy wypady po zapasy to czynności nie dla niego. Jak to raz Tortuga ujęła "pałęta się jak guano w przerębli"

Na czwartym miejscu stawiam Gubernatora, ponieważ tak jak i "indywiduum" wyżej męczył mnie niemiłosiernie pod sam koniec swojego żywota. O ile przejście pomiędzy balansowaniem nad człowieczeństwem i zatraceniem do czystej socjopatki uważam za ciekawe o tyle dalsze przygody Gubernatora-terminatora są kuriozalne i śmieszne. To że ubił tyle ciekawych postaci również uważam za jeden wielki absurd.

Na piątym miejscu jest Glenn i jego maślane oczęta. Po co go trzymają to ja nie wiem, zważywszy na to że od dwóch sezonów ciągle powtarza jeden i ten sam wątek pt. "MAAAAAAAAAAAAGGGGGGGGGGGIIIIIIIIIIEEEEEEEE" aż do znudzenia.
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Narwaniec w 25 Luty, 2014, 22:16:39
Hmmmm wypadałoby wrzucić tutaj swoje trzy grosze...

1. Gubcio. Facet był tak przekombinowany, że aż się rzygać chciało za każdym razem gdy się pojawiał na ekranie. Owszem do każdej postaci można się przyczepić, ale to indywiduum pobiło absolutnie wszystkie rekordy.

2. Carol. O ile na początku mi nie przeszkadzała, o tyle z biegiem czasu robiła się coraz bardziej mdła, bezbarwna, głupia i wkurzająca. Można zrozumieć, że miała traumę po stracie córki, ale w pewnym momencie była przegięta. Taki wieczny pogorzelec i połamana mimoza. Że już nie wspomnę o relacjach z Darylem. Gdy się na to patrzyłem to się zastanawiałem, czy rzuci się na biednego faceta i go zgwałci, czy wyciągnie cycka by go nakarmić. Jedno i drugie równie obleśne.

3. Lori. Głupia, beznadziejna ladacznica (dałbym dosadniejsze określenie, ale Licho nie śpi). Mąż w szpitalu, ją swędzi zad, więc nadstawia się Shane'owi, żeby go kopnąć w zad, gdy tylko mężulek wrócił. Co oczywiście nie przeszkadzało jej mieć dylematy i kombinować jak wściekła kobyła pod górę, zatruwając przy okazji życie innym.

4. Andrea. Wybaczcie wszyscy którzy ją lubicie, ale kolejna głupia ladacznica w składzie. W dodatku myśląca zawartością majtek i kupczącą tą zawartością bez najmniejszego skrępowania. Aż dziw, że nie dała wszystkim facetom w obozie, a potem w Woodbury. Za podrapanie tyłka, wystawiła osobę, która uratowała jej życie. Cieszyłem się niezmiernie gdy w końcu zginęła. Należna zapłata za wszystko co zrobiła.

5. Rick. Tak naprawdę mam do niego mocno mieszane uczucia. Początkowo stróż prawa, obrońca moralności i ludzkości bez mała rycerz w lśniącej zbroi. Momentami wkurzający, ale wierzył w słuszność tego co robi i nawet błędy i wady można mu było wybaczyć. Niestety w trzecim sezonie mu odpierdzieliło i powinno się go zamknąć w celi, a potem wyrzucić klucz, albo zaszyć go w jakimś zombiaku. Teraz próbuje się rehabilitować w moich (i nie tylko moich zapewne) oczach, ale jakoś tak... hmmm... chyba za bardzo jestem do niego obecnie uprzedzony, ale stara się chłopina, stara.
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: darylmerle w 25 Luty, 2014, 22:30:58
1.Glenn. NIe lubie go ponieważ uszy mnie już bolą od jego ciągłego MEEEEEEEEEEGGGGGGGIIIIIIIIIIEEEEEEE
2.Shane.
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Jakby to ująć, bardzo mocno uprzykrzał mi pierwsze dwa sezonu działając niczym przysłowiowy wrzód na dupie. Większość jego akcji jak i zachowań była irracjonalna, impulsywna i najzwyczajniej w świecie głupia. Ani razu nie byłem w stanie się z nim zgodzić, ze względu na to iż działał pod emocjami często gęsto prowadząc do szeregu negatywnych w skutkach sytuacji.
3.Beth. Gdyby dali lepszą aktorke to bym lubił ją chociaż w 30 % a teraz ma u mnie 5 %
4.Gubernator. Nie lubie jego ,,Niezniszczalności ". Aktor dobry lecz oczywiście Scenarzyści musieli go popsuć.
5. Lori. ,, Where is Carl "
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: LadyDeMade w 26 Luty, 2014, 00:30:44
1. Carol - na początku szara myszka potem kruszyna co szuka wsparcia w ramionach Daryla, a na koniec super bohaterka co uczy dzieci jak walczyć i przy okazji pozbywa się chorych, ajk by to miało w czymś pomóc, wtf. Owszem, było mi jej żal jak straciła córkę, ale mam wrażenie patrząc obecnie ze tak pokierowali tą postacią, jakby nigdy jej nie miała.

2. Shane - był nieobliczalny i stanowił zagrożenie dla wszystkich.

3. Lori - sorry, ale laska nie wiedziała czego chce, tu niby kocha Shane, zapomina o Ricku, wraca mąż, odtrąca Shane'a, potem i tak foszy sie na męża i tak w kółko. Raz chce dziecka, raz nie.

4. Gubcio - każdy wie dlaczego, wariat i tyle ;)

5. Beth - ale to wina braku talentu aktorskiego, sorry musiałam.
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Monika w 03 Październik, 2014, 21:35:40
1. Merle - największy gnojek w całym The Walking Dead
2. Gubernator - wiemy kto to.
3. Shane - własnego kumpla.. Nic dodać nic ująć...
4. Lori - zdradziła własnego męża i strasznie mnie wkurza
5. Carl - to dziecko jest jakieś nawiedzoneKomentarz Administratora Usunięty załącznik. /A.
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Tortuga w 04 Październik, 2014, 15:13:31
O to ja jeszcze się tu nie wypowiadałam?

Ja mam top, ale nie 5 tylko 4.
Napiszę krótko, bo szkoda mi na każdą z tych miernych postaci, tracić czas na pisanie elaboratów.

1. Carolka - Ewolucja z szaroburej mamuśki w Rambo -  :facepalm:  Tak mnie to babsko drażni, że mam ochotę rzucić czymś ciężkim w monitor jak ją widzę.

2. Becia - rurzofa, głupiutka, nawina małolata rzygająca tęczą.

3. Pączuś - niedorajda z miną jakby miał się zaraz skupać w gacie i cały czas się zastanawiał "co ja tu robię?"

4. Glenn - MAAAAGGGIIEEEE, MAGGGGIIIIEEEEE,MAGGG....
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Sachibi w 04 Październik, 2014, 16:51:08
Oh, pierwsza wiadomość na forum, a jaki przyjemny temat. :)

1. Carol - całkiem ją lubiłam na początku serialu, gdyż była jedną z niewielu postaci, które zachowały "człowieczeństwo" i nie były przekoloryzowane. Niestety każdy wie jakie zabiegi na niej wykonano. Nawet gdy na nią patrze, to mam ochotę wyłączyć odcinek. ;/
2. Andrea - strasznie drażniąca w 1-2 sezonie. Potem było niby trochę lepiej, ale po gubernatorze stwierdzam, że dalej jest tą irytującą blondynką, której nie zniosę.
3. Lizzie - to raczej ze względu na aktorkę.
4. Lori - tu jak w przypadku Carol, na początku bardzo ją lubiłam. W ostatnim sezonie jej życia ją zniszczono. Denerwująca postać. Nawet heroiczna śmierć jej w moich oczach nie uratuje.
5. Maggie - za bardzo nie wiedziałam kogo tu wcisnąć, ale uwielbiam ją tak samo jak i nienawidzę. Glenn ją zniszczył i tyle. ;/
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Angel w 04 Październik, 2014, 18:30:58
Jeszcze ja, jeszcze ja.

1. Lori
1. Andrea
3. Lizzie
4. Tyreese
5. Gubernatorrrrr


Dziękuję i pozdrawiam....
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: monikap w 20 Październik, 2014, 21:25:30
Kolejność dowolna

1. Gubernator - wzbudzający ewidentnie negatywne odczucia psychopata i wariat
2. Lori - te jej dylematy rodzinne, damsko-męskie i "memłowatość"
3. Lizzie - żeby nie to, że to jakiś rodzaj choroby psychicznej, to jej stosunek do zombie nazwałabym jako bezdennie głupi
4. Shane - wkurzał mnie za brak konsekwencji, chłodnej kalkulacji i fanatyzm względem Lori i Karla (nie znoszę takich -izmów)
5. Beth - postać nudna, jak ktoś napisał wcześniej "rzygająca tęczą", która nie pokazała dotychczas nic specjalnego w serialu
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Shadow w 21 Październik, 2014, 00:19:45
Kolejność dowolna

1. Beth
2. Tyreese
3. Glenn
4. Gubernator
5. Lizzie
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Mewash w 25 Październik, 2014, 16:07:13
Siema, to moj pierwszy post.
Kolejnosc niedowolna :
1. Gubcio - wkurzala mnie jego zadza zabijania i niesmiertelnosc. Dobrze, ze w koncu zginal.
2. Merle - rasita, przydupas, agresor, niczego nie wnosil.
3. Shane= egoista, myslacy dolna czescia cala, agresor, musialo predzej czy pozniej dojsc do starcia Rick - Shane
4. Dale - te jego zyciowe madrosci, usmieszki i wscibskosc. Nie bylo mi go szkoda :P
5. Paczus - taki dzidzia-byk i pipka. Nie podoba mi sie, ze oklamal w sprawie smierci tego goscia z Terminusa, co go zwiazali. Do odstrzalu.
Tytuł: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: crazycoral w 31 Październik, 2014, 18:56:42
taki miły temat, więc też się dołączę.

no to... zaczynamy!
1.Shane- miałam ochotę magicznym sposobem wejść do serialu i strzelić mu w łeb, był niezrównoważony i denerwujący
2.Carol - w 1 i 2 sezonie była świetna, można wręcz stwierdzić, że znalazła się w moim top 3 ulubionych postaci, a później czar prysł
3.Andrea- nic dodać, nic ująć. zgrywała super twardą, co oczywiście było równie denerwujące, jak jej "romans" z walsh'em i gubciem, żenada.
4.Lori- mimo tego, że miałam łzy w oczach, kiedy umarła, to przez cały serial jej zachowanie było irytujące. pomiatała mężem jak szmacianą lalką i starała robić z siebie tą pokrzywdzoną.
5.Beth- głupia blondynka i chyba każdy zgodzi się ze mną, że gra aktorska Emily Kinney nie powala.
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: mirai w 31 Październik, 2014, 20:07:51
Kolejność nie ma znaczenia. :>

1. Carol - nie lubię jej właśnie dlatego, że z szarej myszki wyewoluowała w postać pokroju John'a Rambo. Wszystkie sceny z jej udziałem mnie denerwują. No, może nie wszystkie. Nie irytują mnie tylko te, w których nic nie mówi. Sto razy bardziej wolałem płaczącą Carol (chociaż ta też mnie irytowała).
2. Beth - poszukajmy alkoholu! Yolo! Ogólnie drewno, zbyt słodka i niewinna. Jej płacz brzmi jak stękanie na klopie, żeby się... no wiecie.
3. Andrea - wiem, że chciała dobrze, ale... również mnie irytowała. W internetach śmieją się, że Andrea to "Lori 2.0", również się śmieję, ha, ha, ha.
4. Lori - wszędzie się wpieprza, a nic nie robi. Wiecznie ma do wszystkich wonty. Samo to, że zdradziła Rick'a zaraz po jego rzekomej śmierci wiele o niej świadczy. I nie mówcie, że to przez koniec świata. Powinna przede wszystkim zająć się Carl'em, a nie dawać pupy w lesie.
5. Glenn - ten sam powód, co Tortuga. MAAAAAGIEEEEEE. Nie lubię go od 3 sezonu. Mam nadzieję, że w 5 nie będzie irytujący.

Dziękuję, dobranoc~
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Alexandretta w 02 Listopad, 2014, 13:12:52
Top 5? Ciężko wybrać tą "super-hiper-mega" znienawidzoną piątkę, no ale niech będzie:

1. Lori
2. Andrea
3. Gubernator
4. Lizzie
5. Beth

Kolejność przypadkowa, rozpisywać się nie będę, ponieważ wszystko co chciałabym powiedzieć na temat tych postaci, zawarli moi przedmówcy  :D
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: DanteGTX w 02 Listopad, 2014, 19:59:30
1.DARYL, z postaci <cenzura> zrobili taką mameje że aż żal, jeszcze ta jego mina kiedy pokazuje swe wewnętrzne oblicze i ekspresja zbolałego 5io latka przy tym :facepalm:

2.Carol, z zaszczutej kury domowej do istnego terminatora.

3.Gubernator,po prostu tak przesadnie przerysowany i karykaturalny że aż smieszny :swelol:

4Glenn,te jego dramy i ciśnięcie ptaka za MAGIEEEEEEEEEEEEEEE.

5Beth,za bycie blokiem drewna.

Sub Na tym forum nie używamy wulgaryzmów !!
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: zuzas w 03 Listopad, 2014, 15:24:14
moja znienawidzona 5 to :
1. Lori - ktos  juz napisał o tym ze pomiatała swoim meżem i ja sie z tym zgadzam
2. Glenn - nie jest tym samym Glennem z 1 sezonu
3. Andrea - za to ze na koncu wszyscy jej współczuli itp.
4. Shane - tego to od początku nie nawidze i finito
5. Gubernator- bo " o paczcie jestem nie zniszczalny nie zabijecie mnie a ja was wszystkich powybijam
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: DoroTaTa w 04 Listopad, 2014, 00:04:16
Zazwyczaj postacie z tego serialu działają mi na nerwy tylko chwilowo. Bo albo źle w moim mniemaniu coś zagrali, albo podejmowali decyzje, z którymi nie mogłam się pogodzić. Zazwyczaj- ale od tej reguły jest pewien wyjątek:

LORI. Pojawienie się jej na ekranie za każdym razem działało na mnie jak płachta na byka. Inwektywy w jej stronę sypały się nieustannie, ponoć do tego stopnia, iż serialu nie dało się ze mną oglądać. Denerwowało mnie w niej wszystko-od zachowanie, wygląd, mimika.
Nie mogłam jej darować tego, że gdy zaginął jej mąż, ona zrozpaczona zajęła przedłużaniem gatunku w krzakach z osobą, która się nią zaopiekowała, otoczyła ochroną. Czyżby sądziła, że jeśli się nie odda Szejnowi, to on przestanie o nią dbać, będzie musiała radzić sobie sama?
Druga kwestia. Zwlekanie z przyznaniem się Rickowi do swojego romansu. Znowu się bała, że zostanie odrzucona? Przecież,w razie czego miała alternatywę w postaci swojego absztyfikanta Szejna. Kolejny zarzut nie jest skierowany tylko do naszej femme fatale, ale do całego miłosnego trójkąta w postaci Lori, Szejna i Rika- otóż, jak w czasie apokalipsy zombi można być aż tak lekkomyślnym, by nie zabezpieczać się w czasie oddawania się miłosnym uciechom:P Ja rozumiem, chuć. Ale błagam, jak można doprowadzić do zaciążenia?! Skoro w aptekach można było znaleźć tabletki wczesnoporonne, to nie powinno być problemu z antykoncepcyjnymi. Ciąża takich warunkach?! Narażając całą grupę, która i tak boryka się z problemami żywnościowymi, nie mówiąc już o braku schronienia. A w dodatku nasza Lori nie jest pewna, kto jest ojcem jej dziecka... Nie sprawdziła się też jako matka, kto w czasie zombi-apokalipsy pozwala swojemu dzieciakowi samemu włóczyć się po lasach? Nie powinna Carla spuszczać z oka. Nie mogłam jej darować tego, że jeszcze nawet po swojej śmierci nie dawała Rickowi spokoju. Odpicowana, snuła się po tym więzieniu i jeszcze bezczelnie do niego wydzwaniała.

Carl. Wielokrotnie na siłę próbował udowodnić swoją dorosłość. Swoim nierozsądnym zachowaniem niejako przyczynił się do śmierci Dejla.

Daryl. Ostatnio stał się dobrotliwym gajowym z Hogwartu. Ta postać traciła swój charakter. Czyżby towarzystwo dziewczyn miało na niego taki wpływ? (Zresztą, wszystko na jego temat zostało już tu napisane, nie będę tego powielać, bo zgadzam się z Wami)

Tyreese. Jego, jaki i wspomnianego powyżej Daryla darzyłam sympatią, ale już dłużej nie mogę znieść jego miny cierpiętnika. Owszem, stracił ukochaną, jak każdy zresztą. A on nadal ma wyraz twarzy jakby codziennie rano zakładał pokutną włosienicę. Poza tym zaczyna gadać od rzeczy, mam na myśli jego wynurzenia na temat wybaczenia. Nie mogę się pogodzić z tym, do kogo i w jakich okolicznościach to powiedział. Brak wyczucia taktu.

Gubernator. Mam wrażenie, że jego wątek był ciągnięty na siłę... Samotny wędrował po kraju, przeżył swego rodzaju katharsis, potem jeszcze wymyśli, że ze swoją nową rodzinką zamieszka sobie w więzieniu.
 
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: navarhal w 05 Listopad, 2014, 01:19:46
1. Lori - jak bym miał mieć taka żonę uciekł bym do zakonu, tylko do prania sie nadawała

2. Dale - z minę jakby ktoś włożył mu parasol nie tam gdzie trzeba i za wpychanie swojego nosa w cudze sprawy (niezależnie czy byłbym na miejscu Shane czy Ricka oberwał by facet po gębie)

3. Tyreese - goryl z mentalnością myszki - nie kupuje tego

4. Garreth - za upodobania kulinarne i nagłe załamanie po utracie paluszka

5. Ed (mąż Carol) naszczęście długo nie pograł ale tego d..ka nie dało się ani odrobiny polubić
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: psychodeliczen w 05 Listopad, 2014, 12:57:13
Generalnie w czasie całego serialu nie miałam jakichś mega wyrazistych sympatii i antypatii, aż tak nie przywiązywałam się do bohaterów, ale jakby pomyśleć, kto mnie najbardziej wkurzał z wszystkich bohaterów, którzy do tej pory przewinęli się przez TWD... :

1. Lori - jak dobrze, że już dawno gryzie piach. Przysięgam, przy scenie jej śmierci niezmiernie się ucieszyłam. Nie pasowała mi od początku do końca. Ani na żonę, ani na matkę, ani na ocalałą z apokalipsy. A zwłaszcza nie pasowała mi, jak na Pulscie leciały powtórki 1 sezonu TWD, a w tym samym czasie na TVN7 Skazany na śmierć, gdzie Callies świetnie zagrała Sarę Tancredi. Już sam wygląd: w Prison Break wyglądała dużo bardziej naturalnie, rude włosy lepiej jej pasowały, w TWD strasznie kontrastujące, nienaturalne ciemne włosy, strasznie wychudła, za dużo pakowała na siłce... To samo z zachowaniem. Naprawdę, spróbujcie sobie kiedyś obejrzeć Skazanego z przebitką na TWD. Kontrast jest nie do opisania. Druga sprawa, przypisano jej wątek rodem z trudnych spraw: 'myślałam, że mąż umarł, puściłam się z jego najlepszym przyjacielem, potem nagle mąż wrócił, na dodatek okazało się, że jestem w ciąży i nie wiadomo z kim...' Sory, ale właśnie ten wątek sprawia, że nie cenię 1 i 2 sezonu aż tak bardzo, jak większość. Jak Lori kopnęła w kalendarz, to temu serialowi wiele przybyło.

2. Carl - Justin Bieber w krainie zombi... i wszystko na ten temat.

3. Rick, zwłaszcza z 3 sezonu - od początku wielki, sprawiedliwy glina mnie odrzucał, zbyt schematyczny, modelowa rodzinka itp., ale w 3 sezonie to już był szczyt. Sam oczekiwał, że wszyscy, których napotka, będą do niego przyjaźnie nastawieni i mu pomogą, a jak on napotkał kogoś w potrzebie, bezlitośnie zostawiał go na pastwę losu. Sorry Rychu, prawo karmy. Aczkolwiek przyznam, że od jakiegoś czasu poprawił się na tyle, że toleruję go jako główną postać.

4. Merle - kawał skur... czybyka. Wyraziłabym się inaczej, ale regulamin forum na to nie pozwala. Nie trawiłam go od pierwszej sceny na dachu do samego pięknego końca. Druga postać, której uśmiercenie ogromnie mnie ucieszyło i z tego powodu wiele przybyło serialowi.

5. Gubcio - nie wiem, czy bardziej mnie odrzucał, czy śmieszył. Fakt, każdy tego typu serial musi mieć psychopatę, ale nie tak źle wykreowanego... Tu mi przychodzi na myśl AHS, gdzie praktycznie każdy bohater miał coś nie tak z garem, ale dosłownie u KAŻDEGO było to intrygująco, dwuznacznie przedstawione i należycie wyjaśnione. 'Czarny charakter' musi mieć w sobie 'coś' a Gubcio należał do tych, o których od samego początku myślałam 'kiedy wy go wreszcie spacyfikujecie i rzucicie na pożarcie zombiakom'.
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Mortimer1ist w 06 Listopad, 2014, 15:34:58
Z jakiegoś kompletnie nieznanego mi powodu jeszcze się tu nie wypowiedziałem, a że takie rankingi lubię to już to naprawiam. Wziąłem pod uwagę wszystkie postacie z serialu. Będzie to raczej lista skopanych bohaterów, a nie tych, którzy budzili negatywne emocje, bo takie mieli budzić.

1. Lizzie - Najgorsza rzecz na ziemi  i w całym uniwersum "The Walking Dead". Tragicznie zagrana, ale to jest wbrew pozorom najmniejszy problem jaki mam. Jej wątek jest tak niedorzeczny, tak nie ma sensu (obojętnie z jakiej strony na to spojrzeć), że można o tym trylogię napisać. Ilekroć się pojawiała na ekranie miałem ochotę wyłupać sobie oczy. Działała na mnie, jak płachta na byka i szampan został otwarty, kiedy Carol ją zastrzeliła  :D

2. Lori - Najgorsza matka świata, która nie może się zdecydować, którego chłopa woli, ciągle jojcząca i nie robiąca absolutnie nic (a nie przepraszam, potrafiąca się rozbić na pustej drodze).

3. Carol - Jej przemiana w profesjonalnego zabójcę to jakaś paranoja. Przez pierwsze 2 sezony była nudną, cichą myszką, a potem to już wiemy, jak było... Kiedy to się stało? Przyznam, że póki co w 5 sezonie nie jest źle i może wreszcie wyjdzie na ludzi.

4. Ed - Najgorsza postać 1 sezonu. Wyprany z pozytywnych cech (tylko Gorman może z nim rywalizować chyba), znęcający się nad swoją żoną, a mimo wszystko jest on częścią grupy, kiedy go spotykamy (przypominam, że na samym początku moralność ludzka nie poszła jeszcze w diabły). Nuda.

5. Mika - Szczerze to nie pamiętam, kiedy odczuwałem, aż taką obojętność względem jakiejkolwiek postaci. Przewija się przez cały sezon 4, a nie można o niej praktycznie nic powiedzieć. Jest nudna i nie wytworzyła u mnie dosłownie żadnej emocji nie licząc ostatnich 10 minut jej żywota.
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Goś_TWD w 06 Listopad, 2014, 16:07:18
Moje typy :

Gubcio - zawsze i wszędzie chciał być nr 1
Merle - za brak chęci zaadoptowania się
Lori - za całokształt, nigdy jej nie lubiłam
Shane - za to, że nie mógł się pogodzić z tym, że Lori nie należy do niego

To na tyle :C
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Gareth w 06 Listopad, 2014, 17:06:02
1. Carol.
Życzę sobie jej uśmiercenia już od kilkunastu miesięcy, a ona nadal ciągnie swój nieszczęsny żywot.
2. Tyrees
On by chyba nie zabił nawet szczura, który by mu jadł ziarno. Żenujący typ, ze swoją postawą powinien zabijać te zombie'aki jeden po drugim. Już nawet dzieci w serialu mają więcej zapału niż on.
3. Lori.
Miałem tak, że momentami zdawało się, że głównym wątkiem było to co się stanie biednej Lori, a nie komu uda się przeżyć. Oby jej córka za kilka sezonów nie była tak nieudolna jak i ona.
4. Beth.
Dwa elementy ukazujące nieudolność tej postaci. Pierwszy to druga połowa IV sezonu i picie wódki z Darylem, serio robiła to pierwszy raz mając tyle lat? No way. Druga to ostatni odcinek i ten nieszczęsny lizak. Jak go wzięła pierwszy raz to myślałem, że go otworzy i się uśmiechnie. Dobrze, że tak się nie stało.. Taka dziewczynka bez charakterku.
5. Lizzie i Mizzie czy jak jej tam było.
One to już w ogóle jakiś kabaret. Odcinki z nimi to było dno. Nie dość, że były we dwie to na dodatek dołączył do nich Parówin i Carolka i dzieciak Ricka. Nie trudno zgadnąć, że z tej piątki najlepiej wypadła Juddith.
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: AdrianosTWD w 08 Listopad, 2014, 16:42:49
1. Andrea - irytowała mnie swoim zachowniem , była bardzo denerwująca.
2. Lizzie - mała psychopatka i tyle ...
3. Eugene - dziwny koleś ... nie lubię go , musi się słuchać Abrahama.
4. Lori - "Gdzie jest Carl" , zmiany nastroju ...
5. Nie wiem.
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: alicethekiller w 08 Listopad, 2014, 20:07:06
1. Gubernator - za zabicie Hershela. Posiadał dwie osobości, udawał świetnego przywódcę, a za plecami innych potrafił zabijać swoich przyjaciół kiedy tylko się mu sprzeciwili. Psychiczny facet, nie cofnął się przed niczym.
2. Shane - za przygarnięcie żony najlepszego przyjaciela i zostawienie go na śmierć. Gdyby nie to może jeszcze bym go zniosła. I nie mogłam słuchać kiedy zawsze był przeciwko wszystkiemu. Był już zepsuty.
3. Merle - od początku serialu strasznie go nie lubiłam. Zmieniło się to później trochę, ale niestety umarł zanim całkiem go polubiłam.
4. Ed - za podnoszenie ręki na kobiety, zwłaszcza na własną żonę. Cieszę się, że szybko się go pozbyli.
5. Długo dumałam nad tym kogo tutaj dać ale nic nie wymyśliłam  :D
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Tzvin w 09 Listopad, 2014, 11:18:32
1. Tyreese -  mdława lajfa, której kilometry do pierwowzoru z komiksu.
2. Lori -  wkurzająca postać. Akcja z rozwaleniem auta na pustej drodze to najbardziej żenująca scena tego serialu.
3. Andrea -  komiks mistrzyni, serial niewiele mniej irytująca od Lori
4. Beth- słaby poziom aktorski. Zamiast scen z nią mogli dać choćby zdjęcia parków krajobrazowych w stanach- nic nie wnosi.
5. Carl -sezon 2 - wpieniający bahor. Natomiast w kolejnych sezonach coraz lepszy
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Snaki w 10 Listopad, 2014, 16:26:28
Gubernator- przez niego zginęło wiele osób
Merle- nienawidziłem go przez jego idiotyczne zachowanie
Lizzie- psychopatka
Shane- miałem chęć własnoręcznie strzelić mu w łem
Lori- często zmieniała zdanie nie wiedziała czego chce...
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Oak w 25 Listopad, 2014, 19:58:23
Po tym co ostatnio wyczyniają, to uważam, że Abraham jest chyba najbardziej żenującą postacią serialu.
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: inviSsa w 25 Listopad, 2014, 23:37:58
1) Gubernator
2) Gareth
3) Tomas
4) Shane
5) Carol
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Matrix w 30 Listopad, 2014, 16:03:17
1.Beth-te jej piękne maślane oczęta,bezcenne,gra aktorska pozostawia wiele do życzenia.
2.Lori-puszcza się i tyle,mega denerwująca postać.
3.Glenn-''Maggie!''
4.Maggie-''Glenn!''
5.Tyreese-ta jego zrąbana mina która tak często robi,no Chrystusie,wygląda to jakby się zesrał w galoty,niby taki wielki mudzin a taki mięczak.
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Dixxonka w 30 Listopad, 2014, 21:48:38
1.Beth - Jest taka "cukierkowa"(naprawdę nie potrafię dobrać odpowiedniego określenia) , no nie wiem może to przez aktorkę i jej grę albo przez scenarzystów i ich scenariusz.
2.Lori- Jej nie lubiłam od początku, jest strasznie denerwująca.
3.Andrea - Ogólnie spoko postać , waleczna i twarda, ale skopana przez scenarzystów.
4.Gubernator - Miał swoje idee - rozumiem to, ale jakoś wkurzał mnie nimi.
5. Tą pozycje zostawiam na kogoś kogo jeszcze nie ma, ale go nie polubię :)
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: PegasusXX w 06 Styczeń, 2015, 22:38:39
1.Beth- Chyba każdy wie dlaczego.
2.Carol- Tak samo.
3.Gubernator- Za jego nieśmiertelność.
4.Tyreese- Jednym słowem "Ciapa".
5.Lori - W 1 i 2 sezonie denerwowała ale w 3 spadła o 4 miejsca u mnie w nienawidzonych postaci.
TWD dzięki tej postaci wyglądało jak "Trudne Sprawy".
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Andrea w 08 Styczeń, 2015, 20:15:34
1. Gubernator- postać bardzo ciekawa, ale niestety nigdy nie zdołam poczuć do niego choć odrobiny sympatii.
2. Carol- była taka cicha i przestraszona i nagle w 4 sezonie jest wielką specjalistką od apokalipsy i zaczyna w głupi sposób wychowywać dzieci... Przy 5x01 była jeszcze szansa, że ją polubię, ale po całym odcinku z nią i Darylem... nie.
3. Andrea- po prostu jej działania są strasznie głupie. Poza tym razi mnie to, że zniszczyli tak dobrą postać jaką jest komiksowa Andrea.
4. Lizzie- za dokarmianie zombie i zabicie własnej siostry chyba nie da się jej lubić. ;)
5. Shane- główny powód to zabicie Otisa. Po tym wydarzeniu już troszkę "oszalał".
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: malao286 w 09 Styczeń, 2015, 15:26:31
1. Lori - sama nie wiedziała czego chce.
2. Gubcio - wstrętny drań.
3. Andrea - niby fajna postać a zrobili z niej twórcy kompletną kretynkę (mam na myśli sezon 3, bo w 1 i 2 była niezła).
4. Beth - irytująco kiepska gra aktorska bo postać wcale nie taka straszna, miła, wrażliwa,ładna dziewczyna to był taki kontrast  dla tych rambo-karolek czy ninja-michonne.
5. Carl - w pierwszych 3 sezonach ,taki durny szczeniak a teraz się zmienił jest całkiem spoko ale nie mówmy hop....
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: dadzia w 09 Styczeń, 2015, 19:00:43
1. Lori- dzięki niej serial o przetrwaniu zmienił się w dramaty rodzinne.
2. Ed- bicia kobiety nie usprawiedliwia nic.
3. Thyresse- rozterki moralne tej postaci są nie do strawienia
4. Carol- kobieta-demolka, a jeszcze nie tak dawno kura domowa. Kompletny brak spójności.
5. Beth- biedne stworzonko o oczkach Bambi, pasowała do TWD jak kwiatek do kożucha.

Denerwuje mnie więcej postaci jak te 5 wyżej wymienionych :cool:
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: MychQQQ w 11 Luty, 2015, 01:19:27
1. Lori Grimes - chyba nikt jej nie lubił, strasznie wkurzająca i irytująca babka na szczęście jej już nie ma i to, że poświęciła się dla dziecka niczego nie zmienia bo gdyby tego nie zrobiła...i tak by umarła w dodatku z dzieckiem.
2. Rosita - wypacykowana lala nic nie wnosząca do serialu.
3. Eugene - muszę coś dodawać?
4. ks. Gabriel Stokes - tchórz i nic więcej, może w dalszych epizodach pokaże coś więcej.
5. Beth Greene - nigdy specjalnie za nią nie przepadałam dlatego jej śmierć nie wywarła na mnie zbytniego wrażenia ;)
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Olliwiaxdee w 11 Luty, 2015, 15:05:57
1.Andrea-niby chciała dobrze, ale jej coś nie wychodziło. Wkurzają mnie jej decyzje   :jatonieja:
2.Lizzie- co tu pisać? psychopatka  :razz:
3.Glenn- pierwsze sezony był dobrą postacią, ale te poświęcenia dla Maggie..
4.Maggie-"Glenn ponad wszystko"
Tak poza Lizzie, to dosyć lubię resztę, ale w niektórych momentach/sezonach byli bardzo irytujący.
W 1 sezonie wszyscy byli spoko  :swelol:
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Joy w 12 Luty, 2015, 11:35:23
1. Merle
2. Ed
3. Gareth
4. Shane
5. Herschel, za narażanie całej ekipy w imię swoich ideałów
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Tortuga w 12 Luty, 2015, 11:38:50
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
5. Herschel, za narażanie całej ekipy w imię swoich ideałów
Możesz skonkretyzować? Zaintrygowało mnie to. O ile pozostałych to wiem że można nie lubić i wiem za co, ale jakoś nie często spotyka się kogoś kto nie lubi Dziadka Greena : D
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: unneeded w 12 Luty, 2015, 17:36:17


I.Lori 
II.Shane
III.Dale
IV.Sophia
V.Philip
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Korstern w 13 Luty, 2015, 14:50:20
1. Lori- Najgorsza postać definitywnie. Nie mogę o niej powiedzieć czegoś czego nie powiedział ktoś inny.
2. Lizzie- Psychopatka. Kiedy zobaczyłem ją w ,,What Happened and What's Going On"... dosłownie schowałem się za kołdre.
3. Ed- Nie cierpię damskich bokserów.
4. Randall- Strasznie mnie denerwował swoim zachowaniem. Cieszyłem się jak Shane skręcił mu kark.
5. Martin- Strasznie denerwujący typ. Nie powiem ciekawie zagrany i nawet podoba mi się jego oślizgły głos, ale... i tak go nie lubię.
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: helen.94 w 16 Luty, 2015, 20:16:37
1. Lori- Beznadziejna postać. Mdła . Jej śmierć mnie ucieszyła.
2. Andrea - nie lubiłam jej bo wiecznie miała z czymś problem .
3. Shane - Nie podobało mi się jak rządził, jego relacje z innymi i wgl cały był beznadziejny .
4. Carl - Ktoś tu napisał, że jest on jakiś nawiedzony -> podpisuje się pod tym.
5. Carol - i tu zacytuje Tortuge "Ewolucja z szaroburej mamuśki w Rambo -  :facepalm:  Tak mnie to babsko drażni, że mam ochotę rzucić czymś ciężkim w monitor jak ją widzę. "
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: myszola321 w 16 Luty, 2015, 23:48:24
1. Lori- sama nie wiedziała czego chciała. Uważała się za najważniejszą. (scena z wypadkiem samochodowym- bezcenna)
2. Eugenie- za okłamanie drużyny.
3. Andrea- ZA SAMO ISTNIENIE, w sumie teraz już nie istnieje hehe >:D
4. Lizzie- ja naprawdę nie wiem co ona miała w głowie
5. Maggie (od początku połowy 5 sezonu)- ja wiem, że jej siostra,Beth, zginęła i dziewczyna się załamała, ale naprawdę zaczyna mnie denerwować
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: idzsobie w 17 Luty, 2015, 13:36:25
Ja również się przyłączę :D

1. Carol - chyba nie muszę tłumaczyć. Jej ewolucja śmieszy mnie a jednocześnie sprawia, że monitor chcę wyrzucić za okno.
2. Lori - ciapa spragniona przygód w krzakach po stracie męża. Do tego z jego przyjacielem. Sama nie wie czego chce, beznadziejna matka i żona.
3. Andrea - lekkomyślna, starająca się na siłę udowodnić to jaka jest silna. Nie przemawiało to do mnie. Wkurzająca babka wskakująca facetom do łóżka. Cóż, cieszyłam się jak w końcu umarła.
4. Shane - nieracjonalne decyzje, narwany chłop uganiający się za Lori jak trzynastolatki z Bieberem. Nie. Panu podziękujemy.
5. Lizzie - nie wiem czy ona po prostu jest psychopatką czy Carol tak jej namieszała w głowie  :madi: w każdym razie, oglądanie sceny gdy Mamuśka-Terminator celuję w główkę ślicznej Lizzie, no zbawienie!
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Joy w 02 Marzec, 2015, 18:57:12
Cytuj (zaznaczone)
5. Herschel, za narażanie całej ekipy w imię swoich ideałów
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Możesz skonkretyzować? Zaintrygowało mnie to. O ile pozostałych to wiem że można nie lubić i
wiem za co, ale jakoś nie często spotyka się kogoś kto nie lubi Dziadka Greena : D
Herschel byłby w porządku gdyby świat pozostał nie naruszony.
W tym świecie, staruszek był równie groźny jak zombie.
Narażał swoją rodzinę na farmie, trzymając zombich w szopie. Całe szczęście, że nikt nie pił wody ze studni.
W szpitalu ratując chorych też ryzykował życiem innych. Parę razy było blisko. Carl uratował mu życie (spotkanie w lesie z jednym z ludzi gubernatora), a ten powiedział Rickowi, że z małym jest coś nie tak. Ehhh... ręcę opadają na takich ludzi.
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Shouzhi w 07 Marzec, 2015, 11:21:05
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Herschel byłby w porządku gdyby świat pozostał nie naruszony.
W tym świecie, staruszek był równie groźny jak zombie.
Narażał swoją rodzinę na farmie, trzymając zombich w szopie. Całe szczęście, że nikt nie pił wody ze studni.
W szpitalu ratując chorych też ryzykował życiem innych. Parę razy było blisko. Carl uratował mu życie (spotkanie w lesie z jednym z ludzi gubernatora), a ten powiedział Rickowi, że z małym jest coś nie tak. Ehhh... ręcę opadają na takich ludzi.


Jak na mnie to wszystko źle interpretujesz.
Trzymał zombie w szopie, bo miał nadzieję, że kiedyś będzie dało się ich wyleczyć.
Studnia to przecież nie jego wina, skąd mógł wiedzieć?
Ratował ludzi a nie ryzykował ich życiem, co tu jest nie jasne? :o
Uratował życie? To był wystraszony chłopak, poddał się i chciał oddać broń a Carl go po prostu zabił. Chciałbyś tak?
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: How many? w 07 Marzec, 2015, 12:46:51
Dzień dobry :)
Jak ja kocham takie Top 5, mogę się wtedy wyżyć :D
1. Beth - jak ja tej kobiety nie lubię, ''ojciec mi zmarł to może napije się wódy'', nie no gratulację, mistrzostwo serialu xd
2. Lori - chyba każdy wie za co XD Ta kobieta nie znała granic, choć było mi naprawdę przykro, kiedy umarła (jej pożegnanie z Carlem, wyciskacz łez po prostu), ale to jak traktowała Shana lub Ricka to była bomba. Sama powiedziała, że Ricka porównała do Shana, że wbiła mu nóż w dłoń i tak zrobiła, jak można porównać męża do kochanka. No jak to, no jak?
3. Eugene - niech go zabiją, błagam ja was. Do serialu wniósł nie wiele. Ciekawy był wątek jeżeli chodzi o Waszyngton, nie będę kłamać, ale mnie to zaciekawiło. Irytuje mnie to w nim, że chłop ma ok 40 a nie umie o siebie zadbać, wiadomo nie każdy mężczyzna musi być waleczny itd. Ale żeby bać się wziąć do ręki broń i zabić zombiaka z kilku metrów, no wiecie co XD
4. Shane - wyznam, zę dzieki niemu sezon 2 był ciekawy. To on robił największe zamieszanie. Był porywczy i nie ustępliwy. Wada w nim była taka, że nie umiał myśleć racjonalnie. Gdyby, nie ta akcja z Randalem to pewnie by żył, ale pewnie by zabił o wiele więcej osób co Rick.
5. Lizzy - to była była dziewczyna, która miała coś z głową. Żeby nazywać szwendacze po imieniu, no kurcze, czy ona nie mogła zrozumieć, że oni ''polują'' tylko na nią? Jak widać nie mogła. Najgłupsza była sprawa z zabiciem własnej siostry, ona nie stwarzała żadnych problemów, była miła i uważna, a ta to szaleju się najadła w tym wiezieniu :(


Gdyby nie Eugene, Andrea by zajęła jego miejsce, też jej nie trawiłam. Ale niedawno przypominałam 2 sezon i ją polubiłam za wygarnięcie Lori co zrobiła. To było piękne. To była jedyna osoba, która nie bała się krytyki i umiała powiedzieć to co myśli prosto w twarz. Tak chciała pokazać, że jest silna, a może była taka, przecież pracowała jako prawniczka musiała pokazać się z tej silnej, niezależnej, odważnej strony. Prawnik musi być odważny i nie bać się powiedzieć co myśli. Jej śmierć mnie wzruszyła, ale jej przemówienia nie XD
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: EatTheCookie w 11 Marzec, 2015, 13:30:56
1.Gareth- za to co zrobił Bob'owi i, że chciał zjeść rickowych :c
2.Lori- była irytująca od początku i to jak zachowywała się w stosunku do Rick'a i Shanea było żałosne.
3.Gubernator (Brian Blake)- to co robił w książce mnie zniesmaczyło + to, że zabił Andre'a'e
4.Tyreese- choć w 5 sezonie był całkiem okej, to jednak wcześniej zachowywał się jak niedorozwinięte dziecko i narażał grupę.
5.Ed-był grubym burakiem (jest to może trochę mało znacząca postać, ale to co robił Carol  było okropne :/)
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: p3pryka w 12 Marzec, 2015, 02:35:18
Co Wy macie z tym Glennem, w pewnym sensie właśnie to było  piękne, w tak paskudny świecie  oni postawili na miłość. .. coś o co było warto walczyć, dla kogo żyć. ..
i moje top five:
Eugene wykorzystał sierota wszystkich. . I Just know things ....  :nielubie:
Deanna no losie, pani polityk.typoy polityk
gubernatora nie lubię  tylko za to, że zawsze był czysty i ładnie ubrany..
Gareth poszedł na łatwiznę. .. apo  trwa dopiero  dwa lata  a on już musi ludzi rzrec. ..
Andrea. .. niby hard core  a głupia naiwna babka
Tyle. :twisted:
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: lilith w 12 Marzec, 2015, 21:21:36
Ja nie trawię(trawiłam):
- Lori - ledwo zaczęła się apokalipsa, a ona zamiast myśleć o tym żeby przeżyć i żeby jej synowi zapewnić bezpieczeństwo już rozłożyła nogi przed Shane'm. Nie umiem sobie wyobrazić sytuacji, że muszę opuścić w pośpiechu swój dom i wszystko co w nim, nie zanosi się, że tam prędko lub w ogóle wrócę, mam dziecko, mąż prawdopodobnie nie żyje, ale wiele czasu nie minęło jeszcze. Rozpoczyna się walka o życie, o jedzenie... nieprzespane noce...a ona jeszcze miała ochotę na bzykanie.
- Gubernator - za to jakim był draniem, jak ludzie ślepo mu wierzyli, że jest prawie Bogiem, a tu takie ciemne interesy na boku, te głowy w akwarium i 'zarażona' córka w schowku - chore, walki sztywniaków na arenie... masakra.
- Merle Dixon - za to jak traktował swojego brata przed apokalipsą (co wynika z opowieści Daryla) oraz za całokształt
- Noah - bo jest taki miękki, nic nie wnosi, jest słaby, przez jego zachcianki zginął Tyreese
- Gareth i mieszkańcy Terminusa - za swoje praktyki, czyli kanibalizm. Rick wraz z grupą jakoś radzili sobie w kwestii jedzenia i nie musieli nikogo zjadać.   :ugeek:
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: How many? w 12 Marzec, 2015, 21:47:53
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Rick wraz z grupą jakoś radzili sobie w kwestii jedzenia i nie musieli nikogo zjadać.
Ale psy to z chęcią zjedli XD
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: lilith w 13 Marzec, 2015, 19:00:53
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
    Rick wraz z grupą jakoś radzili sobie w kwestii jedzenia i nie musieli nikogo zjadać.

Ale psy to z chęcią zjedli XD

Ale psy to nie ludzie. Obecnie jesz świnie, krowy, drób i nie wiadomo co jeszcze, a jak trafisz do podejrzanej chińskiej jadłodajni, to może i na psa trafisz...
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: p3pryka w 14 Marzec, 2015, 14:19:15
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Ale psy to z chęcią zjedli XD
no wiesz byli już baaaardzo głodni. ... w trzecim sezonie prawie zjedli psie  żarcie.  Wiec kilka sezonów później nie pogardzili psami. Gorzej jak te psy były  z jakieś hard corowej grupy. .
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: How many? w 14 Marzec, 2015, 19:18:14
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
no wiesz byli już baaaardzo głodni. ... w trzecim sezonie prawie zjedli psie  żarcie.  Wiec kilka sezonów później nie pogardzili psami. Gorzej jak te psy były  z jakieś hard corowej grupy. .

Ale to była tylko ironia, boże...
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: EatTheCookie w 16 Marzec, 2015, 12:21:04
po dzisiejszym odcinku należy dodać 6 miejsce na gabriela  :madi:
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: p3pryka w 16 Marzec, 2015, 13:55:52
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Ale to była tylko ironia, boże...
Trudno wyczuć ironię w słowie pisanym..
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Joy w 16 Marzec, 2015, 15:52:06
Cytuj (zaznaczone)
Jak na mnie to wszystko źle interpretujesz.
Interpretuje to inaczej, a nie źle  8)

Cytuj (zaznaczone)
Trzymał zombie w szopie, bo miał nadzieję, że kiedyś będzie dało się ich wyleczyć.
Taaa. Świat się wali, kraj nie istnieje, szpitale nie istnieją, a on myśli, że wyleczy martwych. Gdzie tu racjonalne myślenie?

Cytuj (zaznaczone)
Studnia to przecież nie jego wina, skąd mógł wiedzieć?
Był odpowiedzialny za życie ludzi na farmie, a więc powinien wiedzieć co się na jego terenie dzieje.

Cytuj (zaznaczone)
Ratował ludzi a nie ryzykował ich życiem, co tu jest nie jasne?
O mały włos, ktoś tam nie został pogryziony. Nie pamiętam, czy Carol czy Maggie. Musiałabym obejrzeć jeszcze raz scenę.

Cytuj (zaznaczone)
Uratował życie? To był wystraszony chłopak, poddał się i chciał oddać broń a Carl go po prostu zabił. Chciałbyś tak?
On się nie poddał, nie rzucił broni, przedłużał, kombinował. Ja bym strzeliła szybciej niż Carla.
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: p3pryka w 16 Marzec, 2015, 21:54:25
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Interpretuje to inaczej, a nie źle  8)
Taaa. Świat się wali, kraj nie istnieje, szpitale nie istnieją, a on myśli, że wyleczy martwych. Gdzie tu racjonalne myślenie?
Był odpowiedzialny za życie ludzi na farmie, a więc powinien wiedzieć co się na jego terenie dzieje.
O mały włos, ktoś tam nie został pogryziony. Nie pamiętam, czy Carol czy Maggie. Musiałabym obejrzeć jeszcze raz scenę.
On się nie poddał, nie rzucił broni, przedłużał, kombinował. Ja bym strzeliła szybciej niż Carla.
drugi cytat,  żył na farmie, nie wiedział co się dzieje, wierzył ze jest ratunek,  no losie.,,,
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Nati123 w 21 Marzec, 2015, 17:30:32
 1- Jessie - mając męża leci na innego, jest ciota nie umie sobie poradzić z bijacym ja mężem i pozwala na bicie syna i ogólnie jakoś tak nie wiem może wina aktorki?
2- Andrea - udaje silna i twarda nieufna ale dla Filipa zaufala i go kocha i nie umiała go zabić a wiedziała jaki z niego dupek. Fakt dobrze ze chciała umieć strzelać i się bronić ale powinna też pomagać innym gdy jej potrzebują obrażalska puszczalska. Szkoda ze nie zrobili jej takiej jak w komiksie
3- Gubernator - tu nie trzeba się rozpisywać
4- Shane bo nie umiał się pichamowac, zbyt narwany i egoista
5- Deanna nie nadaje się na przywódce i nie pasuje do tego filmu bardziej jak pani psycholog wygląda
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Korstern w 21 Marzec, 2015, 17:43:36
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
1- Jessie - mając męża leci na innego, jest ciota nie umie sobie poradzić z bijacym ja mężem i pozwala na bicie syna i ogólnie jakoś tak nie wiem może wina aktorki?
2- Andrea - udaje silna i twarda nieufna ale dla Filipa zaufala i go kocha i nie umiała go zabić a wiedziała jaki z niego dupek. Fakt dobrze ze chciała umieć strzelać i się bronić ale powinna też pomagać innym gdy jej potrzebują obrażalska puszczalska. Szkoda ze nie zrobili jej takiej jak w komiksie
3- Gubernator - tu nie trzeba się rozpisywać
4- Shane bo nie umiał się pichamowac, zbyt narwany i egoista
5- Deanna nie nadaje się na przywódce i nie pasuje do tego filmu bardziej jak pani psycholog wygląda
Powiem Ci szczerze że żadna postać jaką podałaś(poza Shanem ale to trochę) nie ma sensownego wyjaśnienia. Jessie jaka ciota? Oczywiście poradź sobie z takim kafarem jakim jest jej mąż kiedy jesteś zwykłą panią domu w dodatku która raczej do amazonek nie należy. O Andrei to nie wspomne(zostawie to dla Tomba ;)) Gubernator... to nie jest do końca jasne więc może nas oświecisz. A co do Deanny no to taka ta postać jest. Co jak co ale utrzymała jakoś tą Aleksandrię bez używania brutalnej siły.
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Nati123 w 21 Marzec, 2015, 20:19:27
Juz Ci mówię Jessie nie lubie nie wiem czemu nie przypadła mi do gustu.... Jeśli chodzi o ta ciote to jak kobieta moze pozwolic na bicie swojego dziecka? Wystarczy ze komukolwiek by powiedziala ze ja bije i ze nie chce z nim mieszkac (a tam jest gdzie mieszkac) cos w tym stylu.. Kumam ze jest to serial i tak musialo byc zeby Rick wkroczyl do akcji itd...
Gubernator jest zlym charakterem i zabijał z byle powodu rozwalil wiezienie to jest powod by go nie lubic..
Andrea tak jak napisalam nie podobala mi sie w serialu ale w komiksie jest super postacia...
Deanna utrzymala to? czy ja wiem? bardziej ludzie wspolnie to zrobili ona tylko przydzielila im rozne role w trudnej sytuacji na pewno by sobie nie poradzila...
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Andrea w 21 Marzec, 2015, 21:37:10
Skąd wiesz, że Jessie daje mężowi przyzwolenie na bicie syna? Na pewno stara się go powstrzymywać przyjmując większość ataków na siebie.
I już widzę jakby Pete dał się jej tak po prostu wyprowadzić. A od innych mieszkańców też pewnie nie uzyskałaby pomocy... To nie ich sprawa to co się będą mieszać, w dodatku Pete jest jedynym lekarzem w Alexandrii.
Deanna jest liderką, a to polega na rozdzielaniu prac i zarządzaniu danym miejscem. Przecież nie będzie walczyć z zombie albo budować muru. Alexandria ma dużo ludzi i jest bezpiecznym miejscem, dlatego przywódczyni nie musi brać udziału w wypadach itp. Poza tym sama przyznaje, że potrzebuje ludzi, aby to miejsce przetrwało.
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: -Niedźwiedź- w 01 Lipiec, 2015, 00:31:19
1. Carol- Rambo, terminator, psychopatka

2. Lori Grimes- To co wszyscy poprzednicy napisali nie dość że to ona zawiniła to próbowała winić każdego na około.

3. Beth Greene- To głównie przez drewnianą grę Kinney. -.-

4. Shane Walsch- Łysy, bezmózgi osiłek, który nie chciał wbić do swojej tępej główki że Lori nie jest jego i jego wiecznie niezadowolony wyraz twarzy.

5. Gubernator- Głównie go nie lubię przez niezniszczalność, god-mode i ubijanie postaci bez szwanku.
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: How many? w 01 Lipiec, 2015, 22:15:50
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
1- Jessie - mając męża leci na innego, jest ciota nie umie sobie poradzić z bijącym ja mężem i pozwala na bicie syna i ogólnie jakoś tak nie wiem może wina aktorki?
Przepraszam, ale też musze dodać swoje 5 groszy. Jessie ''nie leciała'' na Ricka to Rick leciał na nią to on ją pierwszy pocałował w policzek i tylko tyle, ale jak wszyscy widzimy nie odpuścił i brnął dalej. Po drugie, myślę, że ona nie miała się do kogo zwrócić z taką sprawą. Próbowała coś z Deanną jak dobrze pamiętam, pomogło ale tylko na chwilę. To nie jest jej wina, że ktoś nie mógł jej pomóc. Po trzecie, ja myślę, że każda kochająca swoje dzieci matka nie pozwala na bicie. Jessie zamontowała zamek w szafie, by chłopcy tam chowali się. Ona broniła ich ''sobą'', czyli dawała siebie pobyć. Jej syn powiedział Carol, że znalazł ją nie przytomną w salonie, więc to dla mnie wyraźny znak, że je broniła, nie pozwalała by Pete ich skrzywdził. Po czwarte, o aktorce tak jak i o Jessie nie moge za dużo się wypowiedzieć, gdyż aktorki dobrze nie znam, a w komiksie jestem zbyt do tyłu. :)
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Cadaver w 26 Październik, 2015, 12:11:39
1.Daryl Dickson- tutaj to się chyba nie trzeba za bardzo wypowiadać. Cóz....zostało ci mało czasu Daryl.
2.Tyreese- Jestem zadowolony z faktu, że ten wrzód już nas nie straszy. To była tak bardzo męcząca, nudna i nielogiczna postać, na którą nie dało się najzwyczajniej w świecie patrzyć.
3.Beth-cieszę się niezmiernie, że już nie żyje. Miała ogólnie fajną bazę, ale tylko na początku. Aktorsko po poprostu nie wydoliła.
4.Glenn- Nie jest tragedią(ale był). Fajny był w 1, 2 i troche mniej w 3 sezonie. W czwartym sezonie stałby zaraz za Daryl'em, ale w 5 było już z nim lepiej. Mam nadzieję jednak, że poszedł do piachu.
5.Carol- Fajna przez pierwsze 3 sezony, okropna w 4, a dziwna w 5. Mimo, że nawet ostatnimi czasy jest w miarę ok prowadzona, to i tak nie mogę jej wytrzymać.
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Termer w 26 Październik, 2015, 14:38:51
Dziwne , że się tu nie wypowiadałem
RICK- Pierwsza znienawidzona postać , nie zawsze , lecz od czasów więzienia , przez wcześniejsze występy , był dla mnie postacią  nawet pozytywna ( lubianą ) , ale po tym to juz nie było on.
Lori - za jej dramatyzm , praktycznie jak ją zobaczyłem od pierwszego sezonu
Carol- Za zrobienie z niej wojowniczki , była zwykłą prostą kobietą  jak ja poznaliśmy , a teraz  ma większe jaja , niż struś znosi.
Coral - Tu było podobnie ,co z Carol   z tym , że w ciągu "Roku zombie " z dziecka  zrobili zabójce , doskonałego , nawet nie tyle co zrobili , jak pokazali , w cale nie musi nim być , ale tak wygląda, Carol to rozumiem sama sie wyszkoliła, po przejsćiach ale Coral ?
Shane- Jako ostatni gdyż , był chamem , takim troche podłym i nie liczącym siez nikim , ale dobrym  strzelcem , i nauczycielem strzelania , szkoda.
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Sinnerman w 26 Październik, 2015, 14:48:54
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

RICK- Pierwsza znienawidzona postać , nie zawsze , lecz od czasów więzienia , przez wcześniejsze występy , był dla mnie postacią  nawet pozytywna ( lubianą ) , ale po tym to juz nie było on.


Jak Rick jest Twoją pierwszą znienawidzoną postacią, to musi Ci być naprawdę... CIĘŻKO.
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Termer w 26 Październik, 2015, 14:51:10
Nawet nie wiesz jak  :-[ , a po śmierci Beth to juz ogóle klapa, dobrze , że Ksiądz trzyma sie dobrze
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Josephine w 26 Październik, 2015, 18:45:10
1 Gubernator - ma jakieś problemy ze sobą, martwa córka na łańcuchu, głowy w akwarium i jak on mógł sobie zażądać żeby mu oddali więzienie
 2 - Shane - że niby chciał zająć miejsce Rick'a ?
3 - Lori - niedość, że puszczalska to jeszcze wyrodna matka
4 - Andrea
5 - Nicholas - tchórz
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Cadaver w 28 Październik, 2015, 18:13:47
Cytuj (zaznaczone)
Nawet nie wiesz jak  :-[ , a po śmierci Beth to juz ogóle klapa, dobrze , że Ksiądz trzyma sie dobrze

Trochę mi smutno czytając komentarze ludzi, którzy piszą 'śmierć Beth'.


TO BYŁO SAMOBÓJSTWO!!!
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Termer w 28 Październik, 2015, 18:26:45
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Trochę mi smutno czytając komentarze ludzi, którzy piszą 'śmierć Beth'.


TO BYŁO SAMOBÓJSTWO!!!
TY  a samobójstwo to co zmartwychwstanie ? NIE ŚMIERĆ  Myśl...

samobójstwo to też smierć , tak jak utopienie ,  a nagrobku co jest napisane , "utopił sie" NIE zmarł w skutek utopienia sie, inaczej w skróci zmarł ...
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: SweetBeth w 28 Październik, 2015, 18:40:50
Gubernator -   Nie cierpię go ,za to co zrobił Meg i  reszcie.
Nicolas -  Tchórz  dokładnie.
Shane - za to że okłamał lori i przy okazji chciał zabić Ricka.
Jessie - Nie lubie jej jak mogła siedzieć z mężem psychopatą i pozwalać na to aby bił ją i jej syna , dobrze że miała Ricka w tym przypadku , ja chyba sama bym go zabiła.
Deanna- Bardzo jej nie lubie , nie dość że tchórzliwa to taka z niej przywódczyni że nie umie obronić swoich.
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Cadaver w 28 Październik, 2015, 19:19:36
Cytuj (zaznaczone)
TY  a samobójstwo to co zmartwychwstanie ? NIE ŚMIERĆ  Myśl...

samobójstwo to też smierć , tak jak utopienie ,  a nagrobku co jest napisane , "utopił sie" NIE zmarł w skutek utopienia sie, inaczej w skróci zmarł ...

Samobójstwo to śmierć dobrowolna, co znaczy, że śmierć dobrowolna jest śmiercią, ale śmierć nie jest śmiercią dobrowolną. 

Myśl??? Zero kultury... Mogłeś też napisać to tak, żeby nie obrażać innych.
Zresztą samobójstwo to coś co sobie robisz, śmierć to stan, a jak ktoś umiera to czynność, więc raczej nie należy mieszać ze sobą tych pojęć.
Napisałem,żę było to samobójstwo, ponieważ jeżeli ktoś mówi,że umarła to jest to nie do końca prawda, ponieważ umarła na własne życzenie- samobójstwo , zatem pozdro dla Termer'a, że próbuje mnie pouczać.
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Andrea w 28 Październik, 2015, 19:25:25
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Jessie - Nie lubie jej jak mogła siedzieć z mężem psychopatą i pozwalać na to aby bił ją i jej syna , dobrze że miała Ricka w tym przypadku , ja chyba sama bym go zabiła.
Takie sprostowanie: Jessie właśnie nie pozwalała na to, aby Pete bił jej synów. Ona ich chroniła ich przyjmując ciosy na siebie i nawet wbudowała Samowi zamek w szafie, żeby mógł się schować "w razie czego". Równie dobrze można powiedzieć, że nie lubi się Carol, bo jak mogła siedzieć z mężem psychopatą. Ta sama sytuacja, a jednak Carol lubi masa ludzi. Różnica jest taka, że Jessie w końcu sprzeciwiła się Pete'owi (dzięki namowie Ricka, ale zawsze coś).

Jeszcze co do Deanny- u niej liczą się zdolności organizacyjne i kierowania ludźmi, a nie umiejętność walki z bandą psychopatów atakujących jej miasteczko. Jej pozostanie na zewnątrz ASZ było właściwie dobrym pomysłem, bo w środku wiele by nie pomogła. No, ale nie ważne, jak kto uważa.
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: June w 01 Listopad, 2015, 15:01:53
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Jak Rick jest Twoją pierwszą znienawidzoną postacią, to musi Ci być naprawdę... CIĘŻKO.
Dołączam do bardzo nielicznego klubu ludzi nielubiących Ricka. To znaczy, nie zrozumcie mnie źle, bardzo mi się podoba cały motyw jego przemiany od trzeciego sezonu w górę, jak również gra pana Lincolna. Ale samego Ricka nigdy nie mogłam tak naprawdę polubić. W pierwszych dwóch sezonach zupełnie nie przekonywał mnie dobry i szlachetny do urzygu szeryf, a ciągłe porównywanie go z Shanem i uwikłanie w tragiczny trójkąt miłosny wcale nie pomogło. Potem Rick stał się co prawda o wiele ciekawszą postacią i jego przemianę śledzę z przyjemnością, ale, no, nie potrafię go polubić.
W sumie trudno mi wskazać postacie, których jednoznacznie bym nie znosiła i życzyła im szybkiej śmierci. Oczywiście jest Beth... Ale to raczej zasługa nędznej gry aktorskiej Emily Kinney. Dopóki nie stała się główną postacią w ogóle mi nie przeszkadzała, ale potem oglądanie tego drewienka stało się nie do zniesienia. Liczne fanki Beth i Bethylu spotykane w różnych częściach internetu obrzydziły mi ją do końca.
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Voltix w 19 Listopad, 2015, 21:02:32
1. Lizzie- Totalna psychopatka, jej zachowanie było nie do przyjęcia, bardzo irracjonalne, wkurzała mnie w prawie każdej scenie, w której się pojawiała.
2. Shane- Za to, że pozbył się Otisa, nie miał oporów przed okłamywaniem w sprawie tego faktu wszystkich w żywe oczy. Próbował zabić Ricka. Rozumiem, że mógł kochać Lori, ale skoro okazało, że jej mąż wrócił powinien powstrzymać swoje uczucia i usunąć się w cień
3.Gubernator- To co zrobił w finale sezonu 3 zabijając swoich ludzi, w 4 sezonie bez skrupułów zabijając Hershela pokazało jaki był okrutny, bezuczuciowy i chory.
4. Lori- Raz do Ricka, raz do Shane'a, irytująca swoim zachowaniem.
5. Ed Peletier- Za znęcanie się, bicie, złe traktowanie swojej  żony.
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: enigma01 w 24 Listopad, 2015, 16:59:17
Lori - co tu dlugo mowic. Mieszala, moralizowala, zdradzala, nic nie robila(scena "nic, bierzemy sie do pracy" po czym inni kopia a ona sobie odchodzi) Na miejscu kazdego z grupy bym ja rzucila zombie na pozarcie. Where is Carl?!

Jessie - Postac mnie strasznie irytuje. W sumie nie ma konkretnego powodu, ale gdy pojawia sie w jakiejs scenie nie chce mi sie jej ogladac. Nie pasuje do Ricka.

Lizzie - Dla mnie grala strasznie sztucznie. Miala zawsze mine jakby chciala wybuchnac smiechem.

Ksiezulek -  Pomoc czlowiekowi to cie zmiesza z blotem.

Paczus - Nie bede zabijala, bede, chce do mamy. Strasznie ciapowaty.

Gubcio, Smakosz ludzi - postacie ciekawe, ale zyczylam im smierci.
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: wojakfes w 06 Czerwiec, 2016, 23:14:45
1. Gubernator
2. Gareth
3. Lori
4. Nicolas
5. Sasha
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Redivy w 27 Lipiec, 2016, 21:21:06
Jak wszyscy to i ja :P

1. Carol - Głupia, wkurzająca psycholka. Szczerze mówiąc to nigdy tego babska za bardzo nie lubiłam ale gdy zobaczyłam jak siedzi i się dusi z tym różańcem w łapie, w odcinku "The Same Boat" to się doszczętnie załamałam, a na dodatek nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać. Uważam, że to ona powinna była być zeżarta przez zombiaki w więzieniu a nie T-dog... Już nawet może lepiej nie będę komentować jej zachowania wobec Daryla...biedny facet. :facepalm:
2. Dale - Natrętny i wścibski dziad, a na dobitkę robi miny jak srający kot na puszczy. Ogółem to bardzo cieszyłam się z jego śmierci :biggrin:
3. Beth - Słodziutka idiotka. Tyle w temacie.
4. Lori - No kto normalny robi bachora w czasie apokalipsy zombie?? Poza tym laska sama nie wie czego tak naprawdę chce.
5. Glenn - "MAAAGGGGGGGGIIIIEEEEE"
Tytuł: Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
Wiadomość wysłana przez: Dzyńka w 01 Kwiecień, 2020, 19:48:56
Siwa vel Turbo rakieta - Comando - T-2000


Najbardziej irytująca postać w serialu , przez cały czas ślizga się na plecach innych a robią z Niej bohaterkę , Wszystkich ma w czterech literach , naraża Ich a Daryl jeszcze Ją ratuje . Nawet własną córkę miała gdzieś kiedy inni szukali Sophii to Ona usiadła w trawie i mlecz wąchała .