Posty z podziękowaniami

Show post that are related to the Thank-O-Matic. It will show the messages where you become a Thank You from an other users.


Wiadomości - xxcoolxx

dnia: 20 Październik, 2015, 20:56:04 1 The Walking Dead Serial / Sezon 6 / Odp: S06 E02 "JSS" - Wrażenia

Odcinek gorszy od wcześniejszego jak dla mnie ponieważ są pewne minusy,ale zacznę od plusów.
Plusy :
- Carl świetnie broniący swego domu oraz małej siostry,jako nieliczny ma broń,
-Carol zachowała się najlepiej ,od razu chciała zdobyć broń i nie wahała się jej użyć a to w jaki sposób dostała się do magazynku (przebranie się) i potem jak potraktowała wilków ,normalnie rewelacja,oby już nie udawała dobrej gospodyni.
-Szok jaki przeżyli mieszkańcy np. Deanna widząc jak potrafią się zachować inni ludzie,myślę  że od teraz zmienią nastawienie całkowicie do sytuacji w jakiej są i będą chcieli być silni jak grupa Ricka oraz Jessie zabijająca jednego z wilków temu dowodzi.
-Efekty dobre,atak wilków i to w jaki sposób traktują mieszkańców Aleksandrii (ćwiartowanie na drodze, uderzenie maczetą w głowę)
-Plus za zaskoczenie po tak nijakim początku,

minusy:
-tir który jedzie dość szybko moim zdaniem powinien przebić się przez te ogrodzenie, teraz wydaje się być niezniszczalne.Jeśli potem ciała zombie położą ogrodzenie na ziemię to padne ze śmiechu,
-scena z panią doktor to zapychacz
-denerwuje mnie to że tylko carol tak zareagowała i poleciała po broń a reszta biegała gdzieś albo byli u doktorki
-no i Morgan (mnich z klasztoru SHAOLIN) nie zabija wilków lituję się po tym co oni robią mieszkańca ,pozwala im odejść co to ma być i z drugiej strony  ta scena gdy kilku kolesi z siekierami i maczetami nie daje rady jednemu morganowi z kijem, Napadają miejsce w tak zdecydowany sposób a potem po groźbie morgana i jego przemowie tak sobie  odchodzą.

Mam nadzieje że w następnym odcinku logicznie wytłumaczą dlaczego tylko Morgan wrócił i co wtedy robiła reszta  8)

ocena -7

dnia: 06 Październik, 2015, 18:33:51 2 Fear The Walking Dead / Sezon 1 / Odp: S01E06 The Good Man - wrażenia

21 minuta 18 sekunda odcinka - wojsko strzela do zombie a kule się odbijają od siatki ogrodzeniowej !! zombie stoją sobie oparci o nią a obok ich twarzy widać małe błyski odbijających się kul  ???  czy ktoś mnie oświeci jak to jest możliwe żeby kula nie przebiła siatki albo chociaż się od niej odbiła i nie trafiła żadnego zombie a stało ich za siatką dużo jeden za drugim i taka scena powtarza się kilka razy więc nie da się tego nie zauważyć . może ci co dają 10 za odcinek mi napiszą coś ciekawego :haha:
Strony: [1]