Posty z podziękowaniami

Show post that are related to the Thank-O-Matic. It will show the messages where you become a Thank You from an other users.


Wiadomości - Howath

dnia: 30 Lipiec, 2016, 00:38:28 1 The Walking Dead Serial / Postacie / Odp: Negan

Właściwie z przyjemnością obejrzałbym odcinek w pełni o przeszłości Negana. Osobiście wole to niż jakieś przepychacze typu Carol i Morgan. W tym sezonie raczej tego nie zobaczymy, ale w 8 nie widziałbym przeszkód.

Tym bardziej gdyby w 8 sezonie byłaby wojna, to świetnie byłoby zobaczyć taki odcinek żeby poznać już w pełni "rywala" Ricka i spółki, bo osoby nie czytające komiksu będą strasznie mało wiedzieć o Neganie.

dnia: 20 Kwiecień, 2016, 17:11:37 2 The Walking Dead Serial / Aktorzy / Odp: Alexandra Breckenridge

A mówili, że Ryszard nie zdążył zaliczyć  :abe: :abe: :abe:

dnia: 11 Kwiecień, 2016, 22:59:48 4 Świat Zombie / Twórczy Kącik / Odp: Bazgroły

Kto następny w kolejce, bo mi osobiście bardzo się podoba ;d
No ale skoro Taya okazałaby się prawdziwa to tym samym mamy ptw. Ezekiela (i nagle wszyscy jego fani ekstaza). 

dnia: 05 Kwiecień, 2016, 21:58:01 8 The Walking Dead Serial / Ogólnie / Odp: Jak zginie Negan ?

Dyskusja odnosi się do spoilerów dotyczących serialu. Przenosząc temat do serialowych spoilerów możesz zepsuć zabawę czytającym komiks. Z resztą sądzę, że ta dyskusja i tak jest skończona/zakończy się dzisiaj.

dnia: 01 Kwiecień, 2016, 22:10:43 10 Hyde Park / Hyde Park / Odp: S06E16 „Last Day on Earth” - wrażenia

Ktoś zauważył za ile Walter sprzedał Judith metamfetaminę?

Swoją drogą słyszałem, że cała 7 ma opierać się na tym, że Eugene zamiast naboi będzie produkował wraz z Walterem metamfetaminę ;o

dnia: 01 Kwiecień, 2016, 20:39:27 11 Hyde Park / Hyde Park / Odp: S06E16 „Last Day on Earth” - wrażenia

Scena +18 z Rositą wygrała seriale, aż musiałem kartę przełączyć, bo mama szła ;x

Szkoda jednak, że Negan umarł. Wszyscy obstawiali Glenna i Daryla, a ten sam sobie pacnął w łeb... Parodia... No ale drastyczność sceny była na poziomie 1000.
Arcadi tylko weź pod uwagę o co ludziom chodzi. Carol na początku była zwykłą, słabą kobietą bojącą się własnego cienia. Nagle zrobili z niej (kobiety, która ledwo trzymała nóż w ręce) osobę, która potrafi wywalić w pojedynkę cały Terminus w powietrze (jeszcze żeby to była jedna taka akcja...). A teraz co? Rozumiem psychika, różne sytuacje, ale żeby z melepety zrobić badassa w ciągu chwili, po to, żeby po 3 sezonach znów w przeciągu 2 odcinków wrócić do pierwotnej wersji?

dnia: 20 Marzec, 2016, 21:11:14 15 Pozostałe / Filmy i Seriale / Odp: The Vikings

Szczerze mówiąc nie zdziwię się jeżeli z tej walki nic nie wyniknie. Ewentualność może być taka, że Rollo wygra, lecz oszczędzi Ragnara. Ten już totalnie się załamie, wyjedzie do Chin z swoim nowym, żeńskim Athelstanem poznawać nowe religie, a władzę po Ragnarze przejmie Bjorn, który znajdzie nowy cel/kontynuuje ataki na Paryż. Rollo skłamie, że zabił Ragnara czy coś, przy tym broniąc Paryż i zostanie Bogiem dla jego mieszkańców.
Strony: [1] 2