Posty z podziękowaniami

Show post that are related to the Thank-O-Matic. It will show the messages where you become a Thank You from an other users.


Wiadomości - Danieloes

dnia: 11 Grudzień, 2017, 11:03:59 1 The Walking Dead Serial / Sezon 8 / Odp: S08E08 - How It's Gotta Be

No dobra, odcinek obejrzany, nudy straszne .. to kiedy półfinał?  :facepalm: :rotfl:A tak na poważnie, serio nigdy nie wymagam dużo od tego serialu, bo traktuję go jako taki serial, co sobie obejrzę i spoko, ale pierwszy raz w historii wystawiam z pełną świadomością 1/10,
no przecież to był półfinał, a odcinek był nudniejszy, głupszy i dodajcie sobie tutaj co chcecie od jakiegoś byle jakiego odcinak z tego sezonu, porażka, dawno tak się nie wynudziłem, musiałem przewijać te sceny, bo bym nie przebrnął.

Brawo dla twórców  :haha:
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
W jego rozwaloną głowę? Lol... Ja tam na tym skrinie nic nie widzę. Żadnego pierścionka.

Ludzie w stresie, nie zachowują się racjonalnie, ja tylko dałem przykład, że jest możliwe, że tam się znalazł, nie mówię, że tak było i tam jest.

Dla mnie to tam nie ma pierścionka.

dnia: 23 Lipiec, 2016, 11:13:14 3 The Walking Dead Serial / Ogólnie / Odp: Narzekania na serial

Dokładnie, też mnie po prostu niszczy to, z jakim uwielbieniem, większość "stałych bywalców" narzeka jak jakieś stare dziady, masakra to mało powiedziane, wszystko im się nie podoba.
A teraz uważaj, bo zaraz dostaniemy, "argumenty" które udowodnią nam, że się mylimy. Mi tam się podobało, i czekam na nowy sezon, więcej nie wchodzę już tu, bo można tylko dostać depresji od czytania tego forum, i stać się dziadygą narzekającą na wszystko i wszystkich dookoła.

"Polscy wymagający widzowie",  :haha:
Strony: [1]