Posty z podziękowaniami

Show post that are related to the Thank-O-Matic. It will show the messages where you become a Thank You from an other users.


Wiadomości - Dzyńka

dnia: 01 Kwiecień, 2020, 19:48:56 1 The Walking Dead Serial / Postacie / Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci

Siwa vel Turbo rakieta - Comando - T-2000


Najbardziej irytująca postać w serialu , przez cały czas ślizga się na plecach innych a robią z Niej bohaterkę , Wszystkich ma w czterech literach , naraża Ich a Daryl jeszcze Ją ratuje . Nawet własną córkę miała gdzieś kiedy inni szukali Sophii to Ona usiadła w trawie i mlecz wąchała .
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Ten słynny jeleń wyglądający jak wyciągnięty z jakiejś gry z pierwszego Playstation stał się już hitem internetu. Myślałem, że greenscreen złomowiska jest szczytem możliwości szpecy od efektów, ale jeleń wygrywa pod każdym względem. Może następnym razem nawet nie będzie im się chciało robić modelu w 3D, tylko wstawią jakiegoś gifa. Ja rozumiem, że budżet jest dość ograniczony i nie ma się co spodziewać efektów na poziomie GoT, ale jakieś pozory przyzwoitości mogliby zachować. Chociaż właściwie zarówno TWD jak i GoT są serialami mocno upośledzonymi. Tylko w GoT ten niedorozwój objawia się bardziej przy fabule i postaciach, a w TWD przy efektach. Nie można mieć wszystkiego.

Jak dla Mnie to lepiej by to już wyglądało gdyby Ktoś z Aktorów przebrał się za tego jelenia i wydawał z siebie ryki .

dnia: 09 Grudzień, 2016, 17:17:22 4 The Walking Dead Serial / SPOILERY / Odp: S07E08

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Najważniejszy jet Rick, on rządzi, a za nim Daryl - zapamiętajcie to na zawsze  :cool:  :rick:   :przytul: :daryl:
Klęczmy kiedy pojawią się na ekranach i składajmy Im hołd i zmawiajmy " apel aleksandryjski " dokładnie na intrze serialu  :swelol:

Co do Olivii to głupio robią pozbywając się Jej , widać że Babka coś robi , nie to co Spencer ...wiecznie naburmuszony jakby miesiączki dostał , a myślałam że będzie spoko .
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Odcinek bardzo przeciętny, dużo dłużyzn, jedynie dosyć ciekawy wątek kobiecej osady i jej wewnętrznej organizacji jakoś go ratował. Mam wrażenie, że na tym forum przecenia się postać Tary (jak i aktorstwo samej Alanny). Bardzo zawiodła mnie zerowa reakcja na śmierć Denise i naszych dwóch panów.
4/10


To miała biegać po Aleksandrii i walić głową w mur i wyrywać sobie włosy ? . Każdy reaguje inaczej na stratę Kogoś bliskiego .

dnia: 05 Listopad, 2016, 13:29:09 6 The Walking Dead Serial / SPOILERY / Odp: S07E03

Niektórzy pisali tu na strefie że Daryl się nie myje to się zastanawiam Kto będzie przechodził gorsze katusze , czy On w tej klitce czy Negan i Jego Ludzie czując ten smród rzekomy ?  :D , chyba nie wytrzymają i albo Go umyją albo oddadzą dobrowolnie  :razz:

Moim zdaniem Twórcy skupili się za bardzo na żywych i przez to wymknęło Im się to z pod kontroli a tym samym olano kwestię zombie i teraz one bardziej śmieszą niż straszą , byle jaka oferma by sobie poradziła z nimi a jak sam tytuł wskazuje to zombie mają tu być głównym zagrożeniem a Osoby typu : Gubernator i Negan jako dodatek do fabuły . Wolę już oglądać jak Ludzie sobie radzą w świecie opanowanym przez zombie ...ukłon w stronę pierwszego i drugiego sezonu a nie bijatyka między Neganem a Rickiem i napiżanie się mokrą szmatą po plecach .

Niech pokażą jak sobie radzą Ludzie w walce z zombie ale nie w sposób że grupa 50 Ludzi wybija stado zombie , niech Ktoś na motylą nogę zostanie pożarty .
A może po zabiciu Glenna Abraham się rzuci i Negan Go zabije a w tym czasie Ktoś wydłubie oko Carlowi i zmuszą Ricka by je zjadł , to byłby hardcore .
Cytuj
A tak trochę żartobliwie, to Dwight może się co najwyżej uczyć od Daryla: jeżdżenia, strzelania, machania łańcuchem, hm-kania, czy nawet higieny osobistej

Przecież Daryl nie mył głowy przez cały szósty sezon , rzeczywiście wzór do naśladowania w sprawie higieny  :razz:

A poważniej to jeszcze nie poznaliśmy tak Dwight'a by określić jasno Jego charakter i porównywać do Kogokolwiek .
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
To może podpowiedz ze zgniol/zginie ktoś bliski rickowi

Tylko że Każdy jest tam bliski Rickowi :)mimo że Michonne , Carl i Judith to Rodzina ale Ja uważam że On każdą śmierć by przeżył tak samo .
Piszecie o Tym Neganie że zły morderca , socjopata ale Gubernator też miał być właśnie taki , Tyreese miał być dzielny i zaradny , Andrea miała żyć długo , T-dog miał przeżyć Carolcię vel T-5000 a wyszło co wyszło . Osobiście będę się cieszyć jeżeli Negan rzeczywiście będzie taki jakim Go opisujecie ale Ja wolę się miło rozczarować niż nie miło zawieść .
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

Ja znalazłem takie zdjęcie i na górze widać ową scenę  :wow:

Już sam nie wiem co myśleć, co nie zmienia faktu, że odcinek bardzo mi się podobał  :swelol:

I tak stali na golasa przed Jesusem ?  :D :D
Odcinek rewelacja - 10/10 , były emocje i nawet poleciała Mi łza

Rick : Wreszcie Chłop się ogarnie co Mnie cieszy , zmienił podejście do świata całego  :yay: , normalny Rick wrócił  :swelol:

Carl : Mądry Chłopak i za to Go lubię  ;)

Daryl : Jego buractwo zniknęło gdzieś w okolicy 5 sezonu ale na szczęście wraca , uwielbiałam Jego chamskie teksty ( np do Dale'a )

Spencer : Jakoś wyprzystojniał ostatnio i nie wiem czym to spowodowane . Świetnie sobie poradził z dobiciem Matki ( i tu Mi łza poleciała po stracie Tej Babeczki )

Jesus : ( Nie czytałam komiksu całego ) ale Koleś wydaje się być sympatyczny .

Wzruszyło Mnie też to co Carl powiedział do Michonne :)
I cieszę się że Rick wkońcu ma Kogoś swojego  :)

Ps : Niektórzy Ludzie na forum pisali że w odcinku będzie sex rodem z filmów Ron'a Jeremy'ego . że Rick i Michonne będą się pyrgać jak dzikie koty , podnieta na całego bo sexy w horrorze  :eek: a tu się cmoknęli namiętnie , potrzymali za rąsie i poszli spać i tyle hałasu o nic , Ludzie to nie " Peep show "  :facepalm:
Jeżeli chodzi o Deannę to chyba nie będę mogła patrzeć jak Spencer Ją dobija , bardzo polubiłam Ją , miała wielkie plany co do miasteczka a tu zonk .

Rick i Daryl wreszcie razem w jakieś akcji , Ci dwaj Panowie jako duet to jak najbardziej na TAK , to samo tyczy się Daryla i Aarona :)

Richonne : A Mi ten układ odpowiada pomimo że wcześniej patrzyli na siebie antysexualnie , lepsza Michonne niż CAROLCIA .

Jeżeli chodzi o Ricka i Jessie to było zwykłe zauroczenie i nie można wymagać o Niego by stał w kącie i łzy wylewał .

Ps : Najchętniej udusiłabym gołymi rękoma Faceta który zwolnił Laurie Holden !!!

dnia: 13 Luty, 2016, 12:46:04 15 The Walking Dead Serial / Aktorzy / Odp: Andrew Lincoln

Znalazłam coś takiego , i tu Mi się Andrew bardzo podoba  :lovely:

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

Strony: [1] 2 3