Posty z podziękowaniami

Show post that are related to the Thank-O-Matic. It will show the messages where you become a Thank You from an other users.


Wiadomości - muppet90

dnia: 23 Lipiec, 2017, 12:27:17 1 The Walking Dead Serial / SPOILERY / Odp: Sezon 8

Szczerze mówiąc jestem bardzo zaskoczona tymi komentarzami. Gdy sama obejrzałam zwiastun, to strasznie mi się nie podobał i dlatego sądziłam, że większość napisze tu, że jest niezły. A jak na razie nie zauważyłam ani jednej pochwały. No może tylko ta scena z Neganem, ale mnie nawet ona nie cieszy, bo wygląda na to, że nie będzie za dużo nawet tej ostatniej postaci, dla której ten serial oglądam.
Osobiście czuję się rozczarowana tym sezonem. Na nikim z nowych bohaterów mi specjalnie zależało, historia Clem ledwo pokazana, a finał nie zrobił na mnie wrażenia. Nie wiem, może jak zobaczę inne zakończenia to zmienię zdanie (widziałam na razie tylko z opcją, że Javi wiąże się z Kate i zostaje z nią ratować miasto), ale póki co nie wydaje mi się by pojawiły się takie różnice jak w poprzednich sezonach. Tam mieliśmy smutną scenę z Lee, plus wybór czy sami go zabijemy, trudną decyzję odnośnie zabicia lub zostania z Kenny'm. A tu? Śmierć Gabe'a jakoś mnie nie ruszyła, tym bardziej, że nie chciałam by chodził z Clem, jest za dojrzała dla niego. No i oczywiście najgorsza rzecz: nadal nie wiemy co z AJ'em! A kiedy wyszedł sezon trzeci, to właśnie kwestia przetrwania tego dzieciaczka z Clementine interesowała mnie najbardziej.
Jeszcze nigdy tam bardzo nie miałam gdzieś finału tego serialu. Druga połowa siódmego sezonu strasznie mnie nudziła. Ten odcinek był nawet ok, ale po finale spodziewałabym czegoś więcej. Zdrada Złomiarzy mnie ucieszyła, bo przynajmniej nie było tak łatwo. Spodobał mi się też nawrócony Dwight, co mnie dziwi, bo do tej pory tak mnie irytował (zwłaszcza po tej akcji z doktorkiem), że nie spodziewałam żebym nawet po jego przemianie go polubiła. Najgorsza rzecz: wątek Sashy. Tak jak w poprzednim odcinku irytowałam się oglądając z nią sceny (szczególnie widzą reakcję Negana na próbę zgwałcenia jej, miałam nadzieję, że się wkurzy, a on podszedł do tego na spokojnie), tak tu... szkoda gadać. Montaż, sny, czy co to było, a przede wszystkim ta bezsensowna śmierć - to zniszczyło wątek Sashy (i ten odcinek) najbardziej.
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Wyczuwam Jeffreya Dena Morgana, Normana Reedusa i Alanę Masterson.
Tara jest moją ulubioną (po Judith) żeńską postacią w tym serialu, więc nawet bym się ucieszyła, gdyby przyjechała.

Nie znam się na takich imprezach i tak się zastanawiam, czy skoro to ma miejsce w Polsce, to czy przy gwiazdach będzie jakiś tłumacz? Czy może zakładają, że każdy zna perfekcyjnie angielski? Trochę się o to martwię, bo co prawda umiem mówić po angielsku, ale układanie zdań, które mam powiedzieć na głos mi idzie średnio, a rozumienie ze słuchu koszmarnie.
Ja się cieszę, że ich zabił. Abrahama nie lubiłam po tym tekście, jaki walną Rosicie podczas ich zerwania. Glenn już zbyt wiele razy uniknął cudem śmierci, zaczynało to być irytujące, więc może dobrze, że w końcu odpadł.
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
zaś obrzydliwe było to jak Negan pocałował Judith
Dlaczego? Według mnie wyglądali razem uroczo. Trochę można się obawiać co Negan dalej zrobi, zwłaszcza gdy tak gadał o zabijaniu bawiąc się z dzieckiem, ale słowo "obrzydliwe" tu nie pasuje.

dnia: 02 Grudzień, 2016, 18:43:27 8 The Walking Dead Serial / SPOILERY / Odp: S07E07

Jeśli teraz Negan ma tyle fanek, które rozpływają się na jego widok (w tym mnie), to co dopiero jak zobaczą go z małym dzieckiem na rękach. Negan Kochany Tatuś  :lovely:

dnia: 23 Listopad, 2016, 19:56:36 9 The Walking Dead Serial / SPOILERY / Odp: S07E06

Może to zobaczymy w kolejnym odcinku z Sanktuarium? Może jeśli pokażą życie codzienne Zbawców, to zobaczymy też jak zachowuje się Negan na co dzień, kiedy nie musi się popisywać.

dnia: 16 Listopad, 2016, 12:53:31 10 The Walking Dead Serial / Postacie / Odp: Negan

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Tego Negana powinni kroić miesiącami za to, co zrobił ludziom Ricka.
A co powinno się w takim razie zrobić ludziom Ricka za to co zrobili armii Negana?
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Joe? Który to? Nie kojarzę. Pamięć już nie ta. :(
Szef tej grupy, którą Rick spotkał w drugiej połowie czwartego sezonu. To jemu Rick się wgryzł w gardło.
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Dlaczego wobec Daryla mamy stosować łagodne podejście skoro kilka sezonów wcześniej na Carlu wieszano psy za śmierć Dale'a? Mało kto go wtedy bronił i zaslanial się charakterem, pobudliwoscia idt.
Carla nikt nie bronił, bo przez wielu jest uważany za denerwującego dzieciaka, a Daryl ma więcej fanów. To jedyny powód.
The Walking Dead Sitcom & Theme Song - Easy Street by The Collapsable Hearts Club
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Ja bym po jednej takiej dobie tej popmuzyczki bym się złamał, tak że ten... :swelol:
Znam ten ból, przypomina mi to pracę w McDonaldzie, w kółko leciały tam te same idiotyczne piosenki, po pewnym czasie miałam dość. Więc rozumiem męczarnię Daryla.


Odcinek nawet niezły, myślałam, że będzie więcej smęcenia Dwighta i Daryla, a wyszło całkiem dobrze. Wiadomo, że najbardziej cieszyły mnie sceny z Neganem, bardzo żałuję, że było ich tak mało. No i miałam nadzieję, że pokażą więcej Sanktuarium, a chyba w ogóle się z parteru nie ruszyli. Podoba mi się, że Sherry, jako żona Negana, nie paradowała cały czas w samej bieliźnie. Najwyraźniej tutaj Negan nie ma takiej obsesji na punkcie patrzenia się na piersi.
Strony: [1] 2