Posty z podziękowaniami

Show post that are related to the Thank-O-Matic. It will show the messages where you become a Thank You from an other users.


Wiadomości - WayneDunlap

dnia: 04 Marzec, 2020, 00:48:27 1 The Walking Dead Serial / Sezon 10 / Odp: S10E10 ,,Stalker"

Ostatnimi czasy rzadko się udzielam tutaj bo boli mnie strasznie wałkowanie w kółko tego samego. Ale no stwierdziłem, ze skrobnę kilka słów.

Ten Odcinek przegrywa jak dla mnie Daryl. Niestety, taka prawda. Niedawno ganił Siwą za chęć zemsty i kombinowanie w pojedynkę, opierdzielił ja że się nie liczy z grupą. Co robi Daryl? Dokładnie to samo. Dobrze mu tak , że oberwał.

Najwiekszy Wygryw Odcinka : Beta wyłażący z grobu.  :yay:

Piszecie tu sobie o nonsensach serialowych, z tunelem i jego wydrążeniem. Wiecie co ? Darujcie sobie takie dywagacje. To jest serial a nie program Discovery pt "Pogromcy Mitów" W sedesie mam wiarygodnosc. Grunt że się dzieje. A Beta był dla mnie gwiazdą tego odcinka. Taki skurczybyk z misją. On mi zaimponował jak Magda Gessler sypiaca majeranek do zupy grochowej.

Odcinek oceniłem na 8/10 i czekam z niecierpliwoscią na kolejny i zgon
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

dnia: 26 Luty, 2020, 23:26:44 2 The Walking Dead Serial / Sezon 10 / Odp: S10E09 ,,Squeeze"

Jakos ostatnimi czasy nie siliłem się na napisanie wrażeń z odcinka do wcześniejszych epizodów bo uznałem, że moja "miłośc" do tego serialu przerodziła się w związek z przyzwyczajenia. Leci to oglądam, nie leci to nie tęsknie. Po prsotu Wielkie love affair zastapiła powszechna przypadłość znana jako TUMIWISIZM.

Co do odcinka otwierającego drugą część sezonu 10 to musze stwierdzić że albo Angela Kang się pogubiła w tym co robi zbyt zachłysnąwszy się pozytywnymi recenzjami o swojej pracy albo ktoś z góry, na przykład Gimple powiedział jej że za dobrze robi i ma obnizyć loty. Serial znów robi się mdły.

Negan i Alfa, niesmacznie.
Ekipa naszych jaskiniowców znów nieśmiertelna.
Kiedyś lubieł Carol i broniłem jej wyborów i dokonań, po tym odcinku zaczynam czekać na jej rychły zgon. Oby w tym sezonie.
Fajnie że Jerry przezył bo to taka wisienka na tym zgniłym torcie jakim jest serial.
Daryl znów robi sznupę jak wychłostany pietruszką nietoperz.  :daryl:

Panie zasypane to nc innego jak motyw Glenn Dumpster, odczekamy kilka odcinków a one wyjda spod kamieni.

Odcinek 6/10

Nie pękam już od dawna z dumy z tego powodu że jestem jakimś tam zagorzałym fanem uniwersum.  Za gorzałą jestem :D W każdym razie dam temu tworkowi szansę choćby ze względu na Julię Ormond do której mam sentyment z czasów gdy grywała role w przeróżnych hitach filmowych w latach swojej świetności w okresie lat 90 ych. Nie mniej jednak, raczej nie spowoduje to , że na nowo się zakocham w tej tematyce. Raczej nadal będzie to jak stare dobre małżeństwo, związek z przyzwyczajenia i sentymentu. Jest to oglądam, nie ma nie płaczę że nie ma. Od dłuższego czasu nie chce mi się silić nawet na wrażenia z odcinków, bo po ki wafla pisać w kółko to samo ? A poważnie to już rzeczywiście chyba marka się przejadła mi do tego stopnia że wróciłem do oglądania MacGyvera z Andersonem. O dziwo ten staroć jakoś daje mi an chwile obecną większą frajdę z oglądania niż męczenie oczu przy wtórnych zagrywkach ze światka Gimpla I Nicotero.
 

dnia: 12 Sierpień, 2019, 17:11:45 4 Fear The Walking Dead / Sezon 5 / Odp: S05E09 ,,Channel 4"

Nie mam zbyt wiele do napisania. Odcinek w klimacie "Dlaczego Ja" . Nie wiem jak mozna tak zniszczyć taki dobry serial. Gratulacje panie Gimple.
Aktorzy sami widzą w jakim syfie siedzą. Teraz Blades oficjalnie to potwierdził. Brawa dla tego Pana że się odważył.

P.S. Erickson wróć !!!!!!!!!!

dnia: 10 Lipiec, 2019, 00:59:53 6 Fear The Walking Dead / Sezon 5 / Odp: S05E06 ,,The Little Prince"

Cytuj
Ogrom paplaniny bez ładu i składu aby tylko zapełnić te 45 minut odcinka dokładnie takie jak za czasów Gimplea w TWD co było koszmarem.

No bo to właśnie Gimple teraz zarządza fabułą FTWD. NIESTETY !!!!

dnia: 02 Lipiec, 2019, 00:33:03 7 Pozostałe / Hobby / Odp: Kącik Działkowca

Niespełna 8 dni od wysiania oto są, ogórki i rzodkiewka.
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Nie posiadam konta na fb.

Widocznie osoby które do tej pory udostępniały tutaj informacje uznały, że nie ma juz takiej konieczności. Ja sam nie mam juz na to czasu, poza tym istnieje życie poza TWD. A już nie mam serca do tego serialu tak jak kiedyś, nawet wrażeń do odcinków nie chce mi sie pisac. I podejrzewam że inni mają podobnie. Serial jest kręcony. Dzisiaj w nocy kręcono zdjecia w Aleksandrii nieopodal młyna i kościoła. na planie byli widoczni Connie, Negan, Daryl, Lydia, Rosita, Siddiq.

Post połączony: 02 Czerwiec, 2019, 01:29:36
Kilka fotek z planu z  nocy 31 maj /1 czerwca.

dnia: 06 Marzec, 2019, 23:25:26 9 Pozostałe / Hobby / Odp: Kącik Działkowca

Dzisiaj dostałem sadzonki, może się uda wyhodować. 
Być może zabrzmi to naiwnie ale w świetle tych informacji moje nadzieje na rozwinięcie postaci Magny wzrosły. Ponadto liczę że wieloletnia przyjaźń Reedusa z JDM przełoży się na większą rolę dla tego drugiego w serialu. Więcej scen , wiecej Negana.

dnia: 08 Luty, 2019, 21:28:17 12 The Walking Dead Serial / Sezon 9 / Odp: S09E09 ,,Adaptation"

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Czy ten las, polana, po wypiciu wody ze strumienia bodajże, to nie to samo miejsce gdzie doszło do egzekucj Glenna i Abe'a?

Tak dokładnie, to ta sama polana.
Mnie osobiście bardzo się podobała ta nostalgia w podróży Negana do przeszłości. Wiąże z nim duże nadzieje na mega rozwój. Ktoś musi wypełnić lukę po Ricku i głęboko wierze, że będzie to Negan grany przez JDM. 

Prawdopodobnie dzisiaj w nocy jest szansa na wyciek 9 odcinka do sieci, ponieważ AMC zaplanowało udostępnienie go w aplikacji AMC PREMIERE .
Szkoda że nie wpadli na pomysł wcześniej , żeby do FTWD dać Moralesa, może by sobie chłopak pozył trochę dłużej w tym uniwersum niz 5 minut zanim go Daryl (pikoowww ) zdjął.
Strony: [1] 2 3 ... 6