Posty z podziękowaniami

Show post that are related to the Thank-O-Matic. It will show the messages where you become a Thank You from an other users.


Wiadomości - Zephyr

Ezekiel, Eugene, Yumiko i Juanita właśnie tam zmierzają. Jeśli mają zamiar pójść drogą komiksową (a wszystko na to wskazuje), to ludzie ze Wspólnoty pojawią się już w następnym odcinku i będzie to ta scena, gdzie nasi protagoniści idą torami obok wagonów. Wtedy zostaną "pojmani" przez żołnierzy Commonwealth.
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
To nie może być zwykły Random jeśli w tym samym odcinku ma się pojawić Maggie

Nie rozumiem powiązania. Maggie została pokazana w miejscu, gdzie bohaterowie wymieniali się z nią listami, zaś ten "gość" pojawia się podczas walki Szeptaczy z Aaronem i Aldenem. To są raczej dwa różne miejsca oddalone od siebie o nie wiadomo ile, ale w sumie może być różnie. Może faktycznie to ktoś z osady Georgie (tak naprawdę nie wiadomo czy to Commonwealth), tego dowiemy się w 16 odcinku :D
Sneak Peek z finału 10 sezonu
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

i jeszcze tutaj promo
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

Wypowiedź Erica Stephensona, wydawcy Image. Dodatkowo jutrzejszy zeszyt ma mieć 70 stron. Na Atom Comics #193 w ogóle zniknął z wyszukania, nawet nie widać, że jest brak towaru.

edit;
Mój błąd w ostatnim zdaniu, komiks znowu jest na stronie (oczywiście brak towaru), lecz dwie godziny temu nie było go w ogóle dostępnego. Obawiam się, że to faktycznie może być zakończenie historii z jakichś nagłych powodów. Tak jakby Robert nie chciał, ale musiał...

dnia: 08 Czerwiec, 2019, 14:34:14 5 Fear The Walking Dead / Sezon 5 / Odp: S05E01 ,,Here to Help\"

Ja to się zastanawiam, czy nie lepiej będzie poczekać aż wyjdzie cały 5A, albo przynajmniej kilka odcinków i dopiero wtedy sobie obejrze za jednym zamachem. Niestety, ani trailery ani poprzedni sezon nie zachęcił mnie do sprawdzania tego serialu na bieżąco.
Hahaha, ten plakat wygląda jakby jakiś początkujący grafik robił pracę na szkolny konkurs :D
Wyobraziłem sobie sytuację, w której Scott Gimple stoi nad autorem tego dzieła i mu tam podpowiada:
- "oo świetne, daj pan teraz tutaj te lewitujące zombi po prawej stronie, to będzie dobre"
- "jest pan tego pewny?"
- "tak, tak! to będzie idealne miejsce".

Rozumiem konwencję tego projektu, ale damn... serio nikt przed wypuszczeniem tego nie zwrócił uwagi, że hej, to faktycznie wygląda ohydnie i można by było to zrobić dwa razy lepiej? Grafik płakał jak projektował.

dnia: 09 Kwiecień, 2019, 17:35:12 7 The Walking Dead Serial / Ogólnie / Odp: Ogólnie o Walking Dead

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
I co sie tam aktualnie dzieje, po tym jak dotarli do Wspólnoty? Są jacyś antagoniści po szeptaczach?

Obecnie w komiksie jest dużo ciekawsza fabuła niż podczas wojny z Szeptaczami, od dawna nie było tak świetnego wątku komiksowego. Nie chce za bardzo spoilerować, ale póki co we Wspólnocie mamy wojnę domową.


edit:
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Wątek Wspólnoty jest dość mocno średniawy. Antagonistą jest Pamela Milton, czyli liderka wspomnianej Wspólnoty. Skoro Kang już tak bardzo musi iść drogą komiksowego pierwowzoru, to mam nadzieję, że przynajmniej dokona jakichś sporych zmian, bo ten wątek raczej nie powinien być przekładany w stu procentach z kart komiksu na ekrany telewizorów.

Fakt, wątek Wspólnoty jest średniawy, ale tylko z początku, kiedy zapoznajemy się z nową miejscówką. Od 31 tomu stopniowo zaczyna robić się coraz ciekawiej. Trzy ostatnie zeszyty są pełne akcji, potrafią trzymać w napięciu i trzymają naprawdę solidny poziom, zwłaszcza kiedy porównamy sobie ówczesne zeszyty do tych sprzed roku.
A ja uważam, że był to najlepszy sezon od lat i był zdecydowanie lepszy niż trzy poprzednie sezony. Angela Kang faktycznie odwaliła kawał dobrej roboty i postarała się uratować ten serial. Co jak co, ale różnica między poprzednimi odsłonami, a 9 sezonem jest naprawdę spora i było to widać już w trzech pierwszych odcinkach.

No i w końcu dostaliśmy antagonistę, który został lepiej przedstawiony w serialu niż w komiksie! Samantha Morton jako Alpha to strzał w dziesiątkę. Dodatkowo Beta to chyba najlepiej odwzorowana postać z pierwowzoru, jaka kiedykolwiek istniała w TWD. Umieszczenie Ryana Hursta do tej roli było bardzo dobrym pomysłem.

Zastanawiam się jak nasi bohaterowie dostarczają te listy do Maggie? Bo podczas wędrówki bodajże Yumiko z Michonne rozmawiały o tym, że Maggie nie odpowiada na ich listy. Jak oni te listy jej wysyłają? Wysyłają jakiegoś strażnika z Hilltop, żeby gdzieś im tam gdzieś zaniósł, czy jak? Wychodzi na to, że Wzgórze jako tako ma jakąś tam komunikację z grupą Georgie.

edit:
A! No i odnośnie samego odcinka, bo trochę tak bardziej podsumowałem sezon, a pominąłem odcinek... Finałowy episod był całkiem fajny, w końcu dostaliśmy zimę, sceny Negana z Judith były piękne. Spokojne finały też są potrzebne ;D Nie był to jakoś dobry odcinek jak ten przedostatni... ale był okej, mi tam pasuje.
W komiksie Alpha bez problemu dostaje się na jarmark, gdyż w Alexandrii nikt jej nie zna. Do czasu rozpoczęcia jarmarku twarz Alphy na własne oczy widzieli jedynie Maggie, Carl, Dante + ten drugi, który został pojmany przez szeptaczy (zapomniałem, jak się nazywał) i kilku strażników z Hilltop, którzy byli podczas wymiany. Alpha nie ma dużo scen na jarmarku, jedynie kiedy rozmawia z Earlem oglądając jego stoisko z bronią białą. Sutton opowiada jej, że pochodzi z Hilltop i ma tam swoją kuźnię, a następnie pyta Alphe skąd jest, ta odpowiada mu, że "stąd... ale nie jest tutaj długo" (czy coś w tym stylu). Następnie Alpha odchodzi, a przy stoisku pojawia się Ezekiel, który pyta się Earla jak tam idzie interes i czy coś jest nie tak, wtedy Earl odpowiada, że "ta kobieta była trochę dziwna, to wszystko". Następna scena z Alphą, którą widzimy jest dopiero, kiedy Alpha z zakrwawioną maczetą wraca do swoich ludzi i spotyka Ricka, który wyruszył by odzyskać swojego syna. 

edit;
W serialu raczej Alpha nie pojawi się na jarmarku, a będą to jacyś randomowi szeptacze.
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Czyli z tego wynika że osoby które widzimy na zwiastunie w towarzystwie Daryla są bezpieczne,  przynajmniej ja tak to rozumuje po tym co napisał kolega wyżej jak to się działo w komiksie

Raczej tak, są bezpieczni, ale nigdy nic nie jest pewne. Może się wydawać, że serial fabularnie idzie prawie jak w komiksie, aczkolwiek jak się w to zagłębimy, to tych różnic jest naprawdę bardzo dużo
W komiksie było tak, że Rick (chyba w dzień jarmarku) dowiaduje się od Maggie, że Carla nie ma w Hilltop od dwóch dni, bo poszedł za Szeptaczami w celu uratowania Lydi. Oczywiście poirytowany Rick od razu oznajmia, że od zaraz wyrusza po swojego syna. W wyprawie towarzyszą mu Andrea, Michonne oraz Dante, który zna tam te wszystkie okolice i wie gdzie jechać. Alpha w tym czasie jest na jarmarku i rozmawia między innymi z Earlem Suttonem. Nasi bohaterowie w połowie drogi zostają otoczeni przez grupkę naszych antagonistów, jeden z szeptaczy mówi, że zaprowadzi Ricka do jego syna, ale tylko i wyłącznie jego. Andrea, Michonne i Dante muszą zostać tam, gdzie są. Noo... i dalej Rick spotyka Carla, który jest wraz z Lydią, tam rozmawiają sobie... i nagle wraca Alpha. Rick dostrzega jej zakrwawioną maczetę, a wtedy podnosi głos i pyta się jej, co zrobiła, przez co dostaje z pięści w twarz od jednego z szeptaczy (Rick myśli, że Alpha zabiła jego towarzyszy). No i wtedy jest ta akcja, że Alpha celuje do Ricka z tego swojego obrzyna, prowadzi go na samą górę tego tam budynku, z którego możemy zaobserwować potężne stado trupów. Alpha grozi Rickowi, że jeśli ktoś przekroczy granice, to wtedy użyje tego stada aby zniszczyć ich osady. Po tej akcji, kiedy nasi bohaterowie wracają już do domu, trafiają na głowy na palach.

- - - - - - - - -

Zdjęcia z 9x15
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
9x15 Trailer
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

Damn... ta końcówka
The Walking Dead 9x11 Opening Minutes
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Jak wrażenia po 186 zeszycie? Czytał już ktoś? Jak dla mnie świetne zakończenie 31 tomu, bardzo fajny zeszyt.

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Miesiąc temu były to tylko spekulacje, ale pojawił się update od Ninji

UPDATE 11/29/18:
- The information on Henry is evolving. He escapes the Whisperer camp sometime in episode 15 and heads back to the Kingdom. This is when he will encounter Alpha, but it looks like he will not survive and will likely end up on a pike.
Strony: [1] 2