Posty z podziękowaniami

Show post that are related to the Thank-O-Matic. It will show the messages where you become a Thank You from an other users.


Wiadomości - rageN

dnia: 12 Listopad, 2019, 19:37:47 1 The Walking Dead Serial / Sezon 10 / Odp: S10E06 ,,Bonds"

Negan niezły jajcarz, ale w sumie dobre pytanie czy te sprawy załatwiąją na waleta czy też w trupich kalesonkach. 🤣

dnia: 12 Listopad, 2019, 08:09:31 2 The Walking Dead Serial / Sezon 10 / Odp: S10E06 ,,Bonds"

Sceny Negana z szeptaczami mistrzowskie, można się uśmiać z jego tekstów i takiego luźnego podejścia do tego wszystkiego.
Wątek Eugene'a z kobietą z radia bardzo ciekawy.
Epidemia zapewne jest z powodu zatrucia wody przez szeptaczy, tylko dlaczego Aaron nie powiadomił o tym reszty?
Co tu dużo mówić, odcinek udany. Fajnie było zobaczyć zimę, relację Negana z Judith. Widać, że grupa stopniowo nabiera do niego zaufania.
W przyszłym sezonie pewnie czeka nas wojna z szeptaczami, gdzie już wystąpi Negan.  Spokojne zakończenie sezonu, które zostawia nutkę ciekawości co będzie dalej, w szczególności kto odezwał się w radiu.
Trailer 5 sezonu

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Osobiście, też jestem zdania, że sezon 9 jest lepszy niz ostatnie wcześniejsze sezony. Ale nie dla tego, że odszedł Rick. Zagrał w 5 odcinkach  9 sezonu i nie można mu niczego zarzucić. Ocena sezonu 9 wzgledem wczesniejszych wzrosła z powodu zmiany showrunner’a i ciekawszej fabuły. Też jestem zdania, że w obecnym sezonie i wątkach obecność Ricka  na pewno nie obniżyłaby oceny obecnego sezonu, a wielce prawdopodobne, że by ją nawet podwyższyła. Lincoln opuścił w złym momencie serial. Pojawił się jeden z najciekawszym wątków, wspomniana wymiana showrunner’a. Po zakończeniu tych lepszych wątków, serial znowu stanie sie „nudniejszy” i tyle.

dnia: 19 Luty, 2019, 10:46:58 6 The Walking Dead Serial / Sezon 9 / Odp: S09E10 ,,Omega"

Odcinek troche nudnawy, może w kolejnym będzie coś ciekawszego. Szkoda że nie pokazali Negana.

dnia: 05 Luty, 2019, 08:40:53 7 The Walking Dead Serial / SPOILERY / Odp: " A" i "B"

Na Comicbook'u w jednym artykule pt. " The Walking Dead': Father Gabriel is Key For Rick's Return" jest opisane, że Gabriel jako jedyny ma świadomość, że Jadis handlowała-wymieniała ludzi a zatem  co tak naprawdę mogło się stać z Rickiem po wybuchu mostu. Prawdopodobnie ludzie słyszeli helikopter po tym jak most wybuchł ale nikt nie miał takiej wiedzy jak Gabriel, który może być kluczowy w dalszych losach w sprowadzeniu Ricka lub powiadomieniu grupy o tym fakcie, aby to ona zaczęła szukać jego. Tak samo jak w S09E06 podczas rozmowy, gdy bawił się krótkofalówką mówił, że jest pewny, że są również inne społeczności. Może razem z Eugenem nawiążą kontakt radiowy (jak to podobnie były plany w komiksie), i uda im się ustalić co się stało z Rickiem.

Co powiedziecie na tą teorię?

dnia: 21 Listopad, 2018, 14:54:33 8 The Walking Dead Serial / Sezon 9 / Odp: S09E07 ,,Stradivarius"

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się


Zastanowił mnie wątek przeskoku w czasie - wiek małej Judith oceniam na około 10 lat, a miała wcześniej ze 3-4? Więc skoczyliśmy do przodu o jakieś 6 lat.

Więc co, przez te 6 lat Morgan z ekipą jeszcze nie dojechał?

Po drugie, to oni są chyba w przyszłości wg tradycyjnego kalendarza? Który teraz u nich rok? Ktoś to liczy?  :razz:

Początek apokalipsy był w 2010 roku. Od 1 sezonu do początku 9 sezonu były jakieś ~ 3 lata . Między S09E05-S09E06  jakieś 5-6 lat. Sumując to wszystko wychodzi jakieś 10 lat od początku apokalipsy. Czyli około 2020 roku.
Strony: [1]