Posty z podziękowaniami

Show post that are related to the Thank-O-Matic. It will show the messages where you become a Thank You from an other users.


Wiadomości - DoroTaTa

dnia: 16 Grudzień, 2014, 13:01:57 1 Świat Zombie / Filmy i Seriale o Zombie / Odp: Horda - polski web serial

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Moim zdaniem  cały ten "projekt",  to jest zwykły przekręt pt. jak zarobić, a się nie narobić.

Albo jak wyciągnąć jak najwięcej kasy od naiwniaczków.
Ani złotówki nie wpłaciłabym na taką ściemę.
Nie uwierzę, dopóki nie zobaczę : D

dnia: 03 Grudzień, 2014, 11:42:59 2 The Walking Dead Serial / Postacie / Odp: Beth Greene

Porównajmy zatem jej zachowanie, z zachowaniem Carla (który jest od niej młodszy przecież). Ona tu wypada naprawdę niedojrzale i biorąc pod uwagę okoliczności, w jakich przyszło jej dorastać, powinna być mądrzejsza. Wątpię, czy Carl, będąc na jej miejscu, wbiłby Dawn nożyczki, narażając przy tym całą grupę.

dnia: 18 Listopad, 2014, 11:28:02 3 The Walking Dead Serial / Postacie / Odp: Shane

Shane i owszem, miał zadatki na dobrego przywódcę, ale gdy mu świat zaczęła zasłaniać pewna część ciała Lori, przestał myśleć logicznie. Zgodzę się z Wami, że gdyby żył, nie byłoby pitu-pitu przy stoliczku z Gubernatorem- ta sprawa zostałaby załatwiona znacznie szybciej.
Osobiście lubiłam go oglądać, bo zawsze mnie ciekawiło, co też mu przyjdzie do głowy, bawiła mnie ta chęć dokopania Rickowi, to podważanie jego autorytetu. To wprowadzało pewien koloryt. Natomiast potem, gdy jego szaleństwo dosięgnęło zenitu, stał się męczący. W kółko tylko Lori i Lori. Wziąłby się facet w garść, bo zombi apokalipsa to nie czas na miłosne trójkąty i latanie za kobietami.
Rzeczywiście, Lori powinna z nim porozmawiać, że wraca do Ricka i tu nie ma dyskusji, bo była mu to winna.
Pewne jest jednak to, że brakuje takiej postaci, bo ta nieprzewidywalność była ciekawa.
Bez mrugnięcia okiem wskrzesiłabym Hershela, bo to człek na wskroś dobry. On częstokroć bywał oparciem dla grupy, posiadał spojrzenie trzeźwe, zwykle nie dawał się ponieść emocjom, a w apokalipsie zombi to bardzo potrzebne. Udzielał rad mądrych i wyważonych, poza tym znał się na medycynie, nie muszę pisać, jakie to ważne. Oprócz tego, mógłby uczyć nowe pokolenia wzorców ze starego, dobrego świata sprzed apokalipsy. Aż boję się pomyśleć, jak bardzo spaczoną psychikę będzie miała mała, biedna Judith.

Kogo bym uśmierciła? Rositę. Uważam, że jest niepotrzebna. Ma stać i pachnieć, ładnie wyglądać. Nie wnosi nic ciekawego, prócz kolczyków i odkrytego pępka.

dnia: 07 Listopad, 2014, 14:28:08 5 The Walking Dead Serial / Sezon 5 / Odp: S05E04 Slabtown - wrażenia

Sądzę, że wielce prawdopodobne jest to, ze zombi po prostu wyniosły się z tego miasta.  Ludzie masowo z Atlanty uciekali, zatem zombiakom w pewnym momencie też skończyło się pożywienie. Wyżarły wszystko, co miały wyżreć, skupiły się w stado i powędrowały w świat. Takie migracje w tym serialu były już pokazane.

dnia: 04 Listopad, 2014, 00:16:42 6 The Walking Dead Serial / Sezon 5 / Odp: S05E04 Slabtown - wrażenia

Właśnie ten odcinek utwierdza w przekonaniu, że nic nie jest takie, jakie nam się wydaje na początku. Nie chcę oceniać Dawn i doktora w kategorii złych, bądź dobrych. Na to jest jest jeszcze stanowczo za wcześnie. Wątek walki o swoje życie, o pozycje jest świetnie pokazany- to, że ludzie tam są pozbawieni skrupułów nie jest nowością. Grupa Ricka wielokrotnie dawała temu dowód.
Ciekawi mnie konfrontacja obu grup- mam nadzieję, że Carol nie da upustu swoim ciągotom pirotechnicznym.
Strony: [1]