Posty z podziękowaniami

Show post that are related to the Thank-O-Matic. It will show the messages where you give a Thank You to an other users.


Wiadomości - Narwaniec

Zgadzam się w 100%, za dużo tu jakiś zbędnych postów się pojawia.

dnia: 02 Lipiec, 2019, 00:33:03 2 Pozostałe / Hobby / Odp: Kącik Działkowca

Niespełna 8 dni od wysiania oto są, ogórki i rzodkiewka.

dnia: 15 Maj, 2019, 21:50:05 3 Pozostałe / Filmy i Seriale / Odp: Gra o Tron

[ * ]
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

dnia: 21 Marzec, 2019, 18:13:52 4 Pozostałe / Filmy i Seriale / Odp: Gra o Tron

Nowy plakat. Kozacko to wygląda. Foreshadowing?

dnia: 13 Marzec, 2019, 15:53:50 5 Pozostałe / Filmy i Seriale / Odp: Gra o Tron

Znamy czas trwania wszystkich odcinków 8. sezonu. Wszystkie miały być długości filmowej, a taką będą mieć tylko 3 ostatnie odcinki. Pierwsze 3 będą ,,normalnej" długości.
Cytuj
Season 8 Episode 1: 54 minutes

Season 8 Episode 2: 58 minutes

Season 8 Episode 3: 60 minutes

Season 8 Episode 4: 78 minutes

Season 8 Episode 5: 80 minutes

Season 8 Episode 6: 80 minutes

Źródło: Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

dnia: 13 Marzec, 2019, 15:16:29 6 Pozostałe / Filmy i Seriale / Odp: Gra o Tron

Nowe zdjęcia i ciekawostki, tutaj Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

dnia: 06 Marzec, 2019, 23:25:26 7 Pozostałe / Hobby / Odp: Kącik Działkowca

Dzisiaj dostałem sadzonki, może się uda wyhodować. 

dnia: 05 Marzec, 2019, 19:04:31 8 Pozostałe / Filmy i Seriale / Odp: Gra o Tron

Wreszcie! Długo trzeba było czekać na trailer, ale lepiej późno niż wcale.

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

dnia: 01 Luty, 2019, 21:50:56 9 Pozostałe / Filmy i Seriale / Odp: The Vikings

Mam bardzo podobne odczucia związane z sezonem 5B.


Od siebie dodam, że w fajny sposób została poprowadzona postać Harolda. Już przez chwilę myślałem, że będą ciągnąć po raz n-ty wątek jego zdrady, ale jakoś finalnie fajnie się to rozeszło. Hvitserk też dostał całkiem fajny wątek, ale patrząc na fakty historyczne plus promo sezonu 6 nie wróżę mu dobrze.

Jedyne czego mi personalnie zabrakło w finale, to jakieś większej śmierci. Magnus odstrzelony ot tak, to trochę za mało.

Za to kompletnie niepopularną opinią jest to, że pozbycie się biskupa Heahmunda było dobrą decyzją. Personalnie nie przepadałem za teatralną grą Johnathana i ta postać na maksa psuła mi radość z oglądania w początkowych epizodach 5B.

dnia: 06 Grudzień, 2018, 23:28:10 10 Pozostałe / Filmy i Seriale / Odp: Gra o Tron

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

Prosta do interpretacji symbolika, aczkolwiek zapowiada się całkiem interesująco.

Tak jak to było "przewidywane" oraz pojawiło się w paru przeciekach, cała Północ ostatecznie padnie, a następna większa bitwa rozegra się najprawdopodobniej w Dorzeczu (tak jak i ściera się lód z ogniem w powyższym filmie).
Dwa seriale w stanie agonalnym i trylogia, która chyba skończy się na jednym tylko filmie (chyba że ten rzekomo rozbuhany budżet filmowy to jest na poziomie produkcji z Seagalem). Cały wkład Gimpla  :facepalm:

dnia: 01 Listopad, 2018, 20:56:00 12 Pozostałe / Filmy i Seriale / Odp: Wiedźmin

No tak, bo ludzie nie mają prawa się oburzyć. Hehz. I wszyscy którzy myślą inaczej to chłopczyki i pewnie jeszcze faszole albo naziole.

No tylko szkoda, że nie.

Nie zawsze chodzi o karnację i sprawy rasowe. Mi przede wszystkim aktorka po prostu nie pasuje do mojego (i zapewne większości osób patrząc na bardziej merytoryczne wypowiedzi) wyobrażenia Triss, ale ok. Przyjmijmy tor "krytyki ze względu na inność rasową", bo grupka gimbozjepków (która jest w praktyce i tak marginesem) od czasu do czasu rzuci jakimś bieda baitem w stylu ,,to nie słowiańskość!!!!111" albo ,,fuuu czarni, bleeee, jak człowiek może być czarny".

Brawo za łapanie się na takie wabiki.

Czemu nikt aż tak nie ,,pruje się" o Yen? Bo jej wybór nie wygląda na coś nieprzemyślanego i odrealnionego. Ale przy Istreddzie to już wygląda lekko groteskowo. Czyżby chcieli po prostu coś zasugerować przy okazji jego relacji z Yen w "Okruchu Lodu"?

Przypominam też, że oburzenie castingiem niekoniecznie (w 99% przypadkach w ogóle) definiuje czyjś światopogląd.

Na tym forum siedzą przecież na tyle inteligentni ludzie, że raczej potrafią odróżnić pewne rzeczy. I nie łapać się na baity stare jak świat i zrzędzenia ludzików, którzy patrzą na postać Geralta poprzez pryzmat tylko i wyłącznie WIEDŹMIN 3 DZIKI GON.
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

dnia: 09 Wrzesień, 2018, 13:45:53 14 Pozostałe / Filmy i Seriale / Odp: Wiedźmin

Mocne słowa jakiegoś użytkownika, ale bardzo prawdziwe. Wciskanie tego bullshitu SJW(Social justice warriors) jest już nie do zniesienia. Na jaką nową grę/film/serial bym nie spojrzał tam wszędzie jest forsowanie mniejszości etnicznych. I całe to "gadanie" o "równości", rasizmie czy homo/kseno/trans czy innej fobii jest tak samo złe i dyskryminujące jak sam rasizm.

Najbardziej właśnie bawi mnie podejście takich osób, które mówią jakie to przemysły są złe i ble, bo nie są tolerancyjne a same wciskają swój punkt widzenia, który jest idiotyczny rzucają tekstami typu "tak było zawsze, zaakceptuj nas albo bądź wyklęty ze społeczeństwa". Tylko każdy normalny człowiek ma szacunek do innego człowieka. To, że wybranie czarnej Ciri jest idiotyczne chyba nie muszę tłumaczyć, bo kłóci się to z całym lore wiedźmina, i tak jak zauważył Regis, inny kolor skóry Ciri wymagałby zmian w elfach, Nilffgardzie czy samej Cintrze.

Ostatnio zauważyłem, że właśnie produkcje, które nie boją się pokazać prawdy i trzymają się realiów historycznych/kanonu książki wychodzą na tym dużo lepiej niż wielkie koncerny, które ładują Azjatów, hindusów czy Afroamerykanów wszędzie łamiąc wszelakie aspekty zdrowego rozsądku. Gra Kingom Come Deliverence została zgnojona przez SJW jeszcze zanim trafiła na rynek, a mimo to w pierwsze dwa tygodnie sprzedano 500 000 tysięcy kopii. Black Panther, mimo iż jest dobrym filmem, spotkało się z krytycyzmem samych ciemnoskórych, którzy uważają że cały film był forsowany pod trend równości. A dla kontrastu Naughty Dog dostało po dupie za forsowanie polityki LGBT w najnowszym trailerze The Last of Us 2 i generalnym nastawieniem członków kompanii na twitterze, którzy piszą coś takiego "Nie potrafisz zaakceptować naszego super ultra nowoczesnego równego podejścia? To nie graj w nasze gry debilu i żyj w swojej ograniczonej rzeczywistości do końca życia". Co śmieszniejsze nawet zwolnili jednego z pracowników, który zaprotestował nad zmianą oryginalnego konceptu Uncharted 4, gdzie w końcówce Drake miał mieć syna, a nie córkę.

Obecnie widać trend, że ludzie mają dosyć takie podejścia w mediach i większość większych marek takie jak Star Wars, The Last of Us czy Wiedźmin są krytykowane za gloryfikowanie jakiś konkretnych ras/płci kosztem gnojenia/zidiocenia reszty.

dnia: 09 Wrzesień, 2018, 13:16:44 15 Pozostałe / Filmy i Seriale / Odp: Wiedźmin

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
żeby nie pokalać jakże delikatnego poczucia estetyki obrońców czystości rasowej w serialu fantasy.

xD. No ja już nie mogę z tego argumentu. Nie martw się, Elba ma zawsze szansę załapać się na jakiegoś trzecioplanowego wsiura, jak tak bardzo Cię to kole w oczy.

,,To by była katastrofa nieważne co o tym sądzicie, bo to rozpierdala całą fabułe: czarny musiał by być też Emhyr do tego Pavetta, przy czym Ciri pochodziła z Królestw Północy. Tak trudno to zauważyć jakie to miałoby konsekwencje? Ciri była starszej krwi i była w wyglądzie podobna do Lary Dorren. Co wtedy? Wszystkie elfy też by były czarne? Nie pierdolcie że to nie ma znaczenia, jej kolor skóry JEST istotny jak i cały jej wygląd. Jak sądzicie inaczej to znaczy że książek nie czytaliście i nie macie pojęcia o tym uniwersum." (Z grupki na FB)

To odnośnie koloru CZARNEGO.

Chcemy iść w kierunku BAME? Okej - albinoska. To już krok w o wiele bardziej odpowiednią stronę.

,,Oficer popatrzył na Ciri, a jego oczy paliły się w otworach hełmu, zauważyły i rejestrowały wszystko. Bladość. Bliznę na policzku. Krew na rękawie i dłoni. Białe pasemka we włosach."

>sapek mówi ,,biała"
>jakiś anon mówi ,,śniada"
>kto inny mówi ,,biała"
>durr 'kto inny' to rasista, ksenofob, homofob, neonaziol, faszysta itepeitede

Śmieszne jest to, że tak naprawdę największy ból zadów mają właśnie osoby, które najbardziej oburzają się o brak "minority ethnic" wśród obsady, uzasadniając to "prawami adaptacji", najczęściej źle przez nich rozumianymi, co skutkuje fałszywym naciąganiem ich pod swoją ideologię i swoje zdanie. 

Dobrze, że w 99% to fejk.
Strony: [1] 2 3 ... 14