Posty z podziękowaniami

Show post that are related to the Thank-O-Matic. It will show the messages where you give a Thank You to an other users.


Wiadomości - Gajowa

dnia: 17 Grudzień, 2015, 21:47:07 1 The Walking Dead Serial / Postacie / Odp: Gubernator

Cytuj
Jednak to, co moim zdaniem najbardziej zawalili twórcy, to ten nieszczęsny romans on i Andrea..

Pomysł z uwikłaniem Andrei w romans z Gubernatorem w cale nie był zły. Biorąc pod uwagę to, że pierwotnie całość prowadziła do usytuowania Andrei na stołku przywódcy Woodbury, tak zawoalowana droga i bezpośredni kontakt Blondyny z czysta psychopatią mógł być ciekawym kawałkiem dobrego dramatu psychologicznego, który później zaowocowałby w dalszych wydarzeniach. Zawaliła jednak nieporadność Mazzary i zwyczajny brak idei jak to składnie poprowadzić aby miało to ręce i nogi. Gość posiadał wszystko; dobre postaci, rewelacyjnych aktorów, ogrom potencjału lecz niestety nie potrafił uciągnąć darabontowskiego poziomu, co w połączeniu z chęcią natychmiastowego oderwania się od komiksu dało to co dało. Owszem, Andrea zdecydowanie powinna zostać z naszą grupą i co do tego nie ma wątpliwości, ale jeżei chcieli coś nowego to jej relacja z Blakiem do głupich innowacji nie należała.

Co do samego Gubernatora to postać jest straszna i tyle. Jeszcze do odcinka "Made to Suffer" wszystko się jakość w miarę kleiło, ale później to jedna wielka równia pochyła. Gdyby nie Morrissey, nic pozytywnego by w niej nie bylo.

dnia: 08 Grudzień, 2015, 15:04:43 2 The Walking Dead Serial / Postacie / Odp: Heath

Chyba chodziło Ci o 13 tom ;) W 13 zeszycie jeszcze nawet Gubernatora nie było :P

dnia: 03 Grudzień, 2015, 15:46:22 3 The Walking Dead Serial / SPOILERY / Odp: Kusza

Szczerze to jeśli faktycznie umrze Tara przy kuszy to jeszcze chyba żadna inna śmierć w TWD mnie tak nie zaboli. Chambler to jedna z moich ulubionych postaci i jest naprawdę świetna i mogłaby być przydatna w przyszłości, a sama Masterson żyje swoją rolą. Zgodzę się Cadaver, że Gimple kiedy ma się trzymać komiksu to tego nie robi, a gdy nie powinien to to robi. Strasznie to irytuje. Tara nie pojawia się w komiksie dlatego mogą w sumie zrobić z nią co chcą. Jej uśmiercenie w miejsce komiksowego Abrahama ma jak dla mnie sens jedynie w rozwoju Eugene'a. A nawet tu można odstrzelić inną postać. Np. Rosite.

dnia: 14 Wrzesień, 2013, 01:15:18 4 The Walking Dead Serial / Aktorzy / Odp: Chandler Riggs

I zdaje się, że z czasem postać Carla będzie coraz bardziej denerwująca. Im będzie starszy, tym gorszy sukinsyn się będzie z niego robił. A skoro Riggs gra głównie wzrokiem to może lepiej żeby twórcy nie decydowali się na motyw z pozbawieniem Carla oka. To by ograniczyło warsztat aktorski Chandlera aż o połowę.

dnia: 31 Marzec, 2013, 20:41:24 5 The Walking Dead Serial / Postacie / Odp: Gubernator

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
No bo kto by był zadowolony z tego, że Gubernator 'na dzieńdobry' odcina ręke Rickowi, tak jak to zrobił w komiksie?

Ja bym był i to bardzo xD Do tej pory mam nadzieję, że na sam koniec w ostatnim odcinku dadzą scenę w której Rick traci łapę. Czytając komiks jakoś się do tego przyzwyczaiłem, i w sumie jak dla mnie byłoby tak lepiej.
Strony: [1]