Posty z podziękowaniami

Show post that are related to the Thank-O-Matic. It will show the messages where you give a Thank You to an other users.


Wiadomości - matteo125

dnia: 04 Kwiecień, 2021, 09:54:19 1 The Walking Dead Serial / Sezon 10 / Odp: S10E21 "Diverged"

Sami sobie oglądalność zepsuli takim chłamem, odcinek jest dnem dna

dnia: 09 Październik, 2020, 01:23:08 2 The Walking Dead Serial / Sezon 10 / Odp: S10E16 "A Certain Doom"

Rozśmieszyło mnie ręczne rozrywanie kości żywego jeszcze człowieka przez sztywnych,podczas gdy są bezradni kiedy zaplączą się w jakieś patyki lub zatrzymają na drągu.Odcinek słaby tak jak premiera "TWD the world beyond".

dnia: 21 Maj, 2018, 20:20:23 3 Fear The Walking Dead / Sezon 4 / Odp: S04E06 "Just in Case"

Od siebie dodam krótko, jeżeli Johnowi coś się stanie to nigdy więcej tego gówna nie obejrzę.
Chciałem ten odcinek znienawidzić...chciałem go w recenzji zrównać z ziemią....chciałem nie pozostawić na twórcach ani jeden suchej nitki...chciałem go po prostu zmiażdżyć hejtem w najczystszej postaci....Za te ostatnie kilka miesięcy farsy, szopki i cyrków jakie odstawiała ekipa ze stacją AMC na czele...Chciałem, oczekiwałem tego, myślałem o tym....Problem jednak w tym, że nie mogę tego zrobić. Nie jestem nawet w stanie tego zrobić bo premiera sezonu 7 to istny majstersztyk w najczystszej postaci. To poziom storytellingu i emocji równający się z samym Frankiem Darabontem. To amplituda uczuć jakich w tym serialu nie było bodaj od czasów odcinka "Pretty Much Dead Already". To samo sedno dramatyzmu treści jaki może wydobyć z siebie ten serial. Premiera sezonu siódmego po prostu zmiotła całe dotychczasowe Top10 najlepszych odcinków z powierzchni ziemi. Pierwszy raz, od momentu w którym zacząłem działać w sferze serialu i całego uniwersum, jakikolwiek materiał pozostawił mnie z taką emocjonalną pustką. Oglądałem w życiu dużo, wiele tematów już widziałem i naprawdę mało co potrafi mnie już na tą chwilę ruszyć. Ale S07e01? Ufffffff. Epizod do którego na pewno nie będę wracał. Ani dzisiaj, ani jutro, ani za kilka miesięcy, bo seans to po prostu koszmar. Ale koszmar w pozytywnym znaczeniu. Tu wcale pierwszych skrzypiec nie gra brutalność, dosadność, czy gore. Najbardziej skręcający żołądek i wywołujący mdłości jest ukazany tragizm. To zaszczucie, to zmiażdżenie, te liczne kadry ukazujące kompletnie załamanych bohaterów. W pewnym momencie poczułem jak wszystko podchodzi mi do gardła. To był pierwszy raz kiedy chciałem po prostu wyłączyć seans w połowie i zapomnieć o tym co widziałem. Aż mnie korciło by to zrobić. To było...Jezu... 

dnia: 05 Marzec, 2016, 16:33:35 6 The Walking Dead Serial / Webisodes / Odp: Walking Dead Webisodes

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Walking Dead Webisodes co z tymi postaciamI ? co z gosciem który zabrał żone ze szpitala gdzie leżał Rick
A co ma być? Odjechali w nieznane, w stronę zachodzącego słońca.
Strony: [1]