Posty z podziękowaniami

Show post that are related to the Thank-O-Matic. It will show the messages where you give a Thank You to an other users.


Wiadomości - CzarnaOwca

dnia: 01 Kwiecień, 2014, 13:49:39 1 The Walking Dead Serial / Sezon 4 / Odp: S04E16 A - wrażenia

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Nie wiadomo dlaczego grupka Glenn'a trafiła do tego kontenera , nie było grupki Carol , a na dodatek nie jesteśmy pewni kim są ci ludzie z Azylu
Grupka Glenna została prawdopodobnie uśpiona przez Marry, bo w tym mięsku(pewnie ludzkim) był jakiś środek usypiający. Jak inaczej by zaciągnęli tam chociażby Abrahama?
A ci ludzie to kanibale na bank. Ta świątynia z nazwiskami, jakieś ludzkie szczątki-kości, w pewnym momencie ktoś wypalił - "to nie są mordercy", ale coś mu przerwało. W wagonie Rick powiedział: Na pewno za jakiś czas zgłodnieją i wtedy się przekonają z kim zadarli. W każdym razie coś w ten deseń.

dnia: 04 Marzec, 2014, 10:58:24 2 The Walking Dead Serial / SPOILERY / Odp: S04E13 Alone - Spoilery

Odcinek zapowiada się ciekawie  :)

Mam nadzieję , że w tym odcinku Betty nie będzie mieć delirki na gorzałę  :P , co do Jej śmierci obstawiam że jeżeli już do niej dojdzie to na oczach Maggie żeby dodać smaczku i Daryl przyłączy się do Maggie , Sashy i Boba  :)

Co do Boba to , Jego postać na razie się rozwija i głupio by było gdyby zginął tak od razu .

dnia: 04 Marzec, 2014, 08:38:39 3 The Walking Dead Serial / Sezon 4 / Odp: S04E12 Still - wrażenia

Odcinek dedykowany Anonimowym Alkoholikom  :P

1) Jak doszli na pole golfowe myślałam że to farma Hershela
2) Dziwi Mnie to , że zegar jeszcze chodził

Beth :

- Tęskni za Siostrą i Ojcem to poleciała gorzały szukać  :-X
-
Cytuj
Skoro jesteśmy uwięzieni , wykorzystajmy to
Hehehe..już myślałam , że to propozycja po pijaku  :eek:
- Pomysł spalenia chaty i przeszłości jak najbardziej podobał Mi się

Daryl :

- Nareszcie tak jak Rychu powrócił Daryl : jedzenie węża jak jaskiniowiec , szczanie na wizji jak Merle  :biggrin: :biggrin:
- zagrał sobiezenkiem w golfa i ubrudził bluzkę Betty  :D

Ogólnie odcinek nie był porywający ale i tak na plus  ;)

dnia: 03 Marzec, 2014, 23:39:27 4 The Walking Dead Serial / SPOILERY / Odp: S04E13 Alone - Spoilery

JEST! W końcu drużyna Maggie, a co za tym idzie Sasha! No i Bob.

Scenka z mgłą bardzo klimatyczna.
Boba na pewno nic nie chapnie. Trza zrobić pseudo napięcie.
U Daryla i Beth też ciekawie. Trzymanie za rączki?  :razz: Mam nadzieję że pożegnamy się z małą Bethy.

dnia: 03 Marzec, 2014, 14:18:04 5 The Walking Dead Serial / SPOILERY / Odp: S04E13 Alone - Spoilery

Bardzo fajnie się to zapowiada, mgła bardzo klimatyczna, mam nadzieję, że Bob przy okazji nie zginie. SZkoda, że będzie Beth, liczę na szybki zgonik.

dnia: 02 Marzec, 2014, 17:40:02 6 The Walking Dead Serial / Postacie / Odp: Shane

Bez przesady - Shane zafiksował się na punkcie Lori i Carla, i to właśnie ich chciał chronić, nie siebie (choć tego akurat nie wykluczam ;) ). Reszta grupy była jakby dodatkiem, Rick zaś przeszkodą i powodem, przez którego Shane stracił swoją nową "rodzinę". Biorąc to pod uwagę, trudno się dziwić, że był zazdrosny. Czy był fałszywy? A i owszem - z tych samych powodów. Tam gdzie w grę wchodzi kobieta, przyjaźń często traci na znaczeniu.

dnia: 02 Marzec, 2014, 16:48:12 7 The Walking Dead Serial / Postacie / Odp: Merle Dixon

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Tak mi szkoda Merla.... 
Bardzo szkoda ;-; Normalnie tak płakałam jak go ten osrany Gubernatorek zabił ;_;
Szkoda też mi Daryl'a... musiał go zabić , własnego brata 
Pamiętajmy , że Merle zginął jako bohater.. 
Prawda,jeszcze na dodatek jak się robił bardzo fajny,to go uśmiercili. :(
Nie spodziewałem się,że nawet taki kozak,może zginąć. ;_;

dnia: 02 Marzec, 2014, 16:44:29 8 The Walking Dead Serial / Postacie / Odp: Gubernator

Gubernatora,nie znoszę.   :madi:
Wymordował tyle,super postaci i jeszcze na dodatek był prawie nieśmiertelny.  :D
Jedyny plus, to jest to,że jest łagodniejszy niż w komiksie.  :D  :D  :D

dnia: 02 Marzec, 2014, 10:12:03 9 The Walking Dead Serial / Postacie / Odp: Gubernator

Takie są zasady TWD, że ktoś zginąć musi, a sądząc po zachowaniu ówczesnego reżysera, scenarzysty czy kogoś tam innego to chcieli wywołać jedynie szok więc i tak uśmierciliby przynajmniej jedną z wymienionych przez Ciebie postaci. Oczywiście ja wolałabym by Gubernator zginął w trzecim sezonie.

dnia: 01 Marzec, 2014, 17:43:41 10 The Walking Dead Serial / Sezon 4 / Odp: Wasze zdanie o grupkach.

Dla mnie te grupki są lekko skopane już na starcie. Wolałbym żeby Sasha była sama i wpierw spotkała Michonne, a przykładowo Bob był sam z Maggie. Fajniej byłoby oglądać postacie, których interakcje pomiędzy sobą były do tej pory szczątkowe.

Grupa Ricka prawdopodobnie spotka się niedługo z Tyreesem i resztą w pełnym składzie. Szczerze się z tego cieszę, bo dzięki temu pewne postacie mogą stać się tłem dla grupy (mowa o Carol i dzieciach), a Tyreese dzięki temu nie zeświruje. Możliwe, że przed tym bądź tuż po spotkaniu zginie Mika (tak, ciągle muszę sprawdzać, jak ma na imię i w sumie + dla tego, który odkryje jaką ona pełni rolę poza napisem "zjedz mnie, bo ktoś musi zginąć").

Grupa Abrahama i Glenna. Tutaj w sumie wszystko skupia się na trzech nowych postaciach, więc relacje schodzą na boczny tor. Chciałbym, aby spotkali się w pełnym składzie z całą grupą Maggie. Obawiam się jednak, że niestety ktoś zostanie uśmiercony i tu stawiam na Tarę (czego nie rozumiałbym, bo postać rodziłaby wiele spięć w grupie). Najlogiczniej byłoby utrzymać całą ekipę przy życiu (wliczając w to Glenna).

Daryl i Beth to grupa o jaką mi chodziło pod względem kontrastu i zerowych właściwie relacji. Dawanie Beth od razu do grupy Maggie dla mnie byłoby kolejnym strzałem w stopę sprowadzającym się do jojczenia, że tata nie żyje do końca sezonu. Pojawia się olbrzymia szansa żeby rozwinąć Beth, a sam Dixon może odżyje. To wszystko sprawia, że na następny odcinek czekam z niecierpliwością. Chciałbym się mylić, że nie skończy się na bieganiu w kółko, a relacje będą naprawdę tworzone, jednak twórcy chyba nie staną na wysokości zadania (obym się mylił). Również nie chcę żeby ktoś z tej 2 zginął, a tak się zapewne stanie. Ewentualnie rozdzielą się podczas ataku szwędaczy.

Koniec sezonu to pewnie spotkanie wszystkich grup, chociaż to byłoby już maksymalnie kliszowe.

dnia: 01 Marzec, 2014, 10:24:52 11 The Walking Dead Serial / Sezon 4 / Odp: Wasze zdanie o grupkach.

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Daryl albo solo albo do Glenna bądź Ricka.
Daryl nie pasuje do żadnej grupy moim zdaniem, ale duet z Beth to największa głupota.
O nie zgadzam się, największy Badass i delikatna stokrotka to połączenie dające spore możliwości, a czy autorom się udało to pokazać to już inna sprawa, moim zdaniem za mało widzieliśmy tak naprawdę żeby ocenić. Badass ma doła, stokrotka stara się jak może. I w sumie tyle. Problem właśnie w tym, że ta grupa właściwe nic nie zrobiła, więc nie miała okazji niczego ciekawego pokazać, najwyżej uczucia - twórcom chyba o to chodziło, ale czy to była dobra decyzja to znów jest inna sprawa.

dnia: 28 Luty, 2014, 22:03:35 12 The Walking Dead Serial / Sezon 4 / Odp: Wasze zdanie o grupkach.

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Ja bym troszkę inaczej podzieliła grupki - to znaczy Daryla dodałabym do Ricka, a Beth do Magg. Dlaczego? Po pierwsze wątek Daryla uratowany jako tako, po drugie obie siostry przeżywałyby osobne dramaty - Magg cierpi z powodu Glenna, Beth nadal wspomina śmierć ojca. Jedna drugiej mogłaby coś zarzucać. Ale w takim układzie Sasha i Bob - osobno jako dwójka, szybko mogliby dołączyć do Abrahama i reszty.
W sumie racja z tym Darylem i Beth. Nie pomyślałam o tym.
Sasha&Bob u Abrahama, to też było by interesujące. Bob może by się zgadał z Judżinem, a Sashka by się mogła zakręcić koło Abe. Jak już kogoś szipować, to ta dwójka by mi do siebie pasowała. W każdym razie ich relacje mogłyby być ciekawe.

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Tylko nie wiem co z Pączkiem i jego familią - może Carol bym tak szybko tutaj nie dodawała. Lepiej już byłoby pokazać jej samotne zmagania ;) To moja szalona koncepcja ;)
To wtedy bym te "jej" odcinki, pominęła :P

dnia: 28 Luty, 2014, 19:14:05 13 The Walking Dead Serial / Sezon 4 / Odp: Wasze zdanie o grupkach.

Według mnie, to niech się Ricki złączą z Abrahamami + z grupką Maggie, a resztę mogą zjeść zombie, Hunterzy czy Wiewiórki, obojętne.

Co do mojej oceny grupek...

1. Ricki - Ta grupa obecnie trzyma jak dla mnie najwyższy poziom, zarówno pod względem bohaterów, jak i fabuły. Tutaj plusem jest obecność Carla i Michonne, którzy są obecnie postaciami, które najbardziej mnie interesują i które najbardziej mi się się podobają. Szeryf troszkę jest w tyle, ale po ostatnim odcinku nieco się podciągnął. Podobają mi się relacje na drodze Carl-Mich, Carl-Rick na dobrą sprawę też. Generalnie ciekawi mnie, co dalej z nimi będzie.

2. Abrahamy + Tara i Chiński Koreańczyk Glenn - tutaj głównie interesuję mnie Abe i jeszcze Tara. Reszta jest mi obojętna, plus Glenn lekko działa na nerwy, ale ogólnie to ta grupka i jej dalsze losy prezentują się ciekawie.

3. Maggie, Sasha i Bob - Trzy postacie z potencjałem i czekam aż w końcu coś z nimi zrobią. Ich wątek nie był jakoś powalający, ale Sasha w końcu coś "ruszyła", Bob zresztą też. Podobały mi się relacje między tą dwójką. Maggie za bardzo Glennuje, ale przynajmniej aktorka nadrabia to grą.

Tutaj już bez miejsc, bo nie jestem w stanie określić, który wątek jest dla mnie lepszy, bo w każdym są jakieś mankamenty.

Daryl i Beth - Po pierwsze to uważam że ciulowy jest skład złożony z dwójki osób które pochodzą z dwóch różnych bajek. Po drugie Beth, a raczej Kinney mnie irytuję, wiadomo czym :P. Zobaczymy jak będzie po 12 odcinku, ale w tym momencie to ta grupka mnie zawodzi, ponieważ oczekiwałam tutaj dynamizmu, a tymczasem póki co, dostałam nic nie wnoszące flaki z olejem.

Pączek company - tutaj skład bohaterów leży. Praktycznie same postacie, które nie cierpię (no poza Miką, która jest mi obojętna i słodką, małą Judith). No ale muszę przyznać, że ich dalsze dzieję zapowiadają się dosyć ciekawie.

dnia: 28 Luty, 2014, 14:03:38 14 The Walking Dead Serial / Postacie / Odp: Daryl Dixon

Szczerze nie kumam w ogóle tematu wiązania Daryla z kimkolwiek. Przecież jest to taki samotny wilk, są tacy ludzie i nie potrzebują drugiej połówki. Jemu już wystarczyło to, że dzięki Rickowi i grupie zyskał rodzinę jakiej nigdy nie miał. Gdyby nie to dawno opuścił by ich. Dlatego tak nawet się starał. A wy tu jakieś love story, sorry, ale nie pasuje to. Jak Carol się kleiła do niego to widzieliście jego reakcje? Pewnie tak.

Daryl owszem nadaje się na kumpla, a błagam nie kochanka. Myślę, że jest to związane z samą postacią aktora Normana. Niech fanki pooglądają sobie filmy w których grał kochasia i wystarczy  :D tego ślinienia. Jakby twórcy zrobili romans to już totalnie zrąbaliby tą postać. A pamiętacie z 1 odcinka 4 sezonu jak Beth dawała sobie buzi buzi z tym chłopakiem, co potem zginał. To warto zobaczyć reakcję i teksty Daryla :)  ;D

dnia: 27 Luty, 2014, 20:41:05 15 The Walking Dead Serial / Postacie / Odp: Daryl Dixon

Nie rozumiem tego parcia co poniektórych, żeby koniecznie zeswatać z kimś Daryla.

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Jednym pasuje Daryl z tą, a innym z tamtą. Pomyślcie, że facet błądzi tyle lat po lesie i nie ma kobiety. A przecież obok siebie ma kilka samotnych. Wiec zadaję pytanie naszym Panom. Czy będąc w podobnej sytuacji wybrzydzalibyście czy raczej zamknęli oczy i niech się dzieje? Wy powinniście znać odpowiedź na to pytanie bo my kobiety raczej tylko fantazjujemy i wyobrażamy sobie jak powinno być. Carol be, Beth be ( jaki tu jeszcze jest wybór?) Sztywne?

Nie ma żadnego odgórnego przymusu że Dixon musi z kimś być. Widocznie on nie ma potrzeby być jak drugi Glenn czy się z kimś "na boku" zabawić. Wynika to z tego że, Dixon wg mnie jest typem bohatera aseksualnego, samotnego wilka. Tak go w moim odczuciu kreują i nie widzę go z którąkolwiek bohaterką.
Strony: [1] 2