Posty z podziękowaniami

Show post that are related to the Thank-O-Matic. It will show the messages where you give a Thank You to an other users.


Wiadomości - Ben

Skoro już tak bardzo chcieli uśmiercić Abrahama, to nie rozumiem czemu nie zrobili tego w scenie z Dwightem, tylko wcisnęli na siłę drugą ofiarę Lucille.
AMC kazało TSPDF usunąć posta dotyczącego 16 odcinka. Kiepsko to widzę.
Zła wiadomość dla wszystkich "fanów" Karolki. Serwis ShowTv donosi, iż w piątym sezonie możemy zobaczyć retrospekcje z przeszłości Carol, a dokładniej z czasów kiedy została ona wyrzucona z więzienia. Autor artykułu powołuje się na zdjęcia zrobione podczas kręcenia tego materiału oraz same fakty z serialu. Mówi on, że przed upadkiem wiezienia Peletier została odesłana z kwitkiem przez Ricka po czym odjechała samochodem nie wiadomo gdzie.

Tak to wyglądało to w odcinku "Indifference"Później jak wiadomo Carol wraca pod ruiny więzienia, ale już bez swojego wcześniejszego dobytku. Poza tym jak wiadomo poruszała się z Tyem pieszo.

To samo auto ponownie pojawiło się ostatnio na planie serialu. Stąd domysły o rzekomych retrospekcjach. Dodatkowo Carol wygląda dokładanie tak samo jak w czasach "Indifference" oraz nie ma przy niej ani Tyreesa ani Judith. Zdjęcia na potwierdzenie tej tezy:Strony: [1]