Posty z podziękowaniami

Show post that are related to the Thank-O-Matic. It will show the messages where you give a Thank You to an other users.


Wiadomości - Raptor

dnia: 03 Czerwiec, 2013, 23:04:36 1 Świat Zombie / Zombie Gry / Odp: Dead Island

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Tytuł najlepszej gry roku, został nadany DI przez chociażby polski serwis gram.pl. W licznych recenzjach też używano tego frazesu, a i sami gracze nie szczędzili w słowach podpierając się tym tekstem. Sam serwis IGN użył podobnego określenia, określając DI swego czasu nawet rewolucją w gatunki "zombie games". Czy to zmienili? Nie mam zielonego pojęcia. W każdym bądź układzie wielokrotnie spotykałem się z tym określeniem.
Przykro mi to pisać, ale już wielokrotnie nie do końca wierzyłem w Twoje zapewnienia na różnorodne tematy poruszane przez Ciebie na tym forum. 8)  Jeszcze w przypadku TWD mogłem dawać wiarę, bo zdawałeś się więcej niż obeznany. Ale w tym przypadku zrobiłem mały "riszercz" i cóż mogę powiedzieć... masz niezłą wyobraźnie i po prostu zmyślasz. Serwis gram.pl (link poniżej) wystawił ocenę 6,5, więc jakim cudem mógłby uznać to dzieło za grę roku? Zresztą, o czym my tu piszemy skoro większość większość dziennikarzy branżowych (w tym z IGN) oceniło grę jako "jedynie" dobrą - śr. dla wersji ps3/x360 to 71%, a PC 80%. Nie trudno to sprawdzić... Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się Inna sprawa, że pomimo tego sprzedaż była nawet bardzo dobra, z czego się bardzo cieszę bo chłopaki z Techlandu przy większym budżecie zrobią naprawdę świetną grę.

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

Ach tomb2525, lepiej fantazjuj na tematy których źródło trudniej sprawdzić... (jak te słynne już wywiady-widmo potwierdzające twoje teorie na temat TWD) :))

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Sami sobie nadali ten tytuł wydając wersje gry roku :P
O!  Pełna racja, twórcy gier wielokrotnie wydają po czasie reedycje swoich dzieł z tytułem "Game of The Year" co wcale nie musi przekładać się na wysoką jakość produktu. Tyczy się to raczej pełnej zawartości danego tytułu (gra premierowa uzupełniona o dodatki udostępnione dotychczas w sieci i inne poprawki).

dnia: 28 Maj, 2013, 20:27:07 2 Świat Zombie / Zombie Gry / Odp: Dead Island

A ja natomiast uważam, że zarówno jedynka jak i dwójka to słabe tytuły, a miano "najlepszej gry roku" jest według mnie niezasłużenie przypięte. Przepiękne widoki i dynamizm akcji to na pewno zaleta, jednakowoż najważniejsze czynniki jak fabuła i bohaterowie leżą i kwiczą. Gra miała niesamowity potencjał z którego zrezygnowano na rzecz tandetnej nawalanki i chodzenia z punktu A do punktu B, wykonując zadania pokroju "znajdź mi butelkę wina". W pewnym momencie wszystko robi się po prostu monotonne i płaskie.

dnia: 22 Maj, 2013, 20:34:47 3 Świat Zombie / Survival Zombie / Odp: Plan Na Czas Apokalipsy

Znalazłem coś śmiesznego, ale w pewnym sensie rozsądnego  :D

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

dnia: 12 Kwiecień, 2013, 00:06:52 4 Świat Zombie / Survival Zombie / Odp: Broń

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Zapewne Walthera P99 -  takich używa Polska policja.
jeżeli chodzi o pistolety ja użyłbym colta M1911A1 niezmienny od 112 lat
Strony: [1]