Posty z podziękowaniami

Show post that are related to the Thank-O-Matic. It will show the messages where you give a Thank You to an other users.


Wiadomości - Mefju9992

dnia: 15 Wrzesień, 2019, 23:44:10 1 Fear The Walking Dead / Ogólnie / Odp: Fear The Walking Dead na wesoło

Wrzucam tutaj bo to zdeczka śmieszne :D

Za dwa tygodnie na antenę wraca Talking Dead. Zwyczajowo na twitterze zapytano fanów o pytania jakie chcieliby zadać Chamblissowi oraz Goldbergowi, którzy zasiądą na fotelu. Cóż, to nie poszło zbyt dobrze :D Na 172 odpowiedzi większość jest negatywna. Ba, odzew był na tyle krytyczny że nawet Forbes machnął o tym artykuł :D

Kilka z odpowiedzi:

Cytuj
How does it feel to to completely change the Fear formula and Erickson's brilliant vision for this show entirely? How does it feel to fire @KimDickens just to replace her with an already fleshed out character from a different show? How does it feel to ruin Fear for the core fans?

Cytuj
1. Will you keep ignoring the dam explosion & that we still don’t know how anybody survived it?
2. Can we assume Alicia’s going to kick ass again someday?
3. Could you develop your villains more? Both the Vultures & Logan were seriously underwritten and barely threatening.

Cytuj
How do you both still have a job ?

Cytuj
Are there talks behind the scenes about removing these two clowns of show runners?

Cytuj
Why did they hate #FearTWD so much that they had to destroy it with such awful writing and directing? Can they watch the show themselves without laughing hysterically? Do they possess an ounce of self awareness? Do they know how bad they are at running a show? #TalkingDead

Cytuj
Ask them if Madison is coming back? If the answer is no. Ask them to quit? @KimDickens should have never been killed off.

Cytuj
how incompetent do you have to be to write a show so terribly?

I wiele wiele wiele innych


Czyżbyśmy mieli pożegnać się z Rickiem już w 5 odcinku? Powyższe zdania to fragmenty, które udało się odczytać z opublikowanego niedawno zdjęcia jednej ze stron skryptu do epizodu S09E05. Powiem szczerze, szybko załatwili sprawę.
Strony: [1]