Posty z podziękowaniami

Show post that are related to the Thank-O-Matic. It will show the messages where you give a Thank You to an other users.


Wiadomości - ar2ro

11. sezon rusza 22 sierpnia  :mag: :mag:
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Zdjęcia z planu 11 sezonu. Mamy spojrzenie na wspólnotę, zgliszcza alexandrii i jakąś platformę  :rick:
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Mam pytanie odnośnie walki z Szeptaczami.To będzie "brazylijska telenowela" jak ze Zbawcami na 2 sezony z hakiem,czy będzie jakaś duża bitwa w 9x16 i koniec ? Jak to wygląda w komiksie ?

Od razu moge Ci napisać, że walka z Szeptaczami zapoczatkuje się dopiero pod koniec bieżącego sezonu więc nie licz na żadną wielką bitwe finałową w 9x16. Konflikt wywołają głowy na tyczkach a te nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone przez TSDF. Zatem gromka bitwa dopiero w sezonie numer 10 o ile takowy w ogóle powstanie.
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Czytał ktoś komiks TWD i może napisać jaką rolę po opuszczeniu więzienia będzie pełnił  :negan:

Tak w skrócie w kilku punktach:

1. Negan wydostaje się z celi za pośrednictwem dzieciaka o imieniu Brandon. Nastolatek przed wypuszczeniem Negana opowiada mu o Szeptaczach, oraz chce udać się do ich obozu aby poinformować Alphe o planach Ricka (Rick wcześniej zabił jego ojca, więc ten chce się zemścić).
2. Negan wraz z Brandonem wtapiają się w tłum osób, które wyruszają z Alexandrii do Hilltop, a w połowie drogi po cichu od nich się ulatniają.
3. Negan po drodze zabija Brandona, ponieważ ten strasznie go irytuje.
4. Negan w dalszej części wędrówki spotyka Szeptaczy, oraz samego Bete. Oznajmia im, że przez długi czas był sam i chce się do nich przyłączyć.
5. Negan po kilku dniach spędzonych w obozie Szeptaczy zabija Alphe odcinając jej głowę, a następnie wraca do Alexandrii z nową zdobyczą. Rick stopniowo zaczyna darzyć Negana większym zaufaniem.
6. Negan bierze udział w wojnie z Szeptaczami, a przy starciu z Betą łamie Lucille na jego plecach.
7. Negan po wojnie z Szeptaczami jest puszczony wolno i osiedla się jakiś kawałek (albo nawet i kilka dni) drogi od Alexandrii.
Strony: [1]