Posty z podziękowaniami

Show post that are related to the Thank-O-Matic. It will show the messages where you give a Thank You to an other users.


Wiadomości - Quantico

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Co wy z tym olanym wątkiem Negana macie?

Ano to że dokładnie pokazuje marne scenariuszo-pisarstwo, polegające na ucinaniu wątków. Był Negan i nagle znikł. Jasne, na siłę można sobie tłumaczyć że się wtapia w szeptaczy, ale to mega naciągane tłumaczenie zwykłej indolencji twórców, którzy ewidentnie nie umieją rozkładać różnych historii na odpowiednie części w trakcie sezonu. Wszystko chaotycznie i bez ładu montowane, Historie które zaczynają, po to by urwać zupełnie i tym podobne. I to nie tylko wątek Negana, ale i wątek rozmów przez radio Judżina. Po co była ta "wstawka" z tym radiem? Nic to kompletnie nie zmieniło historii, ba, nawet pozostali bohaterowie nie wiedzą wciąż że są gdzieś jacyś inni którzy nadają. Nawet nie wpłynęło to w żaden sposób na samego Judzina, który by się np. krył z tym że sobie urządza pogaduszki. Motyw ten nie ma więc żadnego znaczenia dla tej częsci sezonu (jeszcze okaże się że dla całego) więc to takie absurdalnie po nic.

Twórcy TWD nie mają chyba po prostu umiejętności opowiadania równolegle wątków, tylko montują wątki na chybił trafił. Negan, to tylko najlepszy przykład. Też dlatego że mógłby to być wątek, który kopnie cała historię do przodu, co się wcale nie wydarzyło.
Gimple mówił o tych filmach, jakby już Lincoln miał na nie podpisane kontrakty. Jednego jeszcze nie zrobił, a już trzy planuje. Sam aktor powiedział chyba przecież, że wystąpi w nich, jeśli scenariusz będzie dobry, na co raczej nie można liczyć. Widać, że podchodzi do tego z rezerwą, i wcale mu się nie dziwię. Szkoda, że nie dostał propozycji zagrania w innych filmach i zwyczajnie został zaszufladkowany. Niech zrobią mu takie mini wakacje, jak Lauren Cohan i niech Rick powróci do serialu przy wprowadzeniu Commonwealth.  :D

dnia: 18 Październik, 2014, 16:12:39 3 The Walking Dead Serial / Postacie / Odp: Eugene Porter

Jak oglądam go w akcji to ciągle się smieje - jego sposób biegania (haha ) lub jego ruchy :D poza tym rozbawia mnie swoimi stwierdzeniami i odpowiedziami.

Strony: [1]