Posty z podziękowaniami

Show post that are related to the Thank-O-Matic. It will show the messages where you give a Thank You to an other users.


Wiadomości - EyeInTheDark

Jako że nikt nie wspomniał jeszcze wklejam info:

Tales of the Walking Dead – nowy serial zamówiony
Prace na planie mają ruszyć tuż po nowym roku. Showrunnerką serialu będzie Channing Powell, scenarzystka i producentka "The Walking Dead" i "Fear the Walking Dead". Swój wkład w produkcję będzie mieć również Scott M. Gimple, który obecnie nadzoruje całe uniwersum "The Walking Dead".

Twórca "The Walking Dead" Robert Kirman zapowiedział, że trwają prace nad nowym spin-offem historii żywych trupów. O czym opowie "Tales of the Walking Dead"?

- Mamy nadzieję, że dostanie kolejne sezony. Nie ma żadnego ograniczenia co do tego, co robimy, po prostu staramy się na początek zrobić najlepszy możliwy pierwszy sezon i zobaczyć, jak sprawy potoczą się od tego momentu. Myślę, że to niesamowita okazja do zbadania wielu różnych aspektów uniwersum "The Walking Dead" i okazja, by móc przeskakiwać do przodu i do tyłu w czasie, a także robić rzeczy znacznie różniące się od tego, co zrobiliśmy do tej pory w "The Walking Dead". Więc myślę, że to będzie naprawdę fajny serial, ale zobaczymy, jak się sprawy potoczą.

Spin-off będzie antologią historii opowiadających historie o dobrze znanych i całkiem nowych całkiem postaciach, które zostały rzucone w wir apokalipsy zombie. Według plotek w powstającej produkcji mają powrócić Michael Cudlitz (Abraham), Ryan Hurst (Beta) i John Carroll Lynch (Eastman).

1. sezon ma liczyć sześć odcinków. Jeśli produkcja pójdzie zgodnie z planem, "Tales of The Walking Dead" zadebiutuje latem przyszłego roku.

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
 Zwiastun Finałowego odcinka przed przerwą już jest, czyżby na końcu pojawiła się michonee??
Scott Gimple, wypowiedź z 11.09.2021:

"We’re working on the script and we’re in a little R&D in a lot of different areas. Over the last year, we’ve used the time to explore and heighten, and optimize"
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

Pojawił się trailer do drugiego sezonu. Dodatkowo, w S2 zostanie wprowadzona Jadis.

dnia: 18 Sierpień, 2021, 13:01:01 5 The Walking Dead Serial / Sezon 11 / Odp: S11E01- Acheron: part 1

Pies uciekł darylowi w metrze a daryl się rzucił za nim w pogoń pod pociąg, dalszych losów nie znamy. Z ciekawszych momentów to daryl zaserwował neganowi pięknego prawego sierpowego za tekst ze nie będzie tu zdychał jak pies tak samo jak glenn bo maggie tak chce  :mag:
Promo drugiego odcinka

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

dnia: 16 Sierpień, 2021, 23:06:51 7 The Walking Dead Serial / Sezon 11 / S11E01- Acheron: part 1

Odcinek tydzień wcześniej dostępny na amc+ i na zatoce. Wątek do opinii i zdań na temat odcinka 1 finałowego sezonu serialu macierzystego TWD.

Dla mnie odcinek na plus ogromny.
+Wątek Maggie vs Negan
+Wątek commonwelth, dla mnie bardzo wciągajacy pomimo znajomości komiksu.
+Zmiana metody kręcenia odcinków na cyfrową, widać skok jakości i ujęć.

-Offscreenowa akcje jak zdobycie mundurów z Wspólnoty przez Yumiko i Eugena.
-Odcinek 1 i 2 powinny lecieć tego samego wieczoru.
Jak wiadomo Andrew Lincoln parę msc temu poinformował, że zdjęcia do filmu mają ruszyć na wiosnę. Plan zdjęciowy nadal się jednak nie zaczął, a Gimple i reszta skupiają się na pozostałych projektach wchodzących w skład franczyzy (o których-w porównaniu do filmów-wiemy coraz więcej).

Ze względu na to jak potoczyła się dyskusja w tym wątku, nie zamierzam już szerzej komentować tego co dzieje się z filmową trylogią. Swoją aktywność w tej kwestii ograniczę jedynie do podawania suchych faktów oraz wypowiedzi ekipy, jakie pojawiają się w mediach:

Gale Ann Hurd, serwis Variety, sierpień 2021. Odpowiedź na pytanie o wyjątkowo powolny progres związany z produkcją filmu:

"W sytuacji, kiedy seria ma tak dużą skalę, musisz zrobić wszystko aby skala samego filmu sprostała wymaganiom kinowym. Jednocześnie musisz oprzeć się na postaciach serialowych, oczekiwanych przez publiczność.

Greg Nicoter, wypowiedź lipca 2012, odpowiedź na pytanie kiedy produkcja w końcu ruszy:

"Sam chciałbym to wiedzieć i chciałbym Wam powiedzieć. Na przestrzeni ostatnich miesięcy czytałem kilka wstępnych roboczych scenariuszy. Oni naprawdę chcą to zrobić dobrze".

I na koniec wypowiedź samego Normana Reedusa:

"Nie wiem czy ktokolwiek tak naprawdę wie co dzieje się z tymi filmami. Póki co słyszałem różne informacje od różnych ludzi. Także na chwilę obecną to nadal niewiadoma czym te filmy będą Perspektywa na nie zmieniała się już kilkakrotnie. Osobiście nic o nich nie wiem. I na tym poprzestanę"

dnia: 21 Lipiec, 2021, 05:32:02 9 The Walking Dead Serial / Sezon 10 / Odp: The Walking Dead: Origins

W takim razie podpowiadam. Poszukaj na filmancc.

dnia: 20 Lipiec, 2021, 21:41:56 10 The Walking Dead Serial / Sezon 10 / Odp: The Walking Dead: Origins

Chyba można w ten sposób tylko bez podawania konkretnych linków  :mag:

dnia: 17 Lipiec, 2021, 18:57:15 11 The Walking Dead Serial / Ogólnie / Frank Darabont wygrywa z AMC

Frank Darabont w końcu dopiął swojego. W dniu dzisiejszym media obiegła informacja, że były showrunner i pomysłodawca serialowego The Walking Dead właśnie zakończył trwają prawie 8 lat batalie sądową ze stacją AMC.

Dla przypomnienia, w 2013 roku Darabont złożył oficjalny pozew przeciwko AMC, domagając się 300mln odszkodowania z racji bezpodstawnego zwolnienia go z posady showrunnera TWD i odcięcia go od profitów związanych z rozwojem marki. Oficjalna wersja stacji brzmiała, że powodem zerwania współpracy z Darabontem były trudności z dostosowaniem się go do harmonogramu zdjęć i produkcji. Jak się później okazało, prawdziwą przyczyną było sztuczne zaniżanie budżetu drugiego sezonu, co sabotowało cały proces produkcyjny i generowało napiętą atmosferę na planie zdjęciowym.

Sprawa sądowa miała mieć ciąg dalszy w kwietniu 2022 roku jednak AMC poszło na ugodę, dzięki której Darabont otrzyma 200ml dolarów odszkodowania jak i udział w zyskach z kolejnych projektów wchodzących w skład franczyzy TWD.

dnia: 31 Maj, 2021, 21:16:31 12 Fear The Walking Dead / Sezon 6 / Odp: se06e14 Mother

Cytuj
I podstawowe pytanie - kim jest Cole? W Internecie znalazłam, że jakiś stary kumpel Stranda, ale totalnie go nie kojarzę... Ani tych dwóch osób które też podobno gdzieś już były i z nim przyszły.

Cole, Viv i Doug to drugoplanowe postaci z pierwszej połowy 4 sezonu. Uznani za rzekomo zmarłych w ataku the Vultures na stadion. Nawet dostali swój memoriał w Talking Dead. Okazało się jednak, że żyją.
11. sezon rusza 22 sierpnia  :mag: :mag:
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Właśnie potwierdzono, że 11 sezon "The Walking Dead" zadebiutuje latem bieżącego roku. Tym samym AMC odchodzi od poprzedniego schematu jakim była październikowa premiera.

Pojawił się również krótki teaser zatytułowany "New World Order"

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

dnia: 07 Marzec, 2021, 00:26:29 15 The Walking Dead Serial / Sezon 10 / Odp: s10e18 "Find me"

Były raczej nieprecyzyjne ale Leah widziano na planie 11x01.
Strony: [1] 2