Posty z podziękowaniami

Show post that are related to the Thank-O-Matic. It will show the messages where you give a Thank You to an other users.


Wiadomości - sheriff

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

Jest i trailer

dnia: 26 Październik, 2018, 01:13:26 2 Świat Zombie / Z Nation / Odp: Z Nation

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Raczej seria póki co nie aspiruje na 6 ty sezon według ratingów, ale nie miałbym nic przeciwko zamknięciu jej w tym sezonie.

O ile wiem to już ostatni sezon serialu.

dnia: 25 Październik, 2018, 23:00:49 3 Świat Zombie / Z Nation / Odp: Z Nation

Zaskakująco słabo odebrałem ostatni odcinek. Z jednej strony wcześniej ucieszyłem się, że red z 10k się spikneli z drugiej strony odebranie życia tysiaka friendzonowi i ucięcie mu ręki, to jakoś nie to co od z nation chyba oczekiwałem. Sposób w jaki tysiak zabijał zombiaki był dość ciekawym elementem tej serii, więc odbieranie czegoś tak ważnego głównemu bohaterowi jest dla mnie conajmniej słabe. Tymbardziej, że to raczej komediowy serial z elementami grozy niżeli realistyczny świat zombie ala pierwsze sezony walking dead.

Niemniej jednak Murphy kradnie każdy odcinek nawet jeżeli tylko ucieka, czegoś szuka, po prostu jest. Uwielbiam charyzme jaką prezentuje w nowym sezonie. Cieszy mnie, że zona 2.0 została bardzo szybko obalona. W 6tym odcinku zobaczymy w końcu Ady. Aktorka ma lepsze produkcje obecnie, więc temu jej tak mało.

Raczej seria póki co nie aspiruje na 6 ty sezon według ratingów, ale nie miałbym nic przeciwko zamknięciu jej w tym sezonie.

dnia: 22 Październik, 2018, 18:46:49 4 Świat Zombie / Z Nation / Odp: Z Nation

Dwa ostatnie odcinki obejrzałam ciurkiem, ze względu na poślizg czasowy. Mam mieszane odczucia. Jakoś mniej czuję w tych ostatnich epizodach specyficzny klimat tego serialu. Odnoszę wrażenie, że scenarzystów momentami zbytnio ponosi z różnymi zbiegami okoliczności i wyskakiwaniem z jakimiś motywami z dopy. A może to moje tylko subiektywne wrażenie, bo serial już się dosyć przejadł, nastąpiło już zmęczenie materiału i nie bawi tak jak na początku.

Zawiedziona jestem zgonem Coopera i Lily. W przypadku tego pierwszego cały czas się obawiałam, że ostatecznie zostanie on sprowadzony do roli epizodycznego bohatera i niestety moje obawy się potwierdziły. Szkoda, bo zapowiadał się interesująco i fajnie by było jakby mieli takiego badassowego Django w drużynie (w przeciwieństwie do tej (tego?) George, która póki co mnie nie przekonuję i ma w sobie coś irytującego) A i między nim a Robertą, była przyjemna chemia. Śmierć Lily też odebrałam z poczuciem rozczarowania. Wolałabym, żeby zginęła Czerwona, która IMO nie wnosi nic ciekawego, a tylko sprawia że musimy oglądać na ekranie jej nudnawe mizianie się z Tysiakiem. Z odcięciem łapy Tysiaka mnie mocno zaskoczyli. Będzie miał teraz chłopak ciężko.

Pisząc szczerze, to najbardziej w sumie mnie interesują solowe przygody Murphy'ego.

dnia: 17 Październik, 2018, 22:14:20 5 Świat Zombie / Z Nation / Odp: Z Nation

Przyznam szczerze, że pierwszy odcinek bardziej mi się podobał. Odnoszę wrażenie, że twórcy idą trochę starymi schematami tylko nieco zmiksowanymi i odmienionymi. Altura troche podobna do Zony, zmiksowana lekko z Murphytown z 3 sezonu. Ale to oczywiście tylko moje odczucia. Nowe postacie całkiem spoko, fajnie zobaczyć znów Red i uśmiechniętego Tysiaka. Generalnie pozytywnie. Ciekaw jestem Rolnika czy wyjdzie z tego bagażnika i w jakim stopniu wnerwienia będzie?  :gov: Nie zmienia to jednak faktu , że czekam na kolejny odcinek bom ciekaw co jeszcze nam zaproponują w tym sezonie.

dnia: 07 Październik, 2018, 14:12:42 6 The Walking Dead Serial / Sezon 9 / S09E01- A New Beginning

Jako,że odcinek jest już od kilku godzin w internecie to otwieram temat do wrażeń, dyskusji oraz recenzji premiery sezonu dziewiątego!

Odcinek można obejrzeć:
- Na FOX o godzinie 22:00 w poniedziałek
- Na streamie kanału AMC mniej więcej o godzinie 3:00 z niedzieli na poniedziałek
- Od godziny 5:00 w górę na "innych" źródłach oczekując na napisy od Grupy Hatak.


Głosowanie zostanie otwarte w poniedziałek( w godzinnach porannych).

Jeśli ktoś ma wątpliwości "KIEDY NAPISY", zapraszam do odpowiedniej zakładki na stronę grupy hatak, a konkretnie tutaj: Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Strony: [1]