Posty z podziękowaniami

Show post that are related to the Thank-O-Matic. It will show the messages where you give a Thank You to an other users.


Wiadomości - Monika

dnia: 04 Styczeń, 2015, 12:57:46 1 Świat Zombie / Twórczy Kącik / Odp: Rysunkowo.

Kiedyś rysowałam bratanicy zwierzątka  :swelol:


To tyle jeśli chodzi o mój "talent" plastyczny : D

dnia: 06 Grudzień, 2014, 11:15:47 2 The Walking Dead Serial / Postacie / Odp: Daryl Dixon

Na wesoło, ale całkiem poważnie.  :biggrin:

Mój plan dla Daryla na drugą cześć sezonu 5. Bohaterowie są w centrum cywilizacji. Szpital ma ciepłą wodę, nożyczki, czyste gacie. Najpierw namaczamy Daryla ( taki brud nie schodzi przecież podczas zwykłego prysznica). Po wstępnym namaczaniu pranie zasadnicze. Strzyżemy, depilujemy, przywracamy wygląd ludzki. Przedsmak wrażeń można obejrzeć w Świętych z Bostonu II. Uczta dla fanek, bo pośladki Daryla znów zalśnią czystością.
Cytuj
Dlatego oceniasz 1/10? Bo odcinek zabił twoją ulubią postać? Czyli uważasz, że wszystkie inne elementy zawiodły. Że ten odcinek jest według ciebie najgorszy w historii TWD?

Cytuj
Zastanawiam się, z której strony Beth zaczęła pozytywnie ewoluować? Przecież jej progres w ostatnich odcinkach jest śmiechu warty, a sama postać jako taka jest niczym innym jak scenariuszowym potworkiem, będącym koronnym przykładem na to jak nie powinno się rozwijać rysów charakterologicznych bohaterów. Na jej przykładzie ewidentnie widać, iż twórcy chcieli się jej za wszelką cenę pozbyć, a że nie mieli na nią żadnego pomysłu, to sparowali ją z Darylem po to aby odfajkować zadanie i zrobić wrażenie dobrego storytellingu. Sam Dixon natomiast był niczym innym jak wabikiem na widownię. Tak się składa, że Beth jako bohaterka nie ma na swoim koncie ani jednego dobrego epizodu, który został przeznaczony stricte na nią. Więc przepraszam, ale w mojej ocenie, mówienie o niej jako o ciekawej osobie jest trochę na wyrost.

Myślę, że wiem, o co Monice chodzi, bo ja mam podobnie, ale niezupełnie: postać Beth miała w sobie potencjał i mogła fajnie ewoluować zważywszy na okoliczności, w których ją osadzono. Młodziutka, z dala od rodziny, z ideałami, choć po przejściach. Przeszła jakiś tam trening z Darylem, poorali jej twarz trochę na wzór komiksowej Andrei... Osobiście miałabym dużo więcej pomysłów na nią, niż na kilka innych postaci.
Rzecz w tym, droga Moniko, że schrzanili sprawę u zarania, obsadzając w tej roli aktorkę, która tego zadania nie potrafiła udźwignąć... Nie wiem, czy chcieli ją odstrzelić już w momencie wsunięcia jej pod skrzydła Daryla; myślę, że raczej dawali jej jeszcze szanse i... nie udało się. jeśli bowiem postać ma się rzeczywiście rozwinąć, to nie można jej pozwolić tkwić w ciele, które nie potrafi tej postaci porządnie sobą wyrazić.
Mi też jest przykro, bo (uwielbiam się powtarzać) marzyłam, że duch święty zstąpi i natchnie Kinney i nagle zacznie BYĆ taką Beth, w jaką naprawdę można uwierzyć.
Pocieszę Cię: to już chyba trzecia (albo czwarta?) stracona szansa związana z TWD, którą opłakuję, ale nie ma co tracić nadziei; zawsze wymyślą coś, co odwróci Twoją uwagę. O! Już tej całej Aleksandrze Coś Tam, kazali przefarbować włosy na blond i pewnie będzie je wiązać w kucyka, jak Beth :)

Ps. Eugene musi zostać! Ja lubię cudaków.

dnia: 29 Październik, 2014, 20:39:02 4 The Walking Dead Serial / Postacie / Odp: Beth Greene

Logiczne, że po śmierci Beth, Daryl prawdopodobnie przeżyłby coś w rodzaju załamania. Przecież ciężko utożsamić się z czyjąś śmiercią, szczególnie osoby tak osieroconej i niewinnej. Ale na pewno nie przyszłaby mu do głowy miłość. W moich odczuciach Beth jest właściwie traktowana bardziej jak dziecko niż jak dorosła, biorąc pod uwagę również Dixona, który myślę widzi w niej młodszą siostrę.

Tak na marginesie, trochę irytuje mnie wątek porwania Beth, będą go pewnie przeciągać przez najbliższe 20 odcinków :/ A potem zostanie odbita, wywoła się kolejna wojna między grupami itd. Nie wiem czy zauważyliście, ale teraz w serialu występuje więcej porwań/przetrzymywań niż samych zombie   :lol:
Strony: [1]