Posty z podziękowaniami

Show post that are related to the Thank-O-Matic. It will show the topics where you give a Thank You to an other users. (Related to the first post.)


Wiadomości - Narwaniec

dnia: 11 Czerwiec, 2018, 20:51:09 1 Pozostałe / Hobby / Kącik Działkowca

Wiśnia posadzona.

Post połączony: 11 Czerwiec, 2018, 21:57:56
Mamutowce 2008

dnia: 25 Listopad, 2017, 17:48:12 2 Pozostałe / Filmy i Seriale / Korona Królów

Nowy zwiastun.

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

dnia: 04 Kwiecień, 2017, 18:24:41 3 The Walking Dead Serial / Ogólnie / Krytyka Serialu

Cześć wszystkim. Pozwoliłem sobię założyć ten temat w celu przedyskutowania pewnej rzeczy, która od dłuższego czasu na forum się przewija, a niektórzy nadal niestety nie czytają poprzednich stron w tematach dotyczących odcinka i wałkują ciągle to samo. Z tego powodu stworzyłem od tego oddzielne miejsce. Chciałbym również, żeby posty tego typu użytkownicy pisali tutaj, nie w tematach dotyczących odcinków. No ale przechodząc do sprawy...

Czy te wszystkie krytyczne posty, Ci wszyscy użytkownicy, którzy wypowiadają się negatywnie wobec odcinków serialu, aż tak bardzo zmienili Wasze życie? Odnoszę się tutaj do ludzi, którzy co nowy odcinek mają z tym gigantyczny problem. Czy nie potraficie pojąć, że jak to kiedyś pięknie określił bodajże tomb2525, 'wszyscy jesteśmy takimi samymi odbiorcami tego serialu'? Że oglądanie i obiektywna ocena nie polega jedynie na wyszukiwaniu samych plusów i cieszeniu się, bo 'o TWD wróciło, no to fajnie, dam dziesiąteczkę"?

Widzę ogrom opinii, jacy to Ci 'pesymiści' są 'bardzo źli' i tak bardzo krzywdzą wszystkich dookoła. Tymczasem to niektórzy tutaj którym przeszkadzają tego typu opinie, używają argumentów w stylu 'nie oglądaj'. Mało tego, jeden z użytkowników tego forum określił ostatnio wszystkie krytyczne argumenty 'biednymi'. Biednymi? Od kiedy rozpisanie wszystkich aspektów odcinka przez 2-3 strony, odpowiednie poparcie ich przykładami i logiką, jest biedne? Co jest w tym wszystkim najlepsze, 3/4 ludzi, którzy wystawili oceny pozytywne typu 10 i 9 które określają odcinek jednoznacznie jednym z najlepszych w serialu, nawet nie pokwapią się o to, aby napisać jakąś szerszą wypowiedź, albo w ogóle cokolwiek. Większość tych wypowiedzi to one linery typu 'no daryl fajnie fajnie, super było 9/10'. I to niby krytycy mają 'biedne argumenty'? Ci sami, którzy potrafią rozłożyć cały odcinek na małe części i odpowiednio je opisać? Nie kwestionuję tutaj pozytywnych ocen, no ale moment. Czy danie oceny powyżej 7 oznacza, że 'dałem pozytyw to po co mam go popierać"? Od krytyków oczekujecie wiele, natomiast od przeciwnej strony już nie.

Nie będę udawał ani się z tym chował, bo to trzeba powiedzieć. Jest źle. Próbujecie ślepo bronić czegoś, dopowiadając sobie pewne rzeczy i używając najdziwniejszych argumentów, jakie widziałem kiedykolwiek. Według Was (cały czas odnoszę się do ludzi, którzy pisali posty typu 'nie podobaj się to nie oglądaj' !) wszyscy 'malkontenci' oglądają ten serial aktualnie tylko po to, żeby zaniżyć mu ocenę i po prostu się o coś uczepić, szukać problemów tam, gdzie ich nie ma. Prawda jest inna, większość tych 'wielkich znawców sztuki i krytyków filmowych' to ludzie, którzy kiedyś bardzo lubili ten serial i nie boją się mówić prawdy, że coś się zepsuło. Bo zepsuło się i to ogromnie. Poziom tego sezonu to była jakaś porażka, a 'wielki finał' skumulował wszystkie problemy tej serii w jednym odcinku.

'Zróbcie lepiej, wielcy znawcy', 'Przestań psuć innym zabawę jak się nie podoba', naprawdę? Od kiedy trzeba być reżyserem, żeby ocenić czy film się podobał, czy nie, oraz wskazać jego problemy i co twórcy zepsuli, a mieli potencjał zrobić z tego coś wielkiego? No i jeszcze rzeczy typu 'Sporo minusów, ale TWD no i w sumie fajnie, to dam 10/10'. To tak, jakbym zamówił jakąś strasznie niesmaczną zupę i mówił, jaka to ona niedobra, prawie zwymiotował, a następnie zjadł ją do końca i poprosił o dokładkę. Gdzie tu sens? Czy naprawdę zniszczyłem Wam życie którymś z moich postów krytycznie odnoszącym się wobec odcinka?

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam. Każdy może mieć własne zdanie i opinie, ale pozwólcie je wyrażać również innym.


Witam, mam do zaprezentowania blog literacki, w którym zamieszczane będą teksty o tematyce The Walking Dead, tworząc rozdziały i w końcu powieść.

Akcja rozgrywa się w centrum Polski, gdzie grupa polaków stara się przeżyć w czasie apokalipsy. Zaraza funkcjonuje na tej samej zasadzie jak TWD.

W każdym rozdziale, któraś postać będzie musiała podjąć jakąś decyzję, która będzie miała znaczący wpływ na dalszy przebieg akcji opowiadania. Jest to ciekawy mechanizm, gdyż decyzja zostaje podjęta poprzez głosowanie czytelników na facebookowym fanpage'u.

Na razie umieszczony jest tylko pierwszy rozdział, drugi jest gotowy- mimo to nie ma go jeszcze w internecie ze względu na problemy techniczne. Zapraszam serdecznie do udzielania się, bo właśnie TY masz wpływ na akcję!

Strona: Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

Fanpage: Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Strony: [1]