Posty z podziękowaniami

Show post that are related to the Thank-O-Matic. It will show the topics where you give a Thank You to an other users. (Related to the first post.)


Wiadomości - s0meth1ng

dnia: 23 Lipiec, 2016, 11:06:43 1 The Walking Dead Serial / Ogólnie / Narzekania na serial

Nie rozumiem po co tomb i Angel zalozyli strone poswiecona TWD, skoro tylko cisna po odcinkach, trailerach i calej reszcie. IMO waszym cholernym obowiazkiem jest bronic TWD... Ale wlasciwie nie ma przed kim, bo najmniej pochlebne komentarze padaja wlasnie z waszej strony.
A wedlug mnie trailer byl dobry i nakreslil ogolny charakter sezonu, czyli zmagania z Neganem. Tworcy mieli ograniczone pole do popisu, nie mogli pokazac glownych bohaterow, a przeciez to oni ciagna te watki, wiec wyszlo co wyszlo. Nie narzekajcie jak jakies stare pierdy, skoro jeszcze nie obejrzeliscie.

Komentarz Administratora Chciałbym zauważyć, że wycieczki osobiste są zabronione przez regulamin. Na przyszłość powstrzymaj się od komentarzy personalnych, jesteśmy tu wszyscy aby dyskutować i wyrażać swoje opinie bez względu na to czy są one pochlebne czy nie. Dla Twojej wiadomości - stronę założyłem, bo był to jedyny serial o tematyce mi bardzo bliskiej, swojego czasu był świetnym serialem. Jednak zrobili z tego tasiemca, który już ciężko idzie oglądać. I w związku z tym mam skasować stronę czy się po prostu powiesić według Ciebie? Czy może nie wolno mi brać udziału w dyskusjach na forum, bo Tobie trailer się podobał? A.
Strony: [1]