Posty z podziękowaniami

Show post that are related to the Thank-O-Matic. It will show the topics where you give a Thank You to an other users. (Related to the first post.)


Wiadomości - EyeInTheDark

Jako że nikt nie wspomniał jeszcze wklejam info:

Tales of the Walking Dead – nowy serial zamówiony
Prace na planie mają ruszyć tuż po nowym roku. Showrunnerką serialu będzie Channing Powell, scenarzystka i producentka "The Walking Dead" i "Fear the Walking Dead". Swój wkład w produkcję będzie mieć również Scott M. Gimple, który obecnie nadzoruje całe uniwersum "The Walking Dead".

Twórca "The Walking Dead" Robert Kirman zapowiedział, że trwają prace nad nowym spin-offem historii żywych trupów. O czym opowie "Tales of the Walking Dead"?

- Mamy nadzieję, że dostanie kolejne sezony. Nie ma żadnego ograniczenia co do tego, co robimy, po prostu staramy się na początek zrobić najlepszy możliwy pierwszy sezon i zobaczyć, jak sprawy potoczą się od tego momentu. Myślę, że to niesamowita okazja do zbadania wielu różnych aspektów uniwersum "The Walking Dead" i okazja, by móc przeskakiwać do przodu i do tyłu w czasie, a także robić rzeczy znacznie różniące się od tego, co zrobiliśmy do tej pory w "The Walking Dead". Więc myślę, że to będzie naprawdę fajny serial, ale zobaczymy, jak się sprawy potoczą.

Spin-off będzie antologią historii opowiadających historie o dobrze znanych i całkiem nowych całkiem postaciach, które zostały rzucone w wir apokalipsy zombie. Według plotek w powstającej produkcji mają powrócić Michael Cudlitz (Abraham), Ryan Hurst (Beta) i John Carroll Lynch (Eastman).

1. sezon ma liczyć sześć odcinków. Jeśli produkcja pójdzie zgodnie z planem, "Tales of The Walking Dead" zadebiutuje latem przyszłego roku.

dnia: 16 Sierpień, 2021, 23:06:51 2 The Walking Dead Serial / Sezon 11 / S11E01- Acheron: part 1

Odcinek tydzień wcześniej dostępny na amc+ i na zatoce. Wątek do opinii i zdań na temat odcinka 1 finałowego sezonu serialu macierzystego TWD.

Dla mnie odcinek na plus ogromny.
+Wątek Maggie vs Negan
+Wątek commonwelth, dla mnie bardzo wciągajacy pomimo znajomości komiksu.
+Zmiana metody kręcenia odcinków na cyfrową, widać skok jakości i ujęć.

-Offscreenowa akcje jak zdobycie mundurów z Wspólnoty przez Yumiko i Eugena.
-Odcinek 1 i 2 powinny lecieć tego samego wieczoru.

dnia: 17 Lipiec, 2021, 18:57:15 3 The Walking Dead Serial / Ogólnie / Frank Darabont wygrywa z AMC

Frank Darabont w końcu dopiął swojego. W dniu dzisiejszym media obiegła informacja, że były showrunner i pomysłodawca serialowego The Walking Dead właśnie zakończył trwają prawie 8 lat batalie sądową ze stacją AMC.

Dla przypomnienia, w 2013 roku Darabont złożył oficjalny pozew przeciwko AMC, domagając się 300mln odszkodowania z racji bezpodstawnego zwolnienia go z posady showrunnera TWD i odcięcia go od profitów związanych z rozwojem marki. Oficjalna wersja stacji brzmiała, że powodem zerwania współpracy z Darabontem były trudności z dostosowaniem się go do harmonogramu zdjęć i produkcji. Jak się później okazało, prawdziwą przyczyną było sztuczne zaniżanie budżetu drugiego sezonu, co sabotowało cały proces produkcyjny i generowało napiętą atmosferę na planie zdjęciowym.

Sprawa sądowa miała mieć ciąg dalszy w kwietniu 2022 roku jednak AMC poszło na ugodę, dzięki której Darabont otrzyma 200ml dolarów odszkodowania jak i udział w zyskach z kolejnych projektów wchodzących w skład franczyzy TWD.
Właśnie potwierdzono, że 11 sezon "The Walking Dead" zadebiutuje latem bieżącego roku. Tym samym AMC odchodzi od poprzedniego schematu jakim była październikowa premiera.

Pojawił się również krótki teaser zatytułowany "New World Order"

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Strony: [1]