Posty z podziękowaniami

Show post that are related to the Thank-O-Matic. It will show the messages where you become a Thank You from an other users.


Wiadomości - Narwaniec

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

Pełen zwiastun. Szczerze mówiąc mnie samego zaintrygował, chociaż jak powszechnie wiadomo, przygodę z serialem zakończyłem dawno temu xP
Trzeba czekać na Anioła. Miejmy nadzieję, że niedługo się pojawi i pozytywnie sprawę rozpatrzy.
Ja wiem, że Forum powoli odchodzi w niebyt, ale dopóki działa, to może zorganizować jeszcze jakiś nabór na modów spośród ludzi którzy się tu jeszcze udzielają i zależy im na utrzymaniu forum w jakimś porządku? Wiem, że sam się tu nie udzielam, ale nadal zaglądam i smutno patrzeć na spam, który się tu zaczął pojawiać.

dnia: 25 Listopad, 2019, 19:16:42 6 Pozostałe / Filmy i Seriale / Odp: The Vikings

Mówicie co chcecie, czekam z niecierpliwością.

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

dnia: 27 Sierpień, 2019, 21:21:42 7 Pozostałe / Filmy i Seriale / Odp: Gra o Tron

Wiem, że GoT się skończyło, no ale cóż rzec jak człowiek tęskni xD

dnia: 13 Maj, 2019, 18:03:43 8 Pozostałe / Filmy i Seriale / Odp: Gra o Tron

To się podziało. Rewelacja! Jestem świeżo po odcinku i znowu muszę sobie wszystko poukładać, ale spróbuję chociaż trochę ubrać w słowa moje myśli nieuczesane.
Zabicie Varysa jak dla mnie kompletnie bez sensu i jak dla mnie był to jeden z wielu oznak obłędu Danki.
Tyrion i Jamie mnie rozbroili i wzruszyli na swój sposób. Tyrion jakby wiedział że żegna się z bratem i wcale nie chodziło o to, że Danka może go zabić, albo że Jamie z Cersei wyjadą. On już wtedy przeczuwał, że Danka coś odwali. Już jej nie ufał.
Początek walki... spopielenie statków, epickie, nawet mi się to podobało, niestety potem było już tylko gorzej. Wyważenie bram, dźwięk dzwonów. Wiedziałem, że coś się musi wydarzyć, ale tak naprawdę mimo wszystko nie myślałem, że Danka dopuści się takiej rzezi. Bo to nie była walka... to było zwyczajne, barbarzyńskie ludobójstwo i Danuśka pokazała, że ma tak samo nawalone pod deklem jak jej tatuś. Zapowiadała, że będzie dobrą i sprawiedliwą królową, a okazało się, że jeśli zasiądzie na tronie będzie dyktatorem rządzącym za pomocą terroru, a Cersei przy niej, to przedszkolak. Ma Jon swoją ukochaną królową. Idiocie łuski może w końcu spadły z oczu, szkoda, że za późno. W sumie to bym nawet chciał, żeby go Danka skazała na śmierć za wyimaginowane zdrady. Czerwonej Kapłanki już nie ma, wiec nikt go drugi raz nie wskrzesi. I miałby debil za swoje.
Walka Ogara z Górą fantastyczna, tylko Ogara szkoda. Niestety zrobił to co musiał zrobić, inaczej się zabić Góry nie dało. Mam nadzieję, że zginął i nie okaże się, że jest równie "nieśmiertelny" jak Inni.
Jamie i Cersei... inaczej sobie wyobrażałem te zgony, szczerze mówiąc chociaż ich nie lubiłem, to było mi ich żal. W sumie wiadomo było, że Cersei musi umrzeć, ale mimo wszystko jakoś szkoda.
Sceny z Aryą niesamowite... w ogóle sceny masakrowania miasta i mieszkańców mocne, miażdżące. Wojna nigdy nie jest piękna jak ją opisują w książkach, czy opiewają w balladach. Końcowa cisza, Arya i zbroczony krwią koń, zdawałoby się jedyni żywi w mieście umarłych...

Niecierpliwie wyczekuję ostatniego odcinka. Oby Danka nie zasiadła na tronie, chociaż tak naprawdę nic mnie już nie zdziwi...

dnia: 23 Kwiecień, 2019, 22:24:27 9 Pozostałe / Filmy i Seriale / Odp: Gra o Tron

A mnie się drugi odcinek bardzo podobał. Nie brakowało mi akcji, za dostałem kilka scen które mnie wzruszyły. Może mam zły gust, może po prostu łatwo mnie zadowolić, a może jestem jakiś dziwny xP

dnia: 05 Kwiecień, 2019, 23:26:07 10 Pozostałe / Filmy i Seriale / Odp: Gra o Tron

Znowu dzięki uprzejmości Pana Dinklage. Miodzio ^^

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

dnia: 03 Kwiecień, 2019, 21:56:14 11 Pozostałe / Filmy i Seriale / Odp: Gra o Tron

Bo w Grze o Tron, fajne jest właśnie to, że nie ma postaci idealnie dobrych, ani tak naprawdę idealnie złych. Bohaterowie są mniej lub bardziej Szarzy i to mi się chyba w nich tak podoba. Są po prostu ludźmi, ze swoimi wadami i zaletami. Są niejednokrotnie ofiarami Losu, który wtłoczył ich w takie, a nie inne normy społeczne, dowalił taką, a nie inną rodzinę, w takie, a nie inne sytuacje. Osobiście, nie wiem, czy w wielu przypadkach nie postąpiłbym tak jak postąpili bohaterowie w danym momencie, bo takie czy inne zachowanie i działanie uważali w tej chwili za jedyne wyjście. Czy słuszne, albo moralne? To już zależeć może od naszej własnej interpretacji.

A Nocny Król może i ma mniej krwi na rękach, ale to pewnie dlatego, że jego ofiary, przyłączają się do jego orszaku, a ich krew zamienia się w lód xDD

dnia: 11 Luty, 2019, 15:22:51 12 Pozostałe / Gry / Odp: Resident Evil 2 Remake

No to jest właśnie Krzychu, Krzychu ma brata bliźniaka, a może nawet braci (pewnie w zależności od poziomu trudności) i Krzychu uwielbia się bawić w berka xDD
O ile jeszcze jak mówisz Tomb "zwiedzanie" przeróżnych miejsc i szukanie dynksów mogłoby być ciekawe, chociaż na pewno wymaga cierpliwości, bo mnie szlag trafiał jak gość nie mógł wejść do pomieszczenia B, bo nie zdobył wihajstra z pomieszczenia P i musiał popierniczać w tę i nazad, a potem się okazywało, że w pomieszczeniu B jest COŚ, do czego potrzebny jest dynks z pomieszenia Y. Jest to żmudne. Okej, odkrywa się dokładnie miejsce, każdy zakątek, ale z drugiej strony po pewnym czasie może nużyć xD W każdym razie ja nie miałbym tyle cierpliwości xD O tyle właśnie Krzychu mnie denerwuje maksymalnie, wkurza i przeraża i jakoś nie mam najmniejszej ochoty spotkać go "osobiście".
Zdecydowanie mógłbym spróbować pograć w coś takiego, gdyby Krzycha nie było i może w jakiś przyjemniejszych okolicznościach przyrody xDD Marudzę wiem xD
Nie wiem jak grę ocenić, na pewno nota wysoka, za klimat, grafikę i wszystko, ale należy do tego typu gier, które są nie dla mnie xD

dnia: 01 Luty, 2019, 22:04:16 13 Pozostałe / Filmy i Seriale / Odp: The Vikings

Ja się cieszę, że Rhys-Meyers tak szybko opuścił Wikingów. Był tak przerysowany ze swoimi manierami, a jednocześnie tak mdły, jakiś taki obleśny i grany na odwal się, że patrzeć się na niego nie dało.

dnia: 01 Luty, 2019, 19:33:13 14 Pozostałe / Filmy i Seriale / Odp: The Vikings

Zakończyłem sezon piąty.

Trochę wynurzeń, niektóre pewnie zabrzmią niczym jakieś pretensje fanboja, ale trudno xP

Powiem szczerze, że kompletnie nie wiem jak go mam ocenić. Z jednej strony trzymał mnie w napięciu i parę razy zaskoczył, z drugiej narobił mi mętliku w głowie.
Nie lubiłem Lagerthy, wredna, według mnie zakłamana, wyrachowana, kilka razy miałem ochotę ją ukatrupić. W ostatnich odcinkach była nawet znośna i straciłem do niej mordercze zapędy. Może dlatego, że mam słabość do biednych sierotek, a taką mi się wydawała w chacie Mądrej?
Ivar... moje największe rozczarowanie. Zrobili z niego takiego psychopatę, że aż przykro. Wiadomo, że nigdy nie miał równo pod sufitem, ale twórcy z każdym odcinkiem coraz bardziej przeginali, aż w finałowym odcinku miałem ochotę pociągnąć go za te jego parchate kulasy kilkoma końmi.
Bjorn. Zawsze wzbudzał moją sympatię, długi czas byłem rozdarty komu kibicować. Jemu czy Ivarowi. I o ile w pewnym momencie na swój sposób kibicowałem im obu, to niestety Ivar przegrał z kretesem.
Bracia Lothbrokowie. Chwilami kompletnie nie ogarniałem ich decyzji i poczynań, chociaż nie ulega wątpliwościom fakt, że zawsze starali się działać w dobrej wierze. Z drugiej strony były momenty, że zachowywali się niczym chorągiewki i sami nie wiedzieli do końca czego chcą i po której stronie się opowiedzieć. Mimo niewątpliwie dobrym chęciom, nie wiem czy umiałbym im do końca zaufać.
Floki. Strasznie mi żal tego szaleńca. Swoje za uszami miał, jak oni wszyscy z resztą, ale tak strasznie chciał dobrze. Ostatnie wydarzenia z jego udziałem, były - przynajmniej dla mnie - rozdzierające.
Alfred i spółka. No cóż... byli. Jakoś ich udział w historii, przeleciał koło mnie i mimo niewątpliwie dobrych wątków, nie zapadł szczególnie w pamięci. No może poza akcją mamuśki, trującej swoje dziecko. Z jednej strony mogę zrozumieć pobudki które nią kierowały, z drugiej wyrachowana i szalona. Trochę mi szczęka opadła jak usłyszałem o torbieli... Skąd oni niby takie słowa znali? Prędzej bym uwierzył w jakieś guzy, wyrośle, gule, nabrzmienia... ale torbiel? Chociaż nie jestem historykiem... określenie rak, znane już było w starożytności, więc może wychodzi ze mnie niewiedza. Nie mniej jednak bardzo mi się to gryzło.

Jestem oczarowany krajobrazami, scenografią, kostiumami, charakteryzacją, klimatem.

Jak zapowiada Aleksander Ludwig aka Bjorn, to jeszcze nie koniec i dostaniemy jeszcze jeden sezon, który w pełni zakończy historię Wikingów. Pozostaje nam tylko czekać.

dnia: 20 Styczeń, 2019, 23:10:00 15 Pozostałe / Filmy i Seriale / Odp: Gra o Tron

Znowu można zobaczyć dzięki uprzejmości Pana Dinklage

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Strony: [1] 2 3 ... 9