Posty z podziękowaniami

Show post that are related to the Thank-O-Matic. It will show the messages where you become a Thank You from an other users.


Wiadomości - Krzysztofer

dnia: 31 Lipiec, 2013, 13:15:43 1 The Walking Dead Serial / Sezon 4 / Odp: Trailer do sezonu 4

Jeżeli ktoś zainteresowany to wrzucam polską wersję trailer'u


Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

dnia: 24 Lipiec, 2013, 16:52:44 2 The Walking Dead Serial / Artykuły, newsy, galerie / Ciekawostki

Jeżeli macie jakieś ciekawostki na temat serialu lub obsady to zapraszam do podzielenia się z nimi.Oto kilka, które znam D: :
1.W pierwszym sezonie "The Walkig Dead" ani razu nie pada słowo "zombie".

2.Postać doktora Edwina Jennera, która pojawia się w epizodycznej, aczkolwiek dość ważnej roli, to hołd złożony pewnemu brytyjskiemu badaczowi. Edward Jenner był twórcą pierwszych szczepionek przeciw ospie. Dzięki swemu odkryciu zrewolucjonizował metody zwalczania wielu chorób zakaźnych.

3.Aktorzy wcielający się w postacie zombie musieli przejść intensywne szkolenia, podczas których uczono ich jak poruszać się oraz chodzić niczym prawdziwe (!) żywe trupy.

4.W serialu pojawiają się papierosy firmy Morley. To stworzona przez filmowy przemysł marka, która wielokrotnie pojawiała się już na dużym i małym ekranie

5.W świecie "The Walking Dead" na jednego żywego człowieka przypada aż 5000 umarlaków

6.Ostatni odcinek drugiego sezonu obejrzało 9 milionów widzów! To nowy rekord w historii telewizji kablowej. Wcześniejszy należał do... pierwszego odcinka tej serii "The Walking Dead" (7,3 miliona widzów!)

7.Specjaliści od krwawych efektów prześcigają się w pomysłach - Flaki jednego z zombiaków zabitych przez Daryla wykonane zostały z żelek i podartej damskiej bielizny owiniętej w nylonowe pończochy.

8.Rick Grames pochodzi z nieistniejącego w rzeczywistości miasta King County. To hołd złożony mistrzowi książkowego horroru - Stephen'owi Kingowi, który jest bliskim przyjacielem twórcy serialu - Franka Darabonta (reżyser ten zekranizował już kilka dzieł Kinga m.in. "Skazanych na Shawshank" i "Zieloną Milę")

9.Lew Temple - aktor grający postać Axela - był kiedyś profesjonalnym, pierwszoligowym baseballistą

10.Scott Wilson dostał się do obsady serialu dzięki swojej matce. Mająca 90 lat staruszka była wielką fanką pierwszego sezonu "The Walkig Dead" i namówiła swojego syna do stawienia się na castingu do roli Hershela.

11."The Walking Dead" to serial, w którym pada najwięcej trupów w historii. O ile oczywiście uśmiercanie zombie można w ogóle nazwać zabijaniem... Średnio w każdym odcinku pada około 38 trupów.

12.Merle to kawał sukinsyna. Również i Michael Rooker - aktor, który wcielił się w tę postać, zalazł za skórę przypadkowym świadkom tworzenia serialu. I to całkiem przypadkiem. W pierwszym sezonie Merle oddaje kilka strzałów na dachu budynku. Przechodnie nie zdawali sobie sprawy z tego, że kręcony jest film i wpadli w panikę myśląc, że celuje do nich snajper. Na miejscu pojawiły się oddziały SWAT. Całe zamieszanie skończyło się na szczęście bezkrwawo...

13.W trzecim sezonie serialu padło 17 ludzkich ofiar, z czego jedynie 3 były zasługą zombie. Reszta zginęła w wyniku porachunków pomiędzy całkiem żywymi bohaterami serialu.

14.Daryl Dixon nie ma swojego komiksowego odpowiednika. Frank Darabont stworzył tę postać po tym, jak poznał Normana Reedusa. Aktor pojawił się na przesłuchaniu do roli Merle'a (który również nie pojawił się na kartach komiksu).

15.Carl Grimes nosi koszulkę z łapą (niedźwiedzia albo psa, nie pamiętam dokładnie), dotyczy ona innego komiksu Kirkmana

16.Sarah Wayne Callies w "Talking Dead" powiedziała,że Lori zawsze postrzegała ciążę z Judith jako wyrok śmierci, ale ostatecznie postanowiła urodzić córkę.

17.Jeżeli ojcem Judith rzeczywiście był Shane, to dziewczynka urodziła się jako sierota.

18.Carl jest drugą postacią, zaraz po Ricku,który zagrał w największej ilości odcinków.

 

dnia: 19 Lipiec, 2013, 23:22:18 3 The Walking Dead Serial / Sezon 4 / Trailer do sezonu 4

Witam, znalazłem trailer sezonu 4.Nie jest on dostępny w Polsce dlatego należy ściągnąć i zainstalować najpierw wtyczkę Media Hint dla Firefoxa lub Chrome.Miłego oglądania.

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

dnia: 18 Lipiec, 2013, 20:59:55 4 The Walking Dead Serial / SPOILERY / Odp: SPOILERY DO SEZONU 4 !!!

A tutaj macie kolejne zdjęcie.Widać, że Scott Gimple trzyma się wątków komiksowych :D

Strony: [1]