Posty z podziękowaniami

Show post that are related to the Thank-O-Matic. It will show the messages where you become a Thank You from an other users.


Wiadomości - Negan144

Skoro Sasha jest w Hilltop, to Abraham na 90% też, z resztą i tak raczej wiadomo, dlaczego Sasha jest z Maggie...
Tak na marginesie, Abraham był widziany przy scenach z Ezekielem, to samo Eugene.
Nie bierzcie tego za offtop czy coś.

Kręcą teraz trzeci lub czwarty odcinek, z tego co się orientuję. Jeszcze w żadnych spoilerach od TSDF nie było Glenna, nie licząc tego wypadku samochodowego, na którym Steven zatrzymał się z Normanem.

Rick - jest, Daryl - jest, Michonne - jest, Abraham - jest, Eugene - jest, Maggie - jest, Rosita - jest, Carl - jest, Aaron - jest, Sasha - jest, Glenn - nie ma.
Czemu od razu skreślacie Carla po słowach "Anybody moves, anybody says anything, cut the boy's other eye and feed it to his father"? Przecież w tym kontekście można też wziąć pod uwagę to, że po zniszczeniu głowy Carla mogą wyciąć jego oko i dać je do zjedzenia Rickowi. Według mnie to niczego by nie zmieniało, ale no dobra. Cień jest po prawej stronie Ricka, a po jego prawej stronie jest: Sasha, Carl, Aaron, Eugene. Na początku skreśliłbym Sashę, nie wiem właściwie czemu. Carl jest pupilkiem Kirkmana, więc też w to wątpię.  Zostaje Aaron i Eugene i bardziej prawdopodobne jest te drugie imię, czego bym bardzo nie chciał, bo ostatnio jakoś polubiłem Eugene'a i może mieć on wpływ na przyszłość Rickowców, a taki Aaron tak naprawdę niczego nie wnosi, chociaż wejście Negana powinno być mocne i powinien zabić jakąś główną postać, ot moje zdanie.
Ehh, czemu większość bierze pod uwagę śmierć Glenn'a tylko dlatego, że widział u Zbawców zdjęcia rozwalonych głów? To samo mogę napisać, że Lucille może dostać Carl, bo w 6x15 patrzył na pistolet z kijem baseballowym. Poza tym, wciąż nie rozumiem dlaczego Abraham miałby zginąć od Lucille? Gdyby miał zginąć, to dostałby od kuszy Dwighta tak jak w komiksie, ale tego nie zrobili. Abraham miał duuużo czasu w 6 sezonie, za długo nad nim pracują, żeby dostał ot taką śmierć.
Panowie i Panie,  bez przesady, jeżeli byłaby to Maggie, kto przejąłby jej komiksowy wątek? Skoro już mówimy o przepowiedniach, to czemu nikomu nie przypomina się rozmowa z Gregorym? :|
Meh, według mnie, ten odcinek był po prostu za szybki. Zbyt dużo się działo. Co do Daryla, niestety muszę się z nim zgodzić, ale ich szef jest po prostu "pizdą".  Według mnie, niestety nie Dixon dostanie Lucille :/. Cieszy mnie, że Maggie poprowadzi jakoś Hilltop i nie tylko ja tak chyba sądzę. Co do Morgana, niedawno oglądałem zdjęcia Morgana na koniu, więc czyżby miałby się zająć Królestwem? Możliwe, że tam dołączy, ale ja i tak widzę tam Ezekiela z Shivą. AMC potrafi zaskoczyć, więc może ściągną jakiegoś oswojonego tygryska na plan :P. Liczyłem, że ten Gregory będzie dobrym szefem, ale jednak powstrzymam się z tym zdaniem. Jesus coraz bardziej mi się podoba, więc taki mały plusik ode mnie. Kolejny odcinek bez Tobina, Heatha i Aarona. Naprawdę? Miałem jakąś nadzieję w kierunku do Heatha, ale coraz bardziej AMC nas przekonuje, że ta trójka pójdzie do odstrzału. Ostatecznie daję odcinkowi 9/10.

//Taki edit, jestem ciekawy czy Dave Fennoy sprawdziłby się w roli Ezekiela!
//Taki drugi edit, znalazłem tutaj takie fajne zdjęcie;P Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Wątek Daryla, jak zwykle zbędny dla niego samego... Gdyby nie oddał tej apteczki i uciekł, miałby jeszcze swoją kuszę i motocykl, ale przecież Daryl pomaga wszystkim -.-. Znając Daryla, wytropi jakoś Dwighta i będzie chciał odzyskać swoją kuszę, ale to raczej nie możliwe i wiadomo już od dawna kogo zabije Dwight, a ten odcinek to potwierdził ;).
Abe uratował ten odcinek, ale czy uratował Alexandrie? Te rakiety... Mam złe przeczucia co do nich. :/

Odcinek oceniam na średnią siódemkę, zapewne dałbym słabą szóstkę, ale wątek Dwighta mi się spodobał.
Strony: [1]