Posty z podziękowaniami

Show post that are related to the Thank-O-Matic. It will show the messages where you become a Thank You from an other users.


Wiadomości - siwy244

dnia: 16 Listopad, 2020, 16:22:59 2 The Walking Dead: World Beyond / Sezon 1 / Odp: s01e06 - Shadow Puppets

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

dnia: 12 Grudzień, 2017, 05:59:59 3 The Walking Dead Serial / Sezon 8 / Odp: S08E08 - How It's Gotta Be

Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Biedny Karl, musiał akurat trafić na zombiaka raczkującego ( umiejscowienie rany :-)) Niech ten żenujący a kiedyś uwielbiaany serial się wreszcie zakończy, ludzie, to jest tragedia, moze faktyczne polska publiczność jest o poziom wyżej jeśli chodzi o inteligencję niż amerykńska... oni pewnie łykną wszystko, pewnie po każdym odcinku żałują, ze jeszcze nie pojawiła się drużyna A, agenci Tarczy czy Hulk z Iron Manem - dopiero by się jarali TWD. Niedługo lepiej się bedę bawił podczas oglądania Z Nation niż tutaj, wróóóóóóć, tu się nie bawię tylko męczę z przyzwyczajenia.
Skoro już mieli się pozbyć Karla to mogli zgotować mu fajną śmierc od kuli, Lucille, odlamka, pięści, noża ale nie taką ... Absurd gonił absurd jak zawsze, miałem tycią nadzieję, że jednak półsezon zrobią z przytupem ale nadzieja matką głupich...
Wybaczcie, że tak się rozpisałem, normalnie napisałbym: hahahahahahhihihiheheheh albo żenada żenadax50 ale uraziłoby to paru delikatnych userów i posypałyby się ostrzeżenia, skasowano by moje wypociny :)

  a widziałeś jakie oceny wystawiają ? słaby odcinek 10 -bardzo słaby 10. nudny jak kurwa-9 ???

Komentarz Administratora Nie przeklinaj
Strony: [1]