Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - xxcoolxx

Strony: [1]
1
Sezon 6 / Odp: S06E03 "Thank You" - Wrażenia
« dnia: 02 Listopad, 2015, 17:16:06 »
Mi się podobał odcinek chociaż było w nim kilka sytuacji jakich nie lubię :

minusy :
 - To w jaki sposób ginie facet w niebieskiej koszuli na początku,idą przez las potem stają na powiedzmy naradę i jest dosłownie chwila rozmowy a tego już gryzie jeden w oddali a moment wcześniej kręcił się koło nich,
 - To samo jest później tylko facet zostaje ugryziony w okolice łopatki i też zombie niezauważone zostaje, dziwne i śmieszne,
 - I moment z autami gdzie jak to mówili żadne nie na chodzie a nawet nie pokazali żeby próbowali odpalać ,potem jeszcze była ulica z autami ale Glenn i Nicholas nawet nie podeszli do nich,a potem mogli jeszcze  uciec schodami na budynek obok ,
 


plusy :

 - Podobało mi się jak zginęła kobieta z zwichniętą kostką i ten facet przy siatce gdzie Michonne udaje się uciec,
 - To co stało się z Nicholasem z jego psychiką i jego śmierć ,myśle że Glenn będzie żyć bo takie odejście głównego bohatera słabe by było,
 

ocena - 8

2
Sezon 6 / Odp: S06 E02 "JSS" - Wrażenia
« dnia: 21 Październik, 2015, 20:38:16 »
Jak dla mnie grupa wilków to w większości szaleńcy dlatego mordowanie ludzi wygląda inaczej u nich niż u ludzi co mają jeszcze trochę mózgu,więc ćwiartują sobie ofiary mi to nie przeszkadza,ale widać było że jest na ich czele gościu bardziej ogarnięty od reszty i myślę że ma plany co do miasteczka,więc po co palić domy-przyszłe schronienie.A poza tym oni mogli obserwować miasto i wiedzieć że większość ludzi wyszła w teren  i wtedy przypuścili atak i nie dziwi mnie to że ochrona Aleksandrii była jaka była i mieli o miejscu już jakieś info ze zdjęc Arona.Pozostałe osoby z grupy Ricka dali ciała (oprócz Carla,Carol,morgana) ,dlatego że ich nie było jakoś za bardzo widać w walce i dlatego grupa wilków tak sobie latała tam jak wilki za kurczakami w kurniku.

3
Sezon 6 / Odp: S06 E02 \"JSS\" - Wrażenia
« dnia: 20 Październik, 2015, 21:57:30 »
Tam był znak i na nim była informacja ile do miasta ,wydaje mi się że około 1 km. Nie wiem jak oni chcą powstrzymać sztywnych żeby nie doszli do miasta a po to zostali tam a ich plan wcześniejszy spalony. Dlatego mam nadzieje że to logicznie pokażą bo ciężko zawrócić zombie w takiej ilości rozsianych wzdłuż drogi w bliskiej odległości od miasta. Ciekawi mnie to. Nie oglądałem jeszcze spoilerów

Post połączony: 20 Październik, 2015, 22:06:04
Czyżby Rick musiał sobie odciąć rękę ???

4
Sezon 6 / Odp: S06 E02 "JSS" - Wrażenia
« dnia: 20 Październik, 2015, 20:56:04 »
Odcinek gorszy od wcześniejszego jak dla mnie ponieważ są pewne minusy,ale zacznę od plusów.
Plusy :
- Carl świetnie broniący swego domu oraz małej siostry,jako nieliczny ma broń,
-Carol zachowała się najlepiej ,od razu chciała zdobyć broń i nie wahała się jej użyć a to w jaki sposób dostała się do magazynku (przebranie się) i potem jak potraktowała wilków ,normalnie rewelacja,oby już nie udawała dobrej gospodyni.
-Szok jaki przeżyli mieszkańcy np. Deanna widząc jak potrafią się zachować inni ludzie,myślę  że od teraz zmienią nastawienie całkowicie do sytuacji w jakiej są i będą chcieli być silni jak grupa Ricka oraz Jessie zabijająca jednego z wilków temu dowodzi.
-Efekty dobre,atak wilków i to w jaki sposób traktują mieszkańców Aleksandrii (ćwiartowanie na drodze, uderzenie maczetą w głowę)
-Plus za zaskoczenie po tak nijakim początku,

minusy:
-tir który jedzie dość szybko moim zdaniem powinien przebić się przez te ogrodzenie, teraz wydaje się być niezniszczalne.Jeśli potem ciała zombie położą ogrodzenie na ziemię to padne ze śmiechu,
-scena z panią doktor to zapychacz
-denerwuje mnie to że tylko carol tak zareagowała i poleciała po broń a reszta biegała gdzieś albo byli u doktorki
-no i Morgan (mnich z klasztoru SHAOLIN) nie zabija wilków lituję się po tym co oni robią mieszkańca ,pozwala im odejść co to ma być i z drugiej strony  ta scena gdy kilku kolesi z siekierami i maczetami nie daje rady jednemu morganowi z kijem, Napadają miejsce w tak zdecydowany sposób a potem po groźbie morgana i jego przemowie tak sobie  odchodzą.

Mam nadzieje że w następnym odcinku logicznie wytłumaczą dlaczego tylko Morgan wrócił i co wtedy robiła reszta  8)

ocena -7

5
Sezon 6 / Odp: S06E01 "First Time Again" - wrażenia
« dnia: 13 Październik, 2015, 20:20:39 »
Bardzo fajny odcinek i początek kolejnego sezonu  :) Ludzie !! - nie macie na co narzekać.
 -problem zgromadzonych zombie poprawnie,logicznie przeprowadzany,
 -sceny akcji przeplatane z tymi ,które miały już miejsce,
 -mało zapychaczy,
 -bajerujący morgan (batonik białkowy)  :facepalm: heh :)
 -zaskakujące zakończenie,

 Dla narzekających  kara  :bicz:

6
Sezon 1 / Odp: S01E06 The Good Man - wrażenia
« dnia: 06 Październik, 2015, 19:20:37 »
Travis będzie kozakiem gdy zapuści brodę jak Rick  :)

7
Sezon 1 / Odp: S01E06 The Good Man - wrażenia
« dnia: 06 Październik, 2015, 18:33:51 »
21 minuta 18 sekunda odcinka - wojsko strzela do zombie a kule się odbijają od siatki ogrodzeniowej !! zombie stoją sobie oparci o nią a obok ich twarzy widać małe błyski odbijających się kul  ???  czy ktoś mnie oświeci jak to jest możliwe żeby kula nie przebiła siatki albo chociaż się od niej odbiła i nie trafiła żadnego zombie a stało ich za siatką dużo jeden za drugim i taka scena powtarza się kilka razy więc nie da się tego nie zauważyć . może ci co dają 10 za odcinek mi napiszą coś ciekawego :haha:

8
Sezon 1 / Odp: S01E06 The Good Man - wrażenia
« dnia: 05 Październik, 2015, 14:51:11 »
Travis w odcinku wcześniej nie potrafił zabić sztywnego a teraz kończy marny żywot matki jego syna ;p słabo wyglądał odcinek końcowy najgorszy ze wszystkich jak dotąd, pełno chaosu ,nie wiem dalej dlaczego po śmierci ludzie się zmieniają w trupy!! Strand na plus i Nick a reszta cieniutko.

Post połączony: [time]05 Październik, 2015, 14:54:30[/time]
Sezon 2 to będą wakacje na jachcie chyba   :dance:

Post połączony: [time]05 Październik, 2015, 14:58:46[/time]
no jak tak można [cenzura]  zakończenie   ??

Komentarz Administratora Nie przeklinamy na forum. Nawet wykropkowywując etc.

9
Postacie / Odp: Victor Strand
« dnia: 02 Październik, 2015, 19:28:22 »
Nie wiadomo jeszcze jak ta postać się znalazła w zamknięciu ale od razu mnie zaciekawiła , cwany gość z niego i raczej szybko się nie da zabić.

Strony: [1]