Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Negan144

Strony: [1] 2 3 ... 7
1
Filmy i Seriale / Odp: Lost
« dnia: 28 Lipiec, 2016, 21:21:23 »
Jestem właśnie po obejrzeniu ostatniego odcinka. Każda postać została świetnie opisana, miała swoją własną historię, która później w jakimś stopniu łączyła się z innymi bohaterami. Pierwszy sezon zdecydowanie według mnie najlepszy, rozbili się na wyspie i próbują przetrwać, ale no poszli w zupełnie innym kierunku, chociaż nie był w sumie aż taki zły. O ile bunkry i Dharmę jestem w stanie przeboleć, to najbardziej nie rozumiem wątku z Jacobem - chyba wtedy skończyły im się niezłe pomysły. Ponadto świetne retrospekcje, które opisują bardzo dobrze bohaterów, czego zdecydowanie brakuje niestety w TWD. Żałuję śmierci Boone'a, z początku niezbyt go lubiłem, ale później zrozumiałem. Szkoda też cholernie, że zepsuli Kevina Johnsona, a najbardziej ubolewam nad Jeremym Benthamem :/. Późniejsze sezony w sumie też miały jakiś swój sens, tylko finał był lekko głupi. Jak na serial z 2004, to po prostu aplauz ode mnie do producentów, wow. Z pewnością obejrzę jeszcze raz ten serial, żeby zrozumieć wszystkie aluzje.

Jestem ogromnym fanem Żywych Trupów, ale muszę stwierdzić, że TWD nie dorasta nawet do pięt LOSTom.

2
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Na lewo od Abka zdaje się klęczała Maggie

Z perspektywy Negana i z perspektywy kamery, na lewo była Michonne. ;P

3
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
AMC robi was w bambuko a wy się dajecie. :P


No właśnie. Nie pokazaliby przecież tego w trailerze.

4
Mi też się trailer osobiście podobał. Ciężko było coś skleić bez postaci, które są w "szeregu" Negana, nie wliczając w to retrospekcji. Pierwsza scena po Ezekielu: czy przypadkiem Morgan nie prowadzi Carol, która siedzi na wózku inwalidzkim? Fabryka Negana też została jako tako pokazana, odcinek Tary i Heatha - coś czuję, że będzie fajny. Śmiało czekamy na fanmade'y osób z tego forum. :)

5
3566


Kolega na górze chyba raczej spojrzał tylko na pierwszą stronę. :D

6
SPOILERY / Odp: Fear the Walking Dead Sezon 2
« dnia: 24 Czerwiec, 2016, 19:37:45 »
Ta co prowadzi tą dziewczynkę to nie przypadkiem Ofelia?

7
Skoro Sasha jest w Hilltop, to Abraham na 90% też, z resztą i tak raczej wiadomo, dlaczego Sasha jest z Maggie...
Tak na marginesie, Abraham był widziany przy scenach z Ezekielem, to samo Eugene.

8
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

Tom 17, zeszyty 97-102. Niektóre zaczęcia wątków w serialu mają tytuły tomów komiksowych. Tak oddalając od tego, początkowo finał miał mieć nazwę "Something to Fear", ale zmieniono go na "Last Day on Earth".

9
Dlaczego niby bullshit? Pierwszy się zgadza, "Follow My Lead", gdzie zabierają Daryla w drugim odcinku też by się zgadzał, "Welcome" też by się zgadzało, bo wygląda na to, że w tym epizodzie zjawi się Ezekiel.

10
Ogólnie / Odp: AMC grozi TSDF
« dnia: 13 Czerwiec, 2016, 06:37:36 »
Ja tam się AMC wcale nie dziwie. Nie po to robili, żeby po dwóch miesiącach była znana już ofiara dla większej grupki ludzi. Z tym nachodzeniem trochę przegięli, ale też bym się wkurzył, gdyby przez parę lat codziennie mnie opisywała.

11
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
A kto powiedział, że kręcą odcinki po kolei?

Komiks TWD. Ezekiel pojawił się w 108 zeszycie, no a info od TSDF napisało, że był Ezekiel. W końcu to jest trochę logiczne, 1 odcinek - ofiara Lucille, 2 odcinek - zabierają stety lub nie Daryla do fabryki Negana, 3 odcinek - pojawia się castingowy "Augustus".

12
Nie bierzcie tego za offtop czy coś.

Kręcą teraz trzeci lub czwarty odcinek, z tego co się orientuję. Jeszcze w żadnych spoilerach od TSDF nie było Glenna, nie licząc tego wypadku samochodowego, na którym Steven zatrzymał się z Normanem.

Rick - jest, Daryl - jest, Michonne - jest, Abraham - jest, Eugene - jest, Maggie - jest, Rosita - jest, Carl - jest, Aaron - jest, Sasha - jest, Glenn - nie ma.

13
Ogólnie / Odp: Cytaty TWD
« dnia: 02 Czerwiec, 2016, 17:21:20 »
We have to come for them, before they come for us. ~ Rick, S06E16

14
Ogólnie / Odp: Fear the Walking Dead debiutuje w Polskiej TV
« dnia: 10 Maj, 2016, 06:45:26 »
CBS Drama i CBS Europa emitują starsze odcinki, z pierwszego sezonu. Sam wczoraj zobaczyłem. :/

15
Skoro jest już Shiva, no to będzie i Ezekiel. Fabrykę Negana i tygrysa wzięli +/- miesiąc przed planem, żeby mieli już jakąś część z głowy.

Strony: [1] 2 3 ... 7