Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - alicethekiller

Strony: [1]
1
Sezon 6 / Odp: Kto dostał pałą - przewidywania.
« dnia: 05 Kwiecień, 2016, 18:04:39 »
Znalazłam coś dziwnego... nie wiem czy ma to przełożenie na rzeczywistość. Będąc na stronie Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się przejrzałam wszystkie postacie, które wystąpiły w wyliczance Negana i o dziwo, tylko udział niektórych z nich jest niepotwierdzony w sezonie 7. M. in. Abraham, Eugene, Rosita, Sasha i Maggie. Reszta w  opisie sezonu 7 ma napisane "will appear in this season". Ciekawe jest też to, że Rick i Carl mają status "alive", natomiast reszta z grupy jest "unknown". Nie wiem co o tym myśleć, może to tylko jakaś głupota lub mało znaczący szczegół, ale dał mi cień nadziei :D

2
The Walking Dead: Game / Odp: Wybory w grze - czy faktycznie?
« dnia: 22 Grudzień, 2014, 16:26:35 »
Jeśli uratujesz Pete'a to Nick ucieknie i przeżyje. Większego wpływu na fabułę to nie ma
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

3
Gry / Tomb Raider
« dnia: 08 Listopad, 2014, 20:15:38 »
Gra ktoś może w przygody pani archeolog - Lary Croft? :)

4
Postacie / Odp: TOP 5 znienawidzonych postaci
« dnia: 08 Listopad, 2014, 20:07:06 »
1. Gubernator - za zabicie Hershela. Posiadał dwie osobości, udawał świetnego przywódcę, a za plecami innych potrafił zabijać swoich przyjaciół kiedy tylko się mu sprzeciwili. Psychiczny facet, nie cofnął się przed niczym.
2. Shane - za przygarnięcie żony najlepszego przyjaciela i zostawienie go na śmierć. Gdyby nie to może jeszcze bym go zniosła. I nie mogłam słuchać kiedy zawsze był przeciwko wszystkiemu. Był już zepsuty.
3. Merle - od początku serialu strasznie go nie lubiłam. Zmieniło się to później trochę, ale niestety umarł zanim całkiem go polubiłam.
4. Ed - za podnoszenie ręki na kobiety, zwłaszcza na własną żonę. Cieszę się, że szybko się go pozbyli.
5. Długo dumałam nad tym kogo tutaj dać ale nic nie wymyśliłam  :D

5
Jeśli chodzi o wskrzeszenie postaci, zastanawiam się nad Lori i Hershelem. Zapewne każdy będzie się dziwił, ale uważam, że Lori powinna nadal żyć. Była takim podparciem dla Ricka, powodem, dla którego wciąż posiadał człowieczeństwo. W każdym razie pewne jest to, że uśmiercili ją za wcześnie. A Hershel.... wiadomo. Kochany staruszek, chciał pomóc swoim najbliższym. Taka dobra dusza w złym świecie. Był jedną z moich ulubionych postaci. Ostatecznie chyba skłaniam się ku wyborze Lori. Myślę, że Carl i Judith potrzebują matki.

Myślałam nad osobą, którą chciałabym uśmiercić i stwierdziłam, że nie ma takiej. Gareth nie żyje i cała jego grupka więc póki co żadnego złego charakteru nie ma, a nikt na tyle mnie nie wkurza, żeby życzyć mu śmierci ;)

6
The Walking Dead: Game / Odp: Najlepszy epizod drugiego sezonu
« dnia: 06 Listopad, 2014, 23:06:49 »
Wahałam się między 5 a 3, ale jak większość wybrałam 5. Ostatecznie uznałam, że finał wywołał więcej emocji. I ta wspominka o Lee, naprawdę na coś takiego czekałam. Dobry był też 2 epizod, kiedy widzimy znów Kennego, tu również wiele momentów mnie poruszyło.

8
The Walking Dead: Game / Odp: Sezon 2 Epizod 5 "No Going Back" - Wrażenia
« dnia: 27 Sierpień, 2014, 16:02:16 »
Rzadko się udzielam, ale dziwi mnie to, że nikt nie wspomniał nic o śnie Clementine. Bardzo mnie to poruszyło, zwłaszcza po zajściu z "świętą trójcą" jak mówicie. Szczerze? Myślałam, że to już koniec, albo co gorsza to wszystko co się działo, okazało się zwykłym snem  ;) Byłoby to chyba beznadziejne wyjście. A to co chciałam napisać... bardzo fajnie było przez chwilę przypomnieć sobie jak to było, kiedy Lee był z nami... Co o tym sądzicie?

9
Jeśli chodzi o Luke'a wydaje mi się, że został ugryziony. Jakoś tak dziwnie się zachowywał, był bardzo blady i jakby przemęczony. No i zastanawia mnie to jego zniknięcie w zapowiedzi na końcu epizodu.

Strony: [1]