Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Quantico

Strony: [1] 2
1
Up

Super info

2
Aktorzy / Odp: Andrew Lincoln
« dnia: 27 Listopad, 2019, 15:13:59 »
Też właśnie ostatnio go szukałem, byłem ciekaw co u niego i chciałem go zaobserwować niestety nie ma nigdzie konta. Widocznie mu to nie potrzebne, a szkoda zawsze to fajny sposób na interakcje z nim szczególnie gdy już nie gra w TWD.

3
Sezon 10 / Odp: S10E08 ,,The World Before"- FINAŁ PÓŁSEZONU
« dnia: 27 Listopad, 2019, 14:23:02 »
W ogóle kto daje temu odcinków ocenę 7 wzwyż trochę to nieobiektywne i mija się z celem. xD

4
Sezon 10 / Odp: S10E08 ,,The World Before"- FINAŁ PÓŁSEZONU
« dnia: 27 Listopad, 2019, 11:19:11 »
Swoją drogą to przesada, wspomniana scena z Magną i Yumikon została przedstawiona w subtelny sposób, nikomu nie miała prawa przeszkadzać. Niestety wszędzie jest propagowanie różnych orientacji seksyalnych, więc tym bardziej w amerykańskim serialu ma prawo coś się takiego pojawić.
Sam jestem mocno przeciwny LGBT i tego typu podobnym, ale narzekanie na scenę Magny i Yumiko gdzie nic nie widać gorszącego lub o jedno zdanie Aarona to nic innego jak zwykłe przypierdalanie się.

5
Ogólnie / Odp: Ogólnie o Walking Dead
« dnia: 27 Listopad, 2019, 07:19:29 »
Dokładnie czas poświęcony na rozłożenie walk w czasie to jedno. Ale ich tempo i sposób budowania to niestety pięta achilessowa TWD. Brakuje jakichkolwiek emocji w tym wszystkim. Przez takie rozciąganie nie czuć powagi bitwy ani siły szeptaczy.

6
Sezon 10 / Odp: S10E08 ,,The World Before"- FINAŁ PÓŁSEZONU
« dnia: 27 Listopad, 2019, 07:17:29 »
Może jest rzadko eksploatowany.  :))

7
Sezon 10 / Odp: S10E08 ,,The World Before"- FINAŁ PÓŁSEZONU
« dnia: 26 Listopad, 2019, 10:42:34 »
Wczoraj finał połowy sezonu był, w mojej opinii mocno średni. Końcówka trochę irracjonalna, że bohaterowie się tak zachowali i dali się tak łatwo złapać w pułapkę.

No i kompletnie olany wątek Negana, na który będziemy czekać aż do lutego co jest z dupy posunięciem XD bo to było jedyny ciekawy wątek w ostatnich odcinkach.

8
Sezon 10 / Odp: S10E07 ,,Open Your Eyes"
« dnia: 21 Listopad, 2019, 07:53:05 »
Nie skok w bok, Rosita była z Siddiqiem i zaszła w ciążę. W między czasie się rozstali i zaczęła się spotykać z Gabrielem.

9
No zgodzę się z Tobą to prawda. Fear na początku był bardzo ciekawym odświeżeniem tematu i z wielkim zainteresowaniem to oglądałem.
Generalnie uważam, że stacji AMC w obojętnie jakim projekcie czy to Fear czy kolejnym spin offie potrzeby jest ktoś na kształt Franka Darabonta. Gość z takim doświadczeniem i świeżym spojrzeniem mógłby nakreslić zupełnie nową interesująca opowieść z fajnie wykreowanym światem przedstawionym i przede wszystkim z logicznym tokiem rozwoju postaci i akcji.

10
Tak masz rację jednak nazwa jak i marka The Walking Dead jest znacznie silniejsza niż ta z dopiskiem Fear, więc myślę że jakby zrobili porządny reboot to by pomogło to bardziej niż tworzenie kolejnych spin offów.
Takie moje zdanie, aczkolwiek dobry materiał zawsze się przyjmie.

11
Sezon 10 / Odp: S10E06 ,,Bonds"
« dnia: 19 Listopad, 2019, 08:03:34 »
Jak dla mnie Jeffrey Dean Morgan i jego postać Negana robi robotę w tym sezonie. Fajnie, że po bezpłciowych "wojennych" sezonach w jego wykonaniu w końcu nadają jego postaci jakiś ciekawszy rozwój i pole do popisu. Aktor niezwykle charyzmatyczny, więc efekt końcowy całkiem niezły, skradł show w tym odcinku.  :negan:

12
Moim zdaniem nie potrzebnie rozdrabniają środki finansowe na kilka produkcji zamiast skupić się na jednej porządnej.
Spin offy są ciekawą formą poszerzenia i urozmaicenia uniwersum, ale skoro główny materiał i jego oglądalność słabnie to po co dokładać kolejny, który może przyczynić się do upadku tego teoretycznie najważniejszego i najciekawszego?

13
No właśnie też mi się tak wydaje, że w przypadku słabszych wyników i ryzyka wtopy finansowej zdecydują się na jeden film zamiast trylogii. Tylko po co było to hucznie i dumnie zapowiadać, wypuszczać teaser i potem się z tego wycofywać? Trochę to mierzenie się z motyką na słońce, a potem szacowanie jakie to ciężkie i nieosiągalne może być naprawdę.

Po prostu irracjonalne jest dla mnie zostawianie widza w takiej sytuacji. Jeśli nie zamierzają kończyć historii Ricka, mogli go jakoś usmiercić niż stosując cliffhangera, do którego mieliby nigdy nie wrócić.
Jeśli chodzi o Michonne i dzieciaków to może umrze? Nie śledzę doniesień za bardzo, więc wiadomo że albo "wakacje" jak Maggie z dziećmi lub właśnie jakąś śmierć w walce czy coś takiego. W pierwszym przypadku wiadomo, że wyjeżdża razem z Judith i RJ. W drugim przypadku może jakiś kolejny przeskok czasowy i już dojrzalsza Judith? Sam nie wiem. Opcji jest sporo. W każdym bądź razie masz rację, że wyjazd Mich bez dzieci byłby idiotycznym zabiegiem w scenariuszu.

14
Możecie mieć rację co do wątpliwości odnośnie pojawienia się tej trylogii.
Aczkolwiek mi się wydaje, że jak już tak pewnie zapowiedzieli całą trylogię to powinni coś z niej wydać, bez sensu byłoby zostawić nieodpowiedzianą historię głównego bohatera.
Chyba, że tak jak Matrix pisze zrobią Andrew krótkie wakacje i wróci za np. 2 sezony, kiedy już trochę spędzi czasu z rodziną i być może naładuje akumulatory na ponowną grę, tym bardziej że całkiem niedawno były doniesienia jak Reedus opowiadał, że Lincoln żałuję odejścia z serialu.

W każdym bądź razie co by nie zrobili historia Ricka musi być dokończona. Pal licho gdyby to dotyczyło innej charakterologicznie postaci, ale gość który robi wszystko żeby uratować rodzinę teraz do niej nie wraca? Śmiechu warte. To jest kompletny brak logiki, jedyne wytłumaczenie to jakiś inny kontynent lub ktoś mądry może wpadł na pomysł śpiączki lub utraty pamięci. 😂

15
Ogólnie / Odp: Gdzie mozna obejrzeć 10 sezon
« dnia: 14 Listopad, 2019, 12:31:28 »
Ktoś wie gdzie można znaleźć 1 i 2 odcinek z polskimi napisami? Niestety ani na playerze ani na ipli nie ma.

Strony: [1] 2