Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - EyeInTheDark

Strony: [1] 2 3 4
1
Sezon 1 / s01e09 - The Deepest Cut
« dnia: Wczoraj o 20:12:53 »
Mnie docinek się podobał - fajna kontynualcja wątku "zdrady" Huck. Poświęciła nawet Felixa, z kórym zdążyła sie zaprzyjaźnić.
Fajnie, że nie pozostawili nas bez wglądu w losy wszystkich bohaterów, którzy zdecydowali się odejść. Obawiałam się, że na 2-3 odcinki żadnego z nich nie pokażą.
Wciąż nie do końca podoba mi się robienie z Hope super-agentki która zna się na wszystkim - chemia, kartografia, szyfrowanie, budowa silników... Wiem, że w świecie zombii nastolatka musi sobie radzić, ale bez przesady. Chociaż i tak Iris jest bardziej denerwująca.
Podsumowując - Odcinek raczej na plus.

2
SPOILERY / Odp: Sezon 6- spoilery, przewidywania, informacje itd.
« dnia: 27 Listopad, 2020, 10:13:41 »
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Zresztą rozmawiamy tutaj o bohaterce zupełnie innego kalibru, po usunięciu której Fear się posypało na każdej możliwej płaszczyźnie. Madison to był jednak pułap Ricka i ona nigdy nie powinna być ruszona.

Jak najbardziej zgadzam się, że nie powinni jej byli zabijać.
Jednak po scenie wyobrażeń Alici i Stranda, dla znacznej większości widzów śmierć Madison była pewna. W naszej świadomości Madison nie żyje od tamtego dnia. I jak wspomniałam - faktycznie oficjalnie nie widzieliśmy jej śmierci, więc teoretycznie mogą z jej postacią zrobić co chcą i uznać, że przeżyla. Po prostu nie jestem przekonana do tego pomysłu, ale "naprawiać" swoje błędy w prowadzeniu serialu poprzez przywracanie bohaterów, których śmierć już zdążyliśmy opłakać.

3
SPOILERY / Odp: Sezon 6- spoilery, przewidywania, informacje itd.
« dnia: 26 Listopad, 2020, 18:31:36 »
Wiem, że niektórzy byliby uradowani powrotem Madison, ale czy to już nie nazbyt duże przegięcie? Ok, zgadzam się - nie widzialiśmy jej śmierci, ale sytuacja ewidentnie wskazywała, że Madison została zjedzona. A jej śmierć była wielkim wydarzeniem i miała wpływ na pozostałych.

Ożywianie bohatererów dla wzrostu oglądalności... Nie wiem czy aspekt finansowy powinien aż tak bardzo zmieniać losy serialu.

Skoro musimy koniecznie zobaczyć śmierć bohatera, aby AMC go nie ożywiło po czasie, to jest więcej osób, których śmierci nie możem być pewni. Przykładowo w TWD Jackui i doktor Edwin mogli przeżyć wybuch. Widzieliśmy eksplozję, a nie ich śmierć... może zdążyli uciec... A w FTWD Chris też może żyć - Brandon i Derek powiedzieli Travisowi, że Chris nie żyje, ale mogli kłamać... itd. itd.

4
Sezon 6 / Odp: S06e07 Damage From the Inside
« dnia: 23 Listopad, 2020, 22:34:16 »
Bardzo fajnie, że Morgan zbiera ludzi "do kupy" - już trochę długo trwa to rozproszenie.
Jeśli chodzi o Grace, to mnie ona jedynie obchodzi w kontekście Mograna - niestety mogą ją wykorzystać, żeby sie poddał...
A Strand gra już na tyle frontów, że nie wiem czy jeszcze pamięta z kim tak na prawdę trzyma sztamę  :swelol:

5
Sezon 1 / s01e08 - The Sky Is a Graveyard
« dnia: 22 Listopad, 2020, 16:43:32 »
Odcinek niezbyt emocjonujący, ale jeśli Elton z Silasem się odnajdą, to może fabuła się trochę rozkręci. Mielibyśmy wtedy dwie grupy (byćmoże coraz liczniejsze z czasem), więc możliwych przygód i problemów.
No i w końcu wydało się oficjalnie o pochodzeniu Huck, a Hope zrzuciła swoją tajemnicę na Eltona.

6
Sezon 6 / S06E06 Bury Her Next to Jasper's Leg
« dnia: 19 Listopad, 2020, 21:23:06 »
Odcinek nawet niezły. Tylko szkoda, że John zdecydował się odejść. Oby nie na długo.

W ogóle to już trochę dużo, tych "odejść" od grupy z powodu rozterek emocjonalnych w Uniwersum TWD. Ja rozumiem, że jak komuś źle, to dobrze coś zmienić... ale w świecie apokalipsy zombii samotne uciekanie się od rodziny, przyjaciół, zapasów, żeby wyjechać w siną dal i zacząć od nowa, to trochę szalone.

7
SPOILERY / Odp: Sezon 10- spoilery, informacje przewidywania
« dnia: 19 Listopad, 2020, 21:13:56 »
Zapowiada się ciekawie - fajnie, że dali znać o czym będą odcinki :) To czekamy na 1 marca!

8
Sezon 1 / Odp: s01e07 - Truth or Dare
« dnia: 17 Listopad, 2020, 19:10:35 »
To ja jednak bardziej jestem za zabiciem obu sióstr - ale jak mogę wybrać tylko jedną, to Iris.

9
Sezon 1 / s01e07 - Truth or Dare
« dnia: 16 Listopad, 2020, 23:02:21 »
Fajnie, że trochę rozwinęli historię Huck. Ciekawe czy faktycznie to ona okaże się być córką tej całej głównodowodzącej Pani Generał.
No i wiem, że chciałam żeby w końcu ktoś umarł, ale chodziło mi jednak o któregoś ze znaczących bohaterów. Ten zabity koleś, to jak miał na imię?  :swelol: Jakiś Bob czy inny Tom...

10
Sezon 1 / Odp: s01e06 - Shadow Puppets
« dnia: 16 Listopad, 2020, 21:19:41 »
Ok, to już po obejrzeniu mogę powiedzieć, że faktycznie Iris wciąż irytująca ;p Dobrze, że doszło 2 bohaterów, bo serial trochę traci na tym, że nikt... nie umiera. To apokalipsa zombie, a kilkoro dzieciaków radzi sobie ze wszystkim bez ofiar. Może włąśnie z uwagi na to, że musieli robić cały serial 6 osobami, nie chcieli nikogo zabić. Jak będzie ich ośmioro, to może w końcu ktoś zginie i okaże się, że świat apokalipsy zombie jest jednak niebezpieczny.

11
Sezon 1 / Odp: s01e06 - Shadow Puppets
« dnia: 16 Listopad, 2020, 09:33:54 »
Mimo tego, że TWDWB nie jest jakiś wybitny, to pewnie bym obejrzała, ale przyznaje, że ciężko go znaleźć w sieci na bieżąco - czekam aż 6 odcinek pojawi się gdzieś "na widoku" ;p

12
Sezon 3 / Odp: Sezon 3 po latach.
« dnia: 10 Listopad, 2020, 23:15:06 »
Wiesz, kolejność nie jest jakaś rygorystyczna. Jak my oglądaliśmy na bieżąco, to nam się przeplatały wszystkie produkcje AMC. Jakbym miała zaczynać od nowa, to chyba obejrzałabym w kolejności - TWD, FTWD, ewentualnie TWDWB, potem 3 sezony Webisodes i ten jeden sezon Czerwonej Maczety, jak już by mi sie nudziło... Jak nie czytasz memów i nie zrozumiałeś jaki był spoiler, to bardzo dobrze - lepiej będzie Ci sie oglądało ;p
Jako, że na dodatkowe odcinki TWD trochę poczekamy (nie mówiąc już o filmach...), to ja teraz postanowiłam wziąć się jeszcze za komiks :)

p.s. na prawdę obejrzałeś 6 sezonów TWD i zastanawiasz się co dalej teraz zobaczyć? Nie doceniasz, że masz 1 odcinek 7 sezonu dostępny ;p My czekaliśmy z bólem serca kilka miesięcy, żeby zobaczyć jak skończy się krwawy krąg Negana :D

13
Sezon 3 / Odp: Sezon 3 po latach.
« dnia: 10 Listopad, 2020, 20:51:20 »
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się
Pisał że oglądał 6 sezonów, ja rozumiem że mógł już gdzie widzieć ale i tak wartałoby zaznaczyć te imiona jako spoiler.
Nie pomyślałam, że ktoś jeszcze może nie wiedzieć - po tych wszystkich memach w internecie. Ale racja... mógł się ktoś uchować ;)

14
Ogólnie / Odp: the walking dead --- fear the walking dead
« dnia: 10 Listopad, 2020, 10:50:32 »
Osobiście nie jestem wielką fanką FTWD - oglądam tylko ze względu na wątki łączące sie z głównym serialem TWD. Mnie po prostu bohaterowie w FTWD nie podpasowali - jest już 6 sezon, a ja wciąż nikogo nie polubiłam i nie przeszkadzałaby mi niczyja śmierć. Moją ulubioną postacią jest Morgan, czyli w sumie bohater "ukradziony" z TWD. Ale co kto lubi - są ludzie którzy mają odwrotnie.

15
Sezon 3 / Odp: Sezon 3 po latach.
« dnia: 10 Listopad, 2020, 10:46:25 »
Cześć. Mnie najbardziej podobał się 7. Oczywiście nie był idealny, ale wg mnie Negan jest "najlepszym" złym charakterem, do którego można czuć nienawiść, a jednocześnie jakoś dziwnie być pod jego urokiem... Do tego główna grupa jest już zgrana, a ja jako widz, znam ich już 7 lat, więc emocjonują mnie ich losy i boje się kto umrze. Odcinki jak służą Neganowi są dodatkowo świetne aktorsko. Przyznaję, że w tym sezonie ryczałam dwa razy i to nie przez Glena czy Abrahama ;p

Strony: [1] 2 3 4